trawa

Autor Wątek: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza  (Przeczytany 75381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 01, 2015, 08:12:19 pm »
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/280190-krzeslo-w-piekle

Można przejrzeć kilka pierwszych stron.

Offline blackwaterpark

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 02, 2015, 09:38:08 pm »
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/280190-krzeslo-w-piekle

Można przejrzeć kilka pierwszych stron.

Boję się patrzeć na to, co kupiłem w ciemno  :shock:

Offline Itachi

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 06, 2015, 04:48:34 pm »
Nadal nie ma żadnych informacji, nie żebym narzekał bo na razie i tak nie mam czasu na czytanie, ale skoro w temacie cisza to mogli tę zbiórkę chociaż przedłużyć. Zawsze te kilka osób więcej mogłoby skorzystać z promocji i kupic album w rewelacyjnej cenie. Do czterdziechy już dużo nie brakowało :smile:

Offline blackwaterpark

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 06, 2015, 06:51:02 pm »
Nadal nie ma żadnych informacji, nie żebym narzekał bo na razie i tak nie mam czasu na czytanie, ale skoro w temacie cisza to mogli tę zbiórkę chociaż przedłużyć. Zawsze te kilka osób więcej mogłoby skorzystać z promocji i kupic album w rewelacyjnej cenie. Do czterdziechy już dużo nie brakowało :smile:

Święte słowa, panie dziejku, święte słowa. Tym bardziej, że sporo czytaczy komiksowych w okresie zbiórki leżało sobie na rozgrzanym słońcem plażach, bez dostępu do cywilizacji obrazkowej (wakacje nie są chyba najlepszym okresem do przeprowadzania takich zbiórek).

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 21, 2015, 07:41:12 pm »
Dziś pojawiła się nowa aktualizacja projektu "wspieram to", a mianowicie pytanie o sposób odbioru i (ewentualnie) adres do wysyłki.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Itachi

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 21, 2015, 07:52:08 pm »
Już to widzę, 250 mejli z danymi adresowymi :smile:

Offline misiokles

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 21, 2015, 08:06:24 pm »
Jak zbierano na komiks Portal, do na stronie wspieram.to umieszczono rekordy dokumentu google do samodzielnego wpisania danych wysyłkowych. Wygodne to.

Offline blackwaterpark

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 21, 2015, 09:26:48 pm »
Też otrzymałem e-mail.

I tak się po cichu zastanawiam: jak im nie wyślę moich danych, to komiksu nie otrzymam?
Coś trzeba im jeszcze podać? Chyba ten kod, który podawał się w przelewie?
(przecież moje dane dotarły chyba w przelewie internetowym na ich konto?)

Ten ''punkt programu'' mogli jakoś inaczej rozegrać - jest to nieco chaotyczne...

PS. Przyznam się bez bicia, że w zalewie komiksów, jaki mnie dopadł, już trochę zapomniałem o tym komiksie  :lol:

ramirez82

  • Gość
Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 22, 2015, 03:55:49 pm »
Jakby kogoś interesowało, to wysyłka "Krzesła w piekle" nastąpić ma w ciągu tygodnia.

Offline tomb

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #144 dnia: Październik 02, 2015, 07:35:18 pm »
Jakby kogoś interesowało, to wysyłka "Krzesła w piekle" nastąpić ma w ciągu tygodnia.
I co, wysyłali? Bo ani kurier do mnie nie dzwonił, ani awizo nie znalazłem w skrzynce, ani o terminie wysyłki nikt do mnie nie pisał. O najprostszym - aktualizacji na stronie projektu - nie mówiąc...

Offline turucorp

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #145 dnia: Październik 02, 2015, 08:01:08 pm »
I co, wysyłali? Bo ani kurier do mnie nie dzwonił, ani awizo nie znalazłem w skrzynce, ani o terminie wysyłki nikt do mnie nie pisał. O najprostszym - aktualizacji na stronie projektu - nie mówiąc...

Przeciez jest aktualizacja na stronie projektu.
Odbiór osobisty na MFK albo wysylka pod wskazany adres (jesli podales wczesniej, to po prostu musisz poczekac, az wroca z Łodzi i zajma sie pakowaniem i wysylaniem)

Offline tomb

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #146 dnia: Październik 02, 2015, 11:22:26 pm »
Przeciez jest aktualizacja na stronie projektu.
Odbiór osobisty na MFK albo wysylka pod wskazany adres (jesli podales wczesniej, to po prostu musisz poczekac, az wroca z Łodzi i zajma sie pakowaniem i wysylaniem)
Chodziło mi o aktualizację z informacją o terminach wysyłki. I chyba to nie wspierający powinni czekać.

W ogóle KG  nie ogarnięta jest z tą akcją: brak dat wysyłek, nie ma informacji o sposobie wysyłki (o wyborze konkretnej nie ma co marzyć), adresy podawane mejlami (sic!). I jeszcze odezwa na Ty: "potrzebujemy od Was". A może ja zamawiałem prosto z Tronu i wolałbym z większym dystansem wobec Majestatu? Starczy, że jako niebywały w świecie (bo to ani na urodzinki KG, ani na festiwal), czuję się jak jakiś pośledni wspieracz : "- wysyłka pod wskazany adres. Jeśli ta opcja to poprosimy o dokładny adres, jeśli jeszcze nie był podawany." Bosze, tyle ze mną kłopotu. A mógłbym po prostu odebrać na feście jak człowiek...

Offline absolutnie

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #147 dnia: Październik 03, 2015, 12:06:53 am »
Bosze, tyle ze mną kłopotu. A mógłbym po prostu odebrać na feście jak człowiek...
A może to opóźnienie wzięło się stąd, że Gawronkiewicz dla swoich dobroczyńców rzeżbi w tych albumach panoramiczne i nader szczegółowe rysunki splecione z imiennymi dedykacjami, i nie chce odwalać chałtury, bo przecież dla swoich dobroczyńców i zbawców rysuje, więc pochyla się nad kartką, delikatnie ołóweczkiem kreśli każdą linię, każdą skazę gumeczką zmazuje i dopiero jak wszystko jest perfekcyjne pioreczkiem tusik kładzie i pełną miłości, wdzięczności i uznania dedykacyjkę wpisuje, bo szanuje, docenia i wdzięczny jest nadmiernie?
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline turucorp

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #148 dnia: Październik 03, 2015, 12:38:54 am »
Bosze, tyle ze mną kłopotu. A mógłbym po prostu odebrać na feście jak człowiek...

Gawron rozpoczal podpisywanie na fescie KG, jest wiec naturalne, ze pierwsi zainteresowani mogli odebrac tam swoje egz. osobiscie.
Rownie naturalne jest, ze czesc bedzie chciala odebrac na MFK.
KG i Gawronkiewiczowi to zapewne pasuje, bo autor ma chwile, zeby te autografy narysowac, a wydawnictwo i tak nie ma w tym tygodniu mocy przerobowych, zeby ogarnac stoisko na festiwalu i symultanicznie wyslac ponad 300 albumow.
Wysylka ruszy, jak mniemam, od poniedzialku, normalnym trybem ich sklepu wysylkowego, w ktorym chyba nie ma i nie bylo wyboru sposobu realizacji.
W sumie nie rozumiem w czym problem, zawsze mi sie wydawalo ze lepiej miec dobrze zrealizowany projekt, dostarczony na spokojnie i bez uszkodzen, a tu sie okazuje (zdaje sie, ze kolejny raz), ze crowdfunding to jakis synonim Wielkiej Pardubickiej O_o'

Offline peta18

Odp: Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza
« Odpowiedź #149 dnia: Październik 03, 2015, 06:33:30 am »
I jeszcze odezwa na Ty: "potrzebujemy od Was". A może ja zamawiałem prosto z Tronu i wolałbym z większym dystansem wobec Majestatu?
Padlem Szanowny Panie, Szanowna Pani.
Buk, Hodor i Dziczyzna

 

anything