Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6  (Przeczytany 285108 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 06, 2014, 06:49:46 pm »
Cytuj
ale natrafiłem na przykładową planszę z "Spider-Island" i... uch...

Chciałbym wierzyć, że ten tom nadrabia fabułą ale pewnie mnie ktoś zaraz wyprowadzi z błędu...

Offline Garf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 06, 2014, 06:51:06 pm »
Pobieżne przejrzenie recenzji wskazuje na fabułę osnutą wokół wątku "Każdy dostaje moce Spider-Mana. Deal with it."
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline Hubert Ronek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 06, 2014, 09:32:19 pm »
w pełni zgadzam się co do Ramosa. Spider-Man to mój ulubiony superbohater Marvela i ogólnie cieszy mnie wszystko co z nim wychodzi, ale natrafiłem na przykładową planszę z "Spider-Island" i... uch...

Rzecz gustu, jak dla mnie Ramos to jeden z lepszych rysowników Pająka - generalnie lubię jego kreskę, a przy tej postaci sprawdza się tym bardziej. Ja tam czekam na "Spider-Island".

Offline Nick Jackolson

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 06, 2014, 10:26:15 pm »
"Wracając do petycji, osobiście jakoś nie wierzę, że pani z infolinii ma takie informacje."

Napisałem dokładnie to co mi powiedziała. Nie wyssałem sobie tego z palca. Nie zależy mi na wprowadzaniu ludzi w błąd. Zresztą sam liczę na bonusowe tytuły. Na dodatkową 60 niekoniecznie. Wolał bym 60 DC :smile: ale kto go tam wie czy się nie skuszę:D

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 06, 2014, 10:56:48 pm »
Napisałem dokładnie to co mi powiedziała. Nie wyssałem sobie tego z palca. Nie zależy mi na wprowadzaniu ludzi w błąd. Zresztą sam liczę na bonusowe tytuły. Na dodatkową 60 niekoniecznie. Wolał bym 60 DC :smile: ale kto go tam wie czy się nie skuszę:D

Akurat nie miałem na myśli, że nie wierzę Tobie - bo, jak piszesz, przekazałeś to, co Ci powiedziała - po prostu jakoś nie wierzę w tym temacie jej. Ale bardzo chcę się tu mylić :smile:

A odnośnie Ramosa, plansza pokazana przez Garfa i tak jeszcze nie należy do bardzo złych. Do tej pory mam dreszcze na wspomnienie Spectacular Spider-Mana z DK... Jeżeli tak miałyby wyglądać 2 tomy Spider-Island, to chyba będzie to pierwszy komiks WKKM, którego nie zdołam przeczytać.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2014, 11:02:14 pm wysłana przez Jaxx »

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 08, 2014, 01:45:31 pm »
Udało mi się przeczytać "Secret Wars". Dziwne uczucie: dowiedzieć się po 24-ech latach jak właściwie Pajęczak zdobył czarny kostium  :badgrin:
W 1990-tym to się nazywało "Poprzednie przygody".
Historia płytka jak kałuża, a mimo to ma jeden niezaprzeczalny plus - wprowadziła na scenę Venom`a.

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline SirBlackheart

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 09, 2014, 11:09:14 am »
Jeśli już jesteśmy przy crossoverach, żałuję niesłychanie, że w ramach WKKM nie doczekamy się "Infinity Gauntlet".

Offline Jutrzen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 09, 2014, 04:52:15 pm »
No właśnie nie wiadomo teraz.

Offline misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 09, 2014, 06:47:42 pm »
Ale ograniczanie się do samego crossoveru, to jak lizanie loda przez folię. Szkoda, że u nas nigdy nie będą wychodzić takie rzeczy...
http://multiversum.pl/p/1039/51574/infinity-gauntlet-omnibus-perez-cover-hc--marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Offline SirBlackheart

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 10, 2014, 08:04:23 am »
1248 stron w twardej oprawie. Moje serce szybciej bije;) A zawartość jak najbardziej tych pieniążków warta;) No, jest to pewna mysl.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 10, 2014, 10:15:21 am »
Aż taki dobry ten IG? Jak ktoś chce spróbować kosmicznego Marvela to lepsze to, czy Annihilation?

Offline SirBlackheart

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 10, 2014, 11:53:33 am »
No, jest to klasyka już. Plus historyczna rola Thanosa.

Offline raskoks

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 10, 2014, 12:27:33 pm »
Hmmm ciekawe po rozmowie z pania z infolinii dowiedzialem sie ze niektore numery im sie skonczyly i dodrukowuja. Ciekawa sprawa - bo wydawaloby sie ze kolekcja nie bedzie dodrukowywana.
Ale to faktycznie wyjasnia czemu opoznieni prenumeratorzy jak ja non stop dostaja zrzuty z kioskow.

Offline mummu

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 10, 2014, 01:04:49 pm »
Hmmm ciekawe po rozmowie z pania z infolinii dowiedzialem sie ze niektore numery im sie skonczyly i dodrukowuja. Ciekawa sprawa - bo wydawaloby sie ze kolekcja nie bedzie dodrukowywana.
Ale to faktycznie wyjasnia czemu opoznieni prenumeratorzy jak ja non stop dostaja zrzuty z kioskow.


Może pora zapytać Panie z infolinii o nakład  :idea:
A nuż okaże się, że to żadna tajemnica

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 10, 2014, 05:26:19 pm »
Okładka i grzbiet tomu 65: