Autor Wątek: "Severed"  (Przeczytany 7775 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: "Severed"
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 05, 2014, 08:13:56 pm »
W oryginale jest "cop".
Dzięki, że sprawdziłeś.

No co? Konduktor wyrzucił go z wagonu, chłopiec lecąc, złapał się czegoś przy następnym wagonie...
No tak, faktycznie na 4. kadrze Jack jest jeszcze w powietrzu (początkowo wydawało mi się, że tutaj jest już uczepiony), a "fwap" na piątym oznacza, że dopiero chwycił się ramy... Ale na jedno wychodzi: strasznie to niewiarygodne, jeśli weźmie się pod uwagę odległość. Dodatkowo na 4. kadrze wagon, z którego go wyrzucono, wygląda inaczej - nie ma drabinki, otwartego wejścia, tak jakby była to jego przeciwległa strona.

Offline Holsten

Odp: "Severed"
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 18, 2014, 07:44:23 am »
Ciekawa historia z bardzo dobrymi rysunkami. Czyta się to świetnie. Oby więcej tego typu wydawnictw na naszym rynku.

Offline AvengerGT

Odp: "Severed"
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 18, 2014, 06:45:58 pm »
To prawda, Severed czyta się świetnie. Przyswoiłem sobie całość w ciągu jednej sesji a nie zdarza się to często. Również uważam iż końcowe partie tomu są nieco za ciemne. Efekt ten potęgowała, jak na złość, słaba żarówka przy której czytałem album, no ale to już moja wina że zachciało mi się czytać w niezbyt sprzyjających warunkach. Przyznam, że trochę uciekł mi klimat i element dreszczyku, sam nie wiem czemu, może przez to że tak szybko chłonąłem kolejne strony. Wiem że tego w komiksie nie brakuje więc przyznam "to nie Severed, to ja" :wink:
Mam mieszane uczucia co do końcówki, trochę taka "typowa" mało zaskakująca, mimo wszystko.