Autor Wątek: Loveless  (Przeczytany 15466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peszawar

Odp: Loveless
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 14, 2009, 01:13:30 pm »
Nurek na ostatniej WSka mówił, że tom 3 będzie tzn. wydadzą go ....chyba żadna data nie padła.

hm, to mnie martwi

Offline Gustaf

Odp: Loveless
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 08, 2010, 11:20:57 am »
Czy ktokolwiek ma potwierdzenie ilości stron w trzecim wydanym przez Muchę tomie? czy to naprawde jest tylko 128 stron (jak podaje sklep Gildii)?
Czyżby Mucha zafundowala nam trzeci tom w dwóch częściach??

************
Już pewnie wszyscy znają odpowiedź - tak, Mucha wyda trylogie w czterech tomach. Eh!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2010, 08:40:22 am wysłana przez Gustaf »

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Loveless
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 17, 2010, 04:42:24 pm »
Bardzo ciekawa, mocna seria (również artystycznie).
Pewnie wypada żałować, że Brian Azzarello nie mógł trochę bardziej pokomplikować spraw w Blackwater i wokół niego, ale to, co przede wszystkim chciał wygarnąć rodzajowi ludzkiemu, wybrzmiało, jak należy.
Trzej rysownicy spisali sie bez zarzutu, a największe wrażenie zrobił na mnie Chorwat Danijel Zezelj.

Swoją drogą Mucha mogłaby częściej sięgać po Vertigo.

ramirez82

  • Gość
Odp: Loveless
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 17, 2010, 09:49:53 pm »
Tak, ciekawa seria. Mi też się podobała. Choć miałem wrażenie, że im dalej, tym Azzarello coraz bardziej tracił panowanie nad fabułą. Że o trzech końcowych epizodach, nie mających niemal żadnego powiązania z całością, nie wspomnę. A może to efekt tego, że seria została przedwcześnie przerwana. Co by nie mówić, western przedni.
 
Swoją drogą Mucha mogłaby częściej sięgać po Vertigo.

Popieram. Kapitalne Lwy z Bagdadu, Loveless i zapowiadane już od jakiegoś czasu War Stories Ennisa. Mogliby wydać jeszcze pare fajnych oneshotów.

Offline misio141

Odp: Loveless
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 22, 2010, 01:49:06 pm »
ja bym się ucieszył strasznie jakby dokończyli Hitmana.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline BOUNCER

Odp: Loveless
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 15, 2010, 10:58:32 am »
seria wspaniała i bardzo przyjemnie spędza się czas na jej lekturze.
 
Popieram zdanie poprzedników i przyjemnie byłoby widzieć więcej serii ze stajni Vertigo.

Offline Koalar

Odp: Loveless
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 10, 2014, 06:06:06 pm »
Bardzo mi się podobała ta seria. Chyba niedługo nakład się wyczerpie (w sklepie Muchy jest całość).
Niżej spojlery!
Widać, że Azzarello chciał pociągnąć historię (jednoręki dziadek informuje Ruth o tym, kto ją wystawił wojsku) i może gdyby była kontynuowana, to Wes by przeżył.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline koziorozec1979

Odp: Loveless
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 11, 2014, 08:07:50 am »
Bardzo mi się podobała ta seria. Chyba niedługo nakład się wyczerpie (w sklepie Muchy jest całość).
Niżej spojlery!
Widać, że Azzarello chciał pociągnąć historię (jednoręki dziadek informuje Ruth o tym, kto ją wystawił wojsku) i może gdyby była kontynuowana, to Wes by przeżył.
Fajnym, takim innym, zakończeniem jest właśnie to które jest. Wg mnie tak powinno się skończyć - przeżyła Ruth(tak naprawdę to od początku prawie była to jej zemsta a nie Wesa) i po tym co przeżyła to też zaskakujący i mocny finał.

 

anything