trawa

Autor Wątek: Movie Battles 2 (modyfikacja do gry Jedi: Academy)  (Przeczytany 2902 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rambo1662

Movie Battles 2 (modyfikacja do gry Jedi: Academy)
« dnia: Lipiec 01, 2014, 04:42:18 pm »
Witam, chciałem zaprosić graczy na wypróbowanie ostatniej odsłony Movie Battles 2 czyli wersji 0.1.9, w której bardzo dużo się pozmieniało od ostatnich lat. W te wakacje

ma również wyjść ogromny patch zmieniający wiele rzeczy także warto zacząć się do tego przygotowywać.
Aby grać w MovieBattles 2 należy mieć Jedi Knight: Jedi Academy i patch 1.01 do tej gry.
MB2 pobieramy stąd: http://www.moviebattles.com/downloads/app

Najpierw ściągnijcie sobie wersje 0.1.8, a gdy włączycie moda, gra sama poprosi o aktualizacje do wersji 1.9.0

Życzę powodzenia, i widzimy się w grze
Jeżeli ktoś by miał pytania co do modyfikacji, lub gdyby ktoś miał problem z instalacją, proszę pisać do mnie na priv, bądź tutaj.

Wszelkie informacje znajdziecie na moviebattles.com lub moviebattles.pl

Zapraszamy!

A jeżeli nie chcecie grać sami, polecam klan AOD.
Mimo większego pingu jest fajna atmosfera i dużo ciekawych rzeczy się dzieje. Sam jestem w tym klanie ponad 4 lata i nie wyobrażam sobie przestać grać w tą grę. Oferujemy również treningi i tygodniowe mecze klanowe na naszym prywatnym serwerze.
Wymaganiami są posiadanie Xfire i Ventrilo (które można pobrać za darmo ze stron producenta) oraz umięjętność porozumienia się w języku angielskim, gdyż jest to klan

międzynarowody.

mój Xfire: rambo1662
strona: www.clanAOD.net
sekcja: Jedi Knight (JK)

Serdecznie zapraszamy.

Offline Konik89

Odp: Movie Battles 2 (modyfikacja do gry Jedi: Academy)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2014, 09:43:50 am »
Dalej gracie w to O_ O ??