trawa

Autor Wątek: Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY  (Przeczytany 71765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BeRsErK

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 18, 2003, 02:00:46 pm »
Widzę 1 z 2 limitowanych sentinelsów :D
Oto i braciorek ;)

Offline Filip

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 18, 2003, 05:06:56 pm »
Swetnie wygladaja, szkoda ze limitowana edycja... maja ciekawy wyraz twarzy.
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline war2bone

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 18, 2003, 05:10:09 pm »
jaka limitowana ...... dostepna tylko w mail order i tyle
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline BeRsErK

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 19, 2003, 12:36:19 am »
Problem w tym, że te figórki dostępne w mail orderze są sprzedawane tylko przez pewien czas tak jak na Le Corbeau, który jest już prawie nie do dostania.

Offline Jaskier

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 26, 2003, 01:30:51 am »
gralem wczoraj midkami kprzeciwko orkasom - niestety sromotne kleska  :cry:  - zreszta poddalem bitwe bardzo wcześnie - stracilem tylko 3 jednostki, ale nie to mialo znaczenie.
gralem armia z przewodnia rola wiary:
neran + wzywanie fruwajtow, divine arbitration,
collector+ wzywanie fruwajtow, wskrzeszanie,
arakanseth
4 scrouge bearersow
3 halabardnikow
4 warriorow

kluczem do mojej chaniebnej kleski okazalo sie niedbale rozstawienie wojsk - a mianowicie w kupe wokolo tych 2 kaplanow - stali oni tak tragicznie ze wprost cudownie przeszkadzali sobie w wykonywaniu jakich kolwiek skoordynowanych dzialan - co zwlaszcza, przy 7,5 cm midkow okazalo sie katastrofą. puzniej po bitwie przemyslalem cala sytuacje (madry Polak po szkodzie :roll: ) i doszredlem do wniosku ze jedynym sensownym rozwiazaniem dla tego tymu armii jest ustawienie sie w dwuszeregu ((kaplani w 2 szeregu - wszystkie jednostki w zasiegu 10cm od kazdego) , czekanie na przyjscie przeciwnika, wzywanie w miedzyczasie reaperow i wysylanie ich w niebiosa, aby przygotowywali sie do kontrszarzy na jednostki ktore zaatakuja nasza formacje..
przy takim jednak rozwiazaniu az nazbyt rzuca sie w oczy brak jednostek strzelajacych - jednak w obawie o jak najwieksza ilosc wojsk (wiadomo - wiecej punkow wiaru :D )  postanowilem ich nie wkladac w nadzieji ze z strzelaczami przeciwnika poradza sobie latacze, ale od chomikowania w lesie czy w drugim koncu planszy odwiedzie przeciwnika wzrastajaca w coraz szybszym tempie armia lataczy.

ma ktos jakies pomysly na ulepszenie tej armii (ew. wprowaczenie jakś modyfikacji co do zastosowanej strategii?) jesli tak to bylby bardzo wdzieęczny :D

Offline BeRsErK

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 26, 2003, 06:20:24 am »
Skoro stawiasz już na kapłanów to wywal Akaransetha i wwal wiecej jednostak bojowych - zamiast niego możesz dać 2 prowlerów i 2 reaperów co niedość, że zwiększy manewrowość Twojej armii to jeszcze i wiecej zrobi od niego - poza tym plan jest nienajgorszy ale pamietaj, że ustawienia w dwuszeregu poważnie narazi nerana na skautów.
Co do braku jednostek strzelających toś troszkę mnie ubawił - a Miodki mają ich aż tak wiele?? :D Fire spitterek to zabawka a nie jednostka strzelająca - skuteczność ma mizerną a na bitwę biorę ja tylko i wyłącznie dla klimatu:P

Offline Jaskier

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 26, 2003, 10:46:12 am »
Cytuj
Skoro stawiasz już na kapłanów to wywal Akaransetha i wwal wiecej jednostak bojowych - zamiast niego możesz dać 2 prowlerów i 2 reaperów co niedość, że zwiększy manewrowość Twojej armii to jeszcze i wiecej zrobi od niego

oj, nie powiedzialbym, jest naprawde twardy, a pozatym ma loyality na 1 czyli sam daje 1 pkt wiary, a reaperzy i tak lada chwila zostana wezwani wiec... (chociaz tych 2 prowlerow... :)
Cytuj
poza tym plan jest nienajgorszy ale pamietaj, że ustawienia w dwuszeregu poważnie narazi nerana na skautów.

oj, nie powiedzialbym, przed tym juz od 2 tury beda bronili reaperzy :twisted:
Cytuj
Co do braku jednostek strzelających toś troszkę mnie ubawił - a Miodki mają ich aż tak wiele??  Fire spitterek to zabawka a nie jednostka strzelająca - skuteczność ma mizerną a na bitwę biorę ja tylko i wyłącznie dla klimatu:P
tak mowisz??, kurcze mialem nadzieje ze bedzie z niego wiecej porzytku, bo firurka naprawde rulez :cry:

Offline BeRsErK

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 26, 2003, 05:01:03 pm »
"oj, nie powiedzialbym, przed tym juz od 2 tury beda bronili reaperzy"

Nikt nie będzie czekał skautami do drugiej tury skoro może szarżować w 1...

"tak mowisz??, kurcze mialem nadzieje ze bedzie z niego wiecej porzytku, bo firurka naprawde rulez "

W moim opisie strategicznym jednostek, który niedługo będzie na stronce, porównałem spittera do fanatyka goblińskiego z młotka - i tak jest w rzeczywistości - są bitwy gdzie nic nie zdziała a są takie gdzie nieźle postrzępi przeciwnika. Niestety ale przy us 2 najwiekszą szansę na zranienie przeciwnika mamy rykoszetując a to już istna ruletka;)

Offline Filip

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 01, 2003, 11:27:31 am »
A ja chcę Demona... :?
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline BeRsErK

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 01, 2003, 02:24:17 pm »
Filip a mało masz jednostek;) - pamiętaj Nec Hercules contra plures :D


Offline Overkill

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 01, 2003, 11:11:45 pm »
1234567890987654321

Offline Jaskier

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 02, 2003, 08:21:47 am »
WoW:!:
Koleś pierwsza klasa! Czegoś takiego właśnie midkom brakowało - szybkiego wymiatacza - a tutaj jak na zawołanie :D

Offline Veevoirus

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 02, 2003, 11:05:35 am »
Cóż za piekielna istota!!! Panowie, Holy Blade'y w dłoń!!
Jak Mid-Nor ma demona to ja chce aniołka...., albo smoka przynajmniej! :cry:
ie pozwól,by Cię sprzedali!!
Zrób im na złość i sprzedaj się sam!!
Last.fm

Offline BeRsErK

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 02, 2003, 11:54:11 am »
No cóż jedni maja pretorian inni demonki :P

 

anything