Autor Wątek: DMZ  (Przeczytany 10437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: DMZ
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 17, 2014, 06:59:44 pm »

Y'greka widziałem po 3zł nawet, DMZ zresztą też.


Ja to nawet je za tyle kupiłem :D.

Offline Nick Jackolson

Odp: DMZ
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 17, 2014, 07:40:42 pm »
Ja to nawet je za tyle kupiłem :biggrin: .

No właśnie a ja zamiast kupić i sobie wymarzyłem Deluxe edtition w 5 hc i z roku na rok odkładam zakup... :)

Offline milos3

Odp: DMZ
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 17, 2014, 08:18:04 pm »
mi bardzo przypadła do gustu kreska w DMZ, cos podobnego jak Brubecker w Gotham Central i Aja w Hawkeye'u Rucki, taki surowy klimat, pastelowe kolory bez komputerowych wodotryskow jak w New Avengers... ( zresztą też fajne:) )
szkoda tylko, ze nie wydali tych serii po polskiemu :)

Offline milos3

Odp: DMZ
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 17, 2014, 08:40:49 pm »
no i jeszcze zapomiałem o Loveless z rysunkami Frusina, to jest to, co lubie:)

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: DMZ
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 18, 2014, 12:34:51 pm »
mi bardzo przypadła do gustu kreska w DMZ, cos podobnego jak Brubecker w Gotham Central i Aja w Hawkeye'u Rucki, taki surowy klimat, pastelowe kolory bez komputerowych wodotryskow jak w New Avengers... ( zresztą też fajne:) )
szkoda tylko, ze nie wydali tych serii po polskiemu :)

nie jestem ekspertem, ale chyba chodziło Ci o rysunki Larka w Gotham Central i Hawkeye'a Fractiona a nie Rucki ;)

Offline milos3

Odp: DMZ
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 18, 2014, 08:17:43 pm »
yep, mój błąd ;) zamyśliłem sie :)

Offline Nick Jackolson

Odp: DMZ
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 19, 2014, 07:55:41 am »
Ja to nawet je za tyle kupiłem :biggrin: .

Dozbierałeś potem do 10 tpb czy tak sobie tylko 3 części chciałeś? ( z DMZ jest podobnie bo właśnie zaczęli wydawać Deluxe Edition i w nim po 12 numerów) http://multiversum.pl/p/1061/46035/dmz-vol-01-deluxe-edition-hc-dc-i-vertigo-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: DMZ
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 19, 2014, 08:12:45 am »
Dozbierałeś potem do 10 tpb czy tak sobie tylko 3 części chciałeś? ( z DMZ jest podobnie bo właśnie zaczęli wydawać Deluxe Edition i w nim po 12 numerów) http://multiversum.pl/p/1061/46035/dmz-vol-01-deluxe-edition-hc-dc-i-vertigo-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Tylko to, co wyszło od Manzoku. Odkąd je kupiłem przysiągłem sobie, że skompletuje Ygreka w oryginale i DMZ (przynajmniej do 4 tomu), ale polscy wydawcy ostatnio jakoś nie dają mi szansy odłożyć większej ilości gotówki, a po drugie, po pojawieniu sie Sideci żyje cichą nadzieją, że dokończą te serie :D.

 

anything