trawa

Autor Wątek: Tomb King revision.....  (Przeczytany 3492 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Balcer

Tomb King revision.....
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 18, 2003, 01:41:40 pm »
Cytat: "bleble"
Zryci jacys czy co , LD szkieletom a do czego ze sie zapytam , u TK sypia sie po przegranej bez zadnego testu ten LD do niczego im nie jest potrzebny , dostaja tyle wondow ile przegrali wynik walki NIE TESTUJA LD!!!

Sam jestes Zryty!!!
A jak obliczas combat?
nie uwzgledniasz ld?
Gratulacje !!!!

pzdr
Balcer
zemu kobiety maja tyle pracy w domu?...
Bo spią w nocy i im sie zbiera!!

Offline Vallarr

Tomb King revision.....
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 18, 2003, 01:47:16 pm »
ktos jush gdzies pisal , ze to forum jest strasznie zamkniete w sobie i operdala nowych ... w sumie prawda , jak mlode sobie zasluguja czasem (high elf !!! ) . ale tutaj przesadzacie . Imho nie ma sensu zmieniac khermitow teraz , staroedycyjni byli mocniejsi (scrolle !! ) ale i tak sa mocna armia , z ktora jeszcze nie przegralem :D:D:D a tak serio to jestem dumny z graczy welfów , ktorzy nie zalozyli tematu welf revision - za ktory by sie nam raczej oberwało , ale za to rewizja nam sie raczej nalezy , bo te nedzne zmiany z chronicles to raczej oslabienie bylo a nie wzmocnienie... - ja mialbym tylko 1 propozycje - bron za 50 pkt no armour save , bo teraz to szkoda gadac jak trafie na bretonie albo kawalerysjkie imperium , khorna czy blach knightow - najwyzsza sila w mojej armii to..... 5 ! jedna bron no armour save i do tego RZUCANA !!! i moze ja wziasc tylko lord ... nc . ale i tak prawie nie narzekam ;)
Balcer , jak mam uwzgeldniac ld przy przegranym breaku ?? bo tego nie rozumiem - moze jakbys dał ;) albo :P to zrozumialbym ironie , ale tak...
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Kazador

Tomb King revision.....
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 18, 2003, 01:48:31 pm »
Cytat: "Rondel"
Cytat: "Kazador"
Człowieku skąd się urwałeś???
Jak nie dajesz sobie rady tą armią to rzuć battlla bo nie ma dla ciebie juz ratunku.[ciach]


Troche przedobrzyles. Nie ma co na czlowieka naskakiwac za to, ze dostrzegl kilka, jego zdaniem bledow. Nie wystarczy normalnie wyjasnic? I w sumie to ma racje- dlaczego u nich jest o czterech mniej szkieletow? Nie wiem co to ma do rewizji, ale tez by mnie to irytowalo.
Takze, wrzuc troche na luz, nie ma co sie pieklic o takie pi****ly.
Poza tym, gdzie znalazles informacje, ze nie daje sobie rady ta armia? Moze jest jakis sposob, zeby wyczytac tajne, ukryte zdania wsrod tych widocznych? Ja go w kazdym razie nie znam.
I brawo, dzieki takim radom nasze male grono hobbistow napewno bedzie systematyczne rosnac.

KRA



Dobra , faktycznie mnie ponioslo wiec przepraszam, ale to z powodu ze zaczynam iscie alergicznie reagowac na tematy z "rewizja" w trytule, zwlaszcza jesli drugim czlonem jets nazwa armii ktora niedawno sie ukazala.

CO do 16-20 szkieletow to sie zgadzam - debilizm
Ja nie wyobrazam sobie jezdzic Maluchem. Ja musze miec porzadny samochod"
Renata Beger

"Zawsze wygra prawda, sprawiedliwosc i dobro"
Mariusz Lapinski

www.strefa.zero.prv.pl

Offline bleble

Tomb King revision.....
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 18, 2003, 01:52:18 pm »
No tak moja wina bo w tej armi jeszcze mi sie nia zdarzylo wystawis koscieji bez hero wiec ignorowalem ich ld , a pozatym grypa mnie dopadla , goraczka i cos bredze , ale mam nudy wiec nie dam sobie spokoju a postaram sie mniej bredzic . A dlatego mialem zawsze hero bo tam ciezko oduza liczbe oddzialow pshy ich koszcie .

Przyznaje sie i blagam miszcza o wybaczenie i zlagodzenie kary  :P

Offline SoCiu

Tomb King revision.....
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 18, 2003, 01:52:18 pm »
Nie ma jeszcze army booka do WE a ten już narzeka. 8) .
Poczekamy zobaczymy co zrobią z elfami Loren.
ps.poproszę zasady do konfrontacji;) blazej1000@poczta,onet.pl
ww.s.p.glt.pl

Offline Vallarr

Tomb King revision.....
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 18, 2003, 01:56:36 pm »
dziwnie , jak na AB poczekam conajmniej do czerwca przyszlego roku...  :evil:  :evil:  :evil:
zasady jush wyslalem :D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Balcer

Tomb King revision.....
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 18, 2003, 01:59:44 pm »
Balcer , jak mam uwzgeldniac ld przy przegranym breaku ?? bo tego nie rozumiem - moze jakbys dał ;) albo :P to zrozumialbym ironie , ale tak...[/quote]

Pomysl!

pzdr
Balcer
zemu kobiety maja tyle pracy w domu?...
Bo spią w nocy i im sie zbiera!!

Offline Vallarr

Tomb King revision.....
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 18, 2003, 02:03:15 pm »
!!!UWAGA!!! mysle !!!  :twisted:  8)  :twisted:
a na serio to moze wytlumaczcie mi co ma ld do sypania przy breaku... wydawalo mi sie , ze jak przegram np o 3 to sie sypia tak samo szkielety z ld 3 i tak samo bk z 8 czy 7... jesli sie myle to wytlumacz w przystepnych slowach , ok ??
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Falki

Tomb King revision.....
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 18, 2003, 02:03:48 pm »
Cytat: "bleble"
Dobr
e by to bylo swarm 8" ruchu z inkantacja 16 , :P tylko po co to 0-1  :P
A jakie porownanie do VC sa podobni tylko tym ze tu trup i tam trup a pozatym to calkiem odmienne armie.


A co? A charioty z 24" szarży to niby nic? Jedziemy do przodu 8", i tak nic poza kawalerią nas nie zaszarżuje... I jazda, szarża w pierwszej turze na kogoś, kto się wystawił na krawędzi strefy...

A Carriony z 40" szarży? Też możliwe, najpierw 20", potem Liche Priest / Liche King w oddziale kawalerii też jedzie do przodu i rzuca swoją inkantację. No i fru na działa na wzgórzu.

Armie VC i TK są faktycznie całkiem odmienne. Moim zdaniem brakuje ciężkich zbroi na elitarnych oddziałach i bez tego ciężka kawaleria jest dużo słabsza niż Black Knights.

Co do wliczania Ld co CR - to faktycznie ja nie wliczam, nie wiem jak reszta. Zresztą nie jestem pewien gdzie miałbym to wliczać  :?: Do rank bonusa?

Offline Falki

Tomb King revision.....
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 18, 2003, 02:06:34 pm »
Cytat: "Kazador"
(...) zaczynam iscie alergicznie reagowac na tematy z "rewizja" w trytule, zwlaszcza jesli drugim czlonem jets nazwa armii ktora niedawno sie ukazala.


Może zrobimy rewizję do Beasts Of Chaos? Nie, nie ma po co, to już jest stara armia ;-) Może do Kislev'a i do Bretonii, tak, to jest dobry plan.

Offline bleble

Tomb King revision.....
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 18, 2003, 02:09:26 pm »
Wlasnie nie potrzebny im ld do sypania bo jest napisane ze :Undead cannot be broken, but undead units beaten in combat suffer one additional wond for every point they lose the combat . I gdzie ten LD ?????

 I jeszcze przyznaje sie do bledow ktorych nie popelnilem no ale moj stan to tlumaczy ,bredze  :P

Offline Balcer

Tomb King revision.....
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 18, 2003, 02:17:40 pm »
Fakt popiredolilo mi sie :))))
pzrzeraszam


pzdr
Balcer
zemu kobiety maja tyle pracy w domu?...
Bo spią w nocy i im sie zbiera!!

Offline bleble

Tomb King revision.....
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 18, 2003, 02:19:27 pm »
Cytat: "Falki"
Cytat: "bleble"
Dobr
e by to bylo swarm 8" ruchu z inkantacja 16 , :P tylko po co to 0-1  :P
A jakie porownanie do VC sa podobni tylko tym ze tu trup i tam trup a pozatym to calkiem odmienne armie.


A co? A charioty z 24" szarży to niby nic? Jedziemy do przodu 8", i tak nic poza kawalerią nas nie zaszarżuje... I jazda, szarża w pierwszej turze na kogoś, kto się wystawił na krawędzi strefy...

A Carriony z 40" szarży? Też możliwe, najpierw 20", potem Liche Priest / Liche King w oddziale kawalerii też jedzie do przodu i rzuca swoją inkantację. No i fru na działa na wzgórzu.

Armie VC i TK są faktycznie całkiem odmienne. Moim zdaniem brakuje ciężkich zbroi na elitarnych oddziałach i bez tego ciężka kawaleria jest dużo słabsza niż Black Knights.

Co do wliczania Ld co CR - to faktycznie ja nie wliczam, nie wiem jak reszta. Zresztą nie jestem pewien gdzie miałbym to wliczać  :?: Do rank bonusa?


To mialo byc ironicznie i tak bylo  :P

Ciezka kawalerja nie maja czegos takiegi to tylko heavy horsmen   :P

Offline bleble

Tomb King revision.....
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 18, 2003, 02:20:16 pm »
Balcer wybaczamy .

Offline Arkhar

Tomb King revision.....
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 18, 2003, 02:29:19 pm »
Tak właściwie to zacząłem ten temat nie z powodu rewizji ale z tego jak zareagujecie na kolejną bezsensowną :). Adminów przepraszam ale chciałem zobaczyć jak nasze wielkie, ciepłe grono zareaguje na widok takiego temaciku.  8)