trawa

Autor Wątek: ciekawa stronka ..... o malowaniu ..... itp itd  (Przeczytany 2811 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline war2bone

ciekawa stronka ..... o malowaniu ..... itp itd
« dnia: Sierpień 18, 2003, 10:24:47 pm »
ostatni znalalem taka stronke http://www.paintingclinic.com/ ...... bardzo ciekawa i mozna tam duzo rzeczy o malowaniu i konwersji znalesc ..... nie mowiac juz o galeri .... duzo systemow sprawia ze jest to uniwersalna stronka
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Alchemik

ciekawa stronka ..... o malowaniu ..... itp itd
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2003, 10:29:43 pm »
Swietny miales pomysl - moze by tak zebrac tutaj linki do stron o malowaniu zaraz przejze swoje zasoby i cos powklejam:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Rondel

Malowanie.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2003, 10:48:31 pm »
Skoro o malowaniu to spytam tu- wiecie moze kto malowal figurki alchemikow, ktorymi gral Robert na Inkwizycji? Czy moze on sam? Tak czy inaczej, prosilbym autora/autorke o kilka rad jak osiagnac tak plynne przejscia kolorow, jakie sa na Skorpionach.

Pozdrowki

.:KRA:.

Offline Alchemik

ciekawa stronka ..... o malowaniu ..... itp itd
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2003, 10:55:21 pm »
Z tego co pamiętam to malowała je chyba jego dziewczyna ale nie jestem pewien tej informacji. Fakt mi sie podobal Tygrys i Biopsista w ich malowaniu - ale minotaur i gigant ktore przyniosl tam pewien chlopak tez byly nie do przebicia:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline war2bone

ciekawa stronka ..... o malowaniu ..... itp itd
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 18, 2003, 10:57:48 pm »
o ile wiem to kaska ..... tlumaczyla mi cos na konwencie ale jedyne co zapamietalem ( ach te figurki .... ) to podklad odtluszczajacy figurke
a mianowicie
1 miarka 20 ml z woda ..... 1 kropla ludwika ..... 1 kropla farby ...... czy jakos tak .... wkazdym razie mieszamy i nakladamy ...... daje nam to efekt washa dodatkwo i lepiej widzimy szczegoly w figurce niz po pomalowaniu jej na czarno
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Vallarr

ciekawa stronka ..... o malowaniu ..... itp itd
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 18, 2003, 10:58:17 pm »
to Hayne z forum katedry - http://katedra.net.pl/forum/index.php - pisz do niej na priva z pytaniami jak i co :)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Malekith

ciekawa stronka ..... o malowaniu ..... itp itd
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 19, 2003, 10:24:21 am »
Cytat: "war2bone"
o ile wiem to kaska ..... tlumaczyla mi cos na konwencie ale jedyne co zapamietalem ( ach te figurki .... ) to podklad odtluszczajacy figurke
a mianowicie
1 miarka 20 ml z woda ..... 1 kropla ludwika ..... 1 kropla farby ...... czy jakos tak .... wkazdym razie mieszamy i nakladamy ...... daje nam to efekt washa dodatkwo i lepiej widzimy szczegoly w figurce niz po pomalowaniu jej na czarno


tak to było z tym że proporcjami ludwika i farby trzeba się pobawić, żeby dobrać najbsrdziej każdemu odpowiadającą

Offline Malekith

Re: Malowanie.
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 19, 2003, 10:29:22 am »
Cytat: "Rondel"
Skoro o malowaniu to spytam tu- wiecie moze kto malowal figurki alchemikow, ktorymi gral Robert na Inkwizycji? Czy moze on sam? Tak czy inaczej, prosilbym autora/autorke o kilka rad jak osiagnac tak plynne przejscia kolorow, jakie sa na Skorpionach.

Pozdrowki

.:KRA:.


Malowała je Kasia, dziewczyna Roberta
żeby otrzymać takie płynne przejścia to po prostu musisz się trzymać jednego koloru, mieszając go z innymi

Offline Alchemik

ciekawa stronka ..... o malowaniu ..... itp itd
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 10, 2003, 12:55:53 pm »
Bardzo fajna stronka o malowaniu znajduje się pod www.jenova.dk
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Jon

ciekawa stronka ..... o malowaniu ..... itp itd
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 01, 2003, 05:15:15 pm »
A ja znalazlem cos takiego - bardzo fajne podsumowania miesieczne - oceniaja wszystkie wychodzace sytemy:)

http://www.marbles.frothersunite.com/

 

anything