Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6  (Przeczytany 286489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1275 dnia: Wrzesień 15, 2014, 07:33:09 am »
A lista zostala zaprezentowana tutaj. Wiec pisze tutaj.

ale tam odpowiedzą Ci ludzie kulturalni, którzy to prowadzą. A tutaj? sami hejterzy i trolle jak ja i maxi...


Offline veritius

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1276 dnia: Wrzesień 15, 2014, 08:44:35 am »
Wyślijcie tę listę jak najszybciej i tym prędzej podpiszcie ją jako forum gildia.pl topik WKKM  :cool: .  Większośc tego forum w trkacie rozmowy na temat inicjatywy zgłoszenia nominowała Aniona do tego zadania ufając jego kompetencjom.  Dziś widzę 7 stron marudzenia dwóch ludzi którzy wtedy nie brali udziału w tej rozmowie a teraz się burzą o jednego KH. Wtedy wszyscy uznaliśmy że KH to rzecz nie pasująca do klasycznego superhero którego w kraju jest mało i głównie na nim nam zależało. Ja mogę protestować że było masakrycznie słabe Marvel Zombies a Ultimates świata nie lubię i dla mnie to strata tomu z kolekcji. I co z tego? Kogo to obchodzi? Tak samo Maxi i Peta wasze zdania mogło coś zmienić gdy układano listę  teraz tylko pokazujecie swój egocentryzm.

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1277 dnia: Wrzesień 15, 2014, 09:15:03 am »
Wiesz co, forum to nie jest kraj i watek to nie wojewodztwo. Chcesz podpisac imiennie/nickowo liste to podpisz i nie rob jaj. Nie podpisuj za mnie. Przeczytajcie pierw o co chodzi, a nie rzucacie obelgami, ze egocentrym, ze pitu sritu. Nie uczestniczylem przy tworzeniu listy i nie che byc pod nia podpisany. Prosciej chyba napiasc nie moge. A Howardy i inne kaczki, to sprawa poboczna.

Wyobraz sobie sytuacje, ze ja i kilku innych uzytkownikow ustalilo sobie wlasnie, ze w liscie powinny znalezc sie komiksy X,Y,Z. Inne osoby chca A, B,C. A my podpisujemy to jako uzytkownicy forum i slemy do wydawnictwa. Sluszne? Nie.
Wysylamy jako uztykownicy 1a,2a,3a liste z tytulami X,Y,Z. I nie mieszamy do tego uzytkownikow 1b,2b,3b. Sluszne? Tak.
Buk, Hodor i Dziczyzna

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1278 dnia: Wrzesień 15, 2014, 09:24:53 am »
A ja proponuję wysłać listę podpisaną jako "fani WKKM", a wszyscy którzy są niezadowoleni, niech sobie zrobią petycję w stylu: "nie podpisujemy się pod listą fanów WKKM", podpisać ją i wysłać do Hachette.

Offline opall

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1279 dnia: Wrzesień 15, 2014, 09:29:14 am »
Ekhem moderacja? Ja się tylko tak wtrącę, ale w tej sytuacji mamy miejsce z najbardziej bezpośrednią demokracją jak tylko może być. Tzn. wszyscy zainteresowani głosują za lub przeciw liście. Jeżeli lista zyskuje poparcie co najmniej 50% + 1 głos wszystkich zainteresowanych, problem mamy rozwiązany. Na razie widzę tylko dwie osoby przeciw liście w formie sporządzonej przez Aniona, toteż w drodze (bardzo ostrożnie poprowadzonej) dedukcji myślę, że nie stanowią oni 51% zainteresowanych. Tym samym - ślijcie listę!


Ja osobiście nie brałem udziału w dyskusji nad listą, ba nawet jej nie widziałem. Mimo tego jestem jak najbardziej za listą (jakąkolwiek) - po prostu zależy mi na kolejnych komiksach.


Nie obwiniam maxi i pety, gdyż mają swoje zdanie, nie chcą się podpisywać - ok.
Jednak ujawnia się pewna bardzo Polska (a może po prostu ludzka) cecha, że w sytuacji kiedy ktoś włożył ogrom pracy w pewien projekt i jest on właściwie sfinalizowany to znajdzie się ktoś niezadowolony, narzekający, a może zmienić to, a może tamto... W sumie normalne, ale żeby mówić, że nie można się podpisać w pewien określony sposób (fani WKKM) ? Hmmm.

To tak jak powiedzieć, że Bronek nie jest moim prezydentem bo na niego nie głosowałem - trudno demokratyczna  większość wybrała i trzeba się z tym pogodzić.


Tutaj jest tak samo panowie - to, że się we dwójkę nie zgadzacie z listą nie uprawnia Was do powstrzymywania innych od podpisywania listy "w imieniu fanów WKKM".

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1280 dnia: Wrzesień 15, 2014, 09:42:12 am »
Ekhem moderacja? Ja się tylko tak wtrącę, ale w tej sytuacji mamy miejsce z najbardziej bezpośrednią demokracją jak tylko może być. Tzn. wszyscy zainteresowani głosują za lub przeciw liście. Jeżeli lista zyskuje poparcie co najmniej 50% + 1 głos wszystkich zainteresowanych, problem mamy rozwiązany.

Pokaż mi regulamin głosowania, który to przewiduje. Jeśli takiego nie było, to niestety ale każde głosowanie jest nieważne.


Tutaj jest tak samo panowie - to, że się we dwójkę nie zgadzacie z listą nie uprawnia Was do powstrzymywania innych od podpisywania listy "w imieniu fanów WKKM".

Niestety, muszę wyprowadzić Cię z błędu. Zapoznaj się z ochroną danych osobowych i kategorią dóbr osobistych.

Jeśli mimo mojego i Pety sprzeciwu, zostaniemy dopisani do tej inicjatywy, to będziemy zmuszeni wysłać drugą listę, oczywiście w imieniu "fanów WKKM". W końcu ja i Peta także jesteśmy fanami.

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1281 dnia: Wrzesień 15, 2014, 09:42:49 am »
To tak jak powiedzieć, że Bronek nie jest moim prezydentem bo na niego nie głosowałem - trudno demokratyczna  większość wybrała i trzeba się z tym pogodzić.
Tutaj jest tak samo panowie - to, że się we dwójkę nie zgadzacie z listą nie uprawnia Was do powstrzymywania innych od podpisywania listy "w imieniu fanów WKKM".
Jak juz pisalem forum to nie kraj, a watek to nie wojewodztwo. Zalozyliscie nieformalna grupe, ktora stworzyla liste to sie pod nia podpiszcie, a nie narzucajcie jej komus kto z nia nie ma nic wspolnego, a jest fanem WKKM. Naprawde nie widzicie roznicy? Jezeli nie, to szkoda.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1282 dnia: Wrzesień 15, 2014, 09:44:05 am »
BTW Ten komiks nie może być takim crappem skoro ma takie rewelacyjne oceny i na amazonie i na goodreads.
A na IMDB.com serial Arrow ma ocenę 8.2, mimo, iż grają w nim kłody drewna. Żaden wyznacznik.

Jako moderator - bardzo proszę nie wdawać się w dyskusje z Użytkownikiem maximumcarnage, gdy widzicie, że jest to tylko kolejny trolling i prowokowanie z Jego strony. On inaczej nie umie. W każdym innym wypadku - śmiało.
Emeryt

Offline veritius

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1283 dnia: Wrzesień 15, 2014, 09:45:00 am »
Oczywiście ze wstępem w którym pisałem by podpisać nas jako forum  :cool: to tylko jako żart. Choć reakcję już widzę. Proszę wyślijcie listę.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1284 dnia: Wrzesień 15, 2014, 09:47:49 am »
maximumcarnage i peta18 to usuńcie sobie tutaj konta i nie będziecie już "fani WKKM z forum.gildia.pl" i wszyscy będą zadowoleni  :biggrin:

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1285 dnia: Wrzesień 15, 2014, 09:51:59 am »
A na IMDB.com serial Arrow ma ocenę 8.2, mimo, iż grają w nim kłody drewna. Żaden wyznacznik.

Serial oglądasz za darmo w TV. Komiks kupujesz, to chyba jednak jest jakiś wyznacznik.

Jako moderator - bardzo proszę nie wdawać się w dyskusje z Użytkownikiem maximumcarnage, gdy widzicie, że jest to tylko kolejny trolling i prowokowanie z Jego strony. On inaczej nie umie. W każdym innym wypadku - śmiało.
Emeryt


Jako użytkownik forum proszę o zabranie uprawnień Emrytowi, gdyż funkcja moderatora w żadnym wypadku mu się nie należy. Niejednokrotnie pokazał swoją stronniczość w stosunku do mnie, prowokując mnie także podczas mojej nieobecności (posty można odnaleźć na forum).
Emerycie, nie jesteś obiektywny. Jeśli masz honor, to ustąp i przekaż tę funkcję osobom które się do tego nadają.

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1286 dnia: Wrzesień 15, 2014, 09:56:56 am »
maximumcarnage i peta18 to usuńcie sobie tutaj konta i nie będziecie już "fani WKKM z forum.gildia.pl" i wszyscy będą zadowoleni  :biggrin:
Skoro nie masz nic rzeczowego w temacie do powiedzenia, to zamilknij i odpusc sobie zaczepki, ktore podpadaja pod lamanie 4 punktu regulaminu forum. Dyskryminujesz nas bo nie chcemy byc doczepieni do listy, przy ktorej tworzeniu nie bralismy udzialu. I dodatkowo zawlaszczasz sobie prawo do okreslenia, kto jest a kto nie jest "fanem WKKM".
To kwalifikuje sie na przynajmniej ostrzezenie.

A na IMDB.com serial Arrow ma ocenę 8.2, mimo, iż grają w nim kłody drewna. Żaden wyznacznik.

A glosy uzytkownikow z jakiego innego forum dot. tej czy innej serii to wyznacznik? No prosze Cie.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Lokus

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1287 dnia: Wrzesień 15, 2014, 10:05:45 am »

Offline Koalar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1288 dnia: Wrzesień 15, 2014, 10:10:11 am »
Możecie podpisać jak na końcu pliku:
administratorzy nieoficjalnego fanpage’a Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela

Wcześniej jest dobrze opisane, kto i kiedy brał udział w tworzeniu listy. Ale momencik... Zaraz znajdą się trutnie, które nie brały udziału... Pewnie by chciały, żeby napisać, że nie brały udziału...
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1289 dnia: Wrzesień 15, 2014, 10:14:42 am »
Zaraz znajdą się trutnie, które nie brały udziału... Pewnie by chciały, żeby napisać, że nie brały udziału...
Ten truten to m.in. do mnie?
Buk, Hodor i Dziczyzna