trawa

Autor Wątek: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza  (Przeczytany 75112 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline blackwaterpark

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 24, 2015, 01:33:17 pm »
No to zostałem, nieco przypadkowo, setnym wspierającym ten tajemniczy projekt.
Wsparłem go, bo:
- patronuje mu Kultura Gniewu,
- temat zagaił Death (a on zawsze coś ciekawego nam podsunie),
- sam kiedyś tu na Forum stękałem, że warto by było wspierać taki crowdfunding.

Poczekamy, co nam się z tego urodzi  :biggrin:

PS. Proszę się nie śmiać - twórczość pana Krzysztofa Gawronkiewicza jest mi całkowicie obca, ale z tego, co wcześniej napisaliście, mogę wchodzić w to ''w ciemno''. Raz się żyje ( no i kupiłem niedawno nowy regał  :wink: ).

Offline Death

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 24, 2015, 01:51:36 pm »
Na stronie projektu pojawiły się nowe fotki: druga grafika, oraz zdjęcia podglądowe albumu.

temat zagaił Death (a on zawsze coś ciekawego nam podsunie)
<rumieni się>  :oops: :smile:

Końcowa kwota znacznie przekroczy wymagany próg, nie bójce żaby.

Offline Itachi

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 25, 2015, 07:50:21 pm »
Końcowa kwota znacznie przekroczy wymagany próg, nie bójce żaby.

Obyś miał rację, bo jednak jeszcze trochę brakuje... Wiem, wiem zostało jeszcze 28 dni, nie ma co panikować i tego nie robię, jednak jak patrzę na poszczególne progi to brakuje mi czegoś pomiędzy 150 zł, a 500 zł.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 25, 2015, 08:44:58 pm »
Obyś miał rację, bo jednak jeszcze trochę brakuje... Wiem, wiem zostało jeszcze 28 dni, nie ma co panikować i tego nie robię, jednak jak patrzę na poszczególne progi to brakuje mi czegoś pomiędzy 150 zł, a 500 zł.
zawsze możesz dać "coś pomiędzy", np 325. ja zachęcam tych, którzy biorą oryginały, żeby dołożyli trochę hajsu do tych progowych 500 czy 1000, jeśli oczywiście są w stanie.
tak licząc zupełnie "na chłopski rozum", czyli sumując pozostałe oferty limitowane, wychodzi, że tkwi tam potencjał minimalnie ok. 13000, ale po słabym zainteresowaniu niektórymi z nich, widać, że albo zostały nie do końca trafnie skonstruowane, albo po prostu jeszcze przyjdzie na nie czas (gdy wyczerpią się te bardziej atrakcyjne).
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline blackwaterpark

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 25, 2015, 09:32:09 pm »
Szkoda że próg 150 zł tak szybko się wyczerpał.
Nikt nie jest w stanie tego już zmienić? Dziwne, w ten sposób chyba działają na własną niekorzyść?

Może zajść coś takiego, jak efekt anty-kuli śniegowej - cały proces będzie topniał pod koniec akcji.

PS. Nie wiem, czy wybierając termin wakacji, postąpiono dobrze? Sporo ludzi d*py moczy w jeziorach i ani im na myśl przyjdzie zaglądać na FB czy na nasze Forum...

Offline sgor

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 27, 2015, 03:33:36 pm »
Po pierwsze witamy wszystkich na forum.
Po ponad roku czytania postanowiłem się zarejestrować, a pretekstem do tego było poinformowanie wszystkich, że własnie przed chwilą padło 75% potrzebnej sumy, najdroższa opcja już wyczerpana.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 27, 2015, 04:21:11 pm »
Po pierwsze witamy wszystkich na forum.
Po ponad roku czytania postanowiłem się zarejestrować, a pretekstem do tego było poinformowanie wszystkich, że własnie przed chwilą padło 75% potrzebnej sumy, najdroższa opcja już wyczerpana.
pozamiatałeś obie pozostałe?
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline sgor

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 27, 2015, 05:17:29 pm »
pozamiatałeś obie pozostałe?


Prawdę mówiąc tak. Dokładniej jeden komplet dla mnie, drugi z myślą o synu - dostanie swój komplet nagród na swoją 18 (czyli za niecałe 8 lat :)


I szczerze - chciałem poczekać jak będzie coś więcej wiadomo o planszach, ale:
1. Gawronkiewicza i tak bardzo lubię
2. dzisiaj (albo może wczoraj) zeszła 3 nagroda z planszą i zadziałał efekt marketingowy "zaraz się skończy"
to wsparłem w ciemno.


Zakładam, że jeżeli KG uda się zbiórka to będzie częściej korzystać z takiego rozwiązania i zapewne poszczególne nagrody będą podobne do tych. Ja zaufałem KG i wsparłem ich - liczę na to, że się nie zawiodę.


Na tym opieram (może złudną) nadzieję, że plansze
będą na poziomie  i będą faktycznie "nagrodą" dla wspierających ten komiks i zachętą na przyszłość dla wspierających kolejne projekty KG.


 


Offline absolutnie

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 27, 2015, 06:42:40 pm »

Prawdę mówiąc tak. Dokładniej jeden komplet dla mnie, drugi z myślą o synu - dostanie swój komplet nagród na swoją 18 (czyli za niecałe 8 lat :smile:


I szczerze - chciałem poczekać jak będzie coś więcej wiadomo o planszach, ale:
1. Gawronkiewicza i tak bardzo lubię
2. dzisiaj (albo może wczoraj) zeszła 3 nagroda z planszą i zadziałał efekt marketingowy "zaraz się skończy"
to wsparłem w ciemno.


Wypada podziekować. Nie stać mnie na takie poparcie tego projektu, ale zdaję sobie sprawę, że to dzięki takim osobom jak Ty dostaniemy ten album w wersji tańszej i znacznie lepszej niż bez tego wsparacia.
Dzięki.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline blackwaterpark

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 27, 2015, 09:41:40 pm »
Przyszedł sgor i ''zamieszał'' w tyglu  :wink: (niezłe wejście, trzeba przyznać)

Witamy w Klubie! ( a właściwie w Domu Wariatów - mało kto jest tu normalny, choć każdy zaprzecza  :lol: )

Obserwowałem dzisiaj Facebooka - patrzę 65% składki. Za jakąś godzinę znowu patrzę: 75%! (obecnie 77%).
Myślę że będzie dobrze...

Offline Itachi

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 27, 2015, 09:48:31 pm »
@sgor

Czapki z głów! Przybliżyłeś ten projekt do realizacji w bardzo widocznym i potrzebnym stopniu. Jak widać jeden impuls dał przykład kolejnym. Dzięki!

Offline blackwaterpark

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 29, 2015, 08:35:26 am »
... 85% ...

Offline absolutnie

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 29, 2015, 02:21:38 pm »
... 85% ...


Już po trzeciej, a tam wciąż 85% :???:
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

ramirez82

  • Gość
Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 29, 2015, 02:39:54 pm »

Już po trzeciej, a tam wciąż 85% :???:

Nie jest źle. W tej chwili wystarczy, że 3337 osób zdecyduje się na zakup tapety na komputer za 1 zł...  :roll:

Offline Itachi

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 29, 2015, 09:00:18 pm »



Aktualizacja! Kolejne dwie plansze ujawnione!