trawa

Autor Wątek: Avengers  (Przeczytany 35068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Avengers
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 23, 2014, 06:42:23 pm »
Na wiosnę 2015 Marvel zapowiedział prawdziwa ofensywę Avengersów w formie wydań zbiorczych. Będą to:

Uncanny Avengers Omnibus (Rick Remender)
Avengers by Busiek and Perez Omnibus Vol. 1
The Avengers Omnibus Vol. 2
Avengers: Vibranium Collection
Avengers & X-Men: Axis

Mnie najbardziej interesują omnibusy Busieka i Pereza. Jest to szansa na zebranie w ładnym formacie Ultron Unlimited, Kang Dynasty i (jeżeli ta historia zostanie włączona) Avengers Forever.  :smile:

Offline adro

Odp: Avengers
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 25, 2014, 07:32:25 pm »
Ciekawe skad taki wysyp omnibusow z Avengersami. BTW widze, ze wyszlo dosc duzo omnibusow z komiksami Remendera. Czy ten autor jest naprawde taki dobry. Wiem, ze jego Puni zostal raczej chlodno przyjety. Inne jego rzeczy tez zbieraja raczej dosc mieszane oceny
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Avengers
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 25, 2014, 09:02:15 pm »
Ciekawe skad taki wysyp omnibusow z Avengersami.
Obstawiam, że to z okazji drugiej części filmowych Avengersów.
BTW widze, ze wyszlo dosc duzo omnibusow z komiksami Remendera. Czy ten autor jest naprawde taki dobry. Wiem, ze jego Puni zostal raczej chlodno przyjety. Inne jego rzeczy tez zbieraja raczej dosc mieszane oceny
pzdr
Puni został chłodno przyjęty, bo dla fanów Puniego zrobienie z niego potwora Frankensteina jest pomysłem lekko mówiąc zbyt odjechanym.  :wink:
Fear Agent, Uncanny X-Force, Venom i (jak na razie) Black Science Remendera to komiksy znakomite. Przepełnione zwrotami akcji, podróżami w przestrzeni i czasie i masą "badassowskich" momentów (mój wewnętrzny chłopiec się cieszy). :smile: Z kolei cześć jego projektów jest zwyczajnie przeciętna, a do niektórych sam kompletnie nie mogę się przekonać (XXXombies...). Wychodzi więc na to, że Remender jest ni mniej, ni więcej jak normalnym scenarzystą z lepszymi i gorszymi momentami. Jak wyjdzie Black Science (pierwszy jego komiks w Polsce?) każdy będzie się mógł przekonać czy Remender mu podchodzi.  :wink:

Offline koziorozec1979

Odp: Avengers
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 26, 2014, 09:13:11 am »
Obstawiam, że to z okazji drugiej części filmowych Avengersów. Puni został chłodno przyjęty, bo dla fanów Puniego zrobienie z niego potwora Frankensteina jest pomysłem lekko mówiąc zbyt odjechanym.  :wink:

Odjechanym to naprawdę lekko mówiąc...skoro jest w Marvelu i DC niestworzonych, naj, hiper i extra herosów na pęczki, to czemu jeszcze muszą na siłę wykręcać tych 3 bez super mocy?

Offline pjotroos

Odp: Avengers
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 28, 2014, 02:51:08 pm »
Ciekawe skad taki wysyp omnibusow z Avengersami. BTW widze, ze wyszlo dosc duzo omnibusow z komiksami Remendera. Czy ten autor jest naprawde taki dobry. Wiem, ze jego Puni zostal raczej chlodno przyjety. Inne jego rzeczy tez zbieraja raczej dosc mieszane oceny
pzdr

Uncanny X-Force zbiera pochwały na lewo i prawo (podobnie jak będące kontynuacją Uncanny Avengers). W moim osobistym odczuciu, nie do końca zasłużone. Remender powymyślał sobie postacie od nowa, często kompletnie ignorując ich wcześniejsze perypetie, zmienił nie do poznania ich charaktery, a trzon opowieści - w obu przypadkach - oparł o wewnętrzne konflikty, wyciągnięte trochę z powietrza. Jego historie są głośnie, bo co rusz ktoś w nich ginie albo zdradza - poza tym nie stwierdziłem w nich świeżych pomysłów. Z Punisherem zrobił w zasadzie to samo, z tego co o Frankencastle słyszałem.

Offline adro

Odp: Avengers
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 28, 2014, 07:31:15 pm »
Dzieki za odp
No trzeba bedzie obczaic black science. Moze potem wezme jeszcze cos Remendera, a moze w Polsce ukaza sie jego inne komiksy, ktoz to wie.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

ramirez82

  • Gość
Odp: Avengers
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 28, 2014, 08:36:44 pm »
a moze w Polsce ukaza sie jego inne komiksy, ktoz to wie.

Na to wygląda, że w WKKM dostaniemy Venoma Remendera.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Avengers
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 28, 2014, 09:14:57 pm »
Na to wygląda, że w WKKM dostaniemy Venoma Remendera.
Warto dodać, że zgodnie z przygotowaną "Listą Aniona" miał on być wywalony na rzecz czegoś innego (smuteczek, ale niewielki, bo popieram listę  :wink: ).

Offline adro

Odp: Avengers
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 30, 2014, 05:07:49 pm »
moze nie wyleci :wink:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Avengers
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 30, 2014, 08:40:51 pm »
moze nie wyleci :wink:
pzdr
w pełni się zgadzam.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Avengers
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 24, 2015, 08:13:16 am »
"Avengers: Na zawsze" - w komiksie jest wyczuwalna wielka moc marvelowskiej mitologii, potęgowana przez "ciasnotę" na planszach (świetne rysunki) i szybie tempo zdarzeń, również w retrospekcjach i reinterpretacji tego, co było. Dlatego przeczytałem tę historię z przyjemnością i szacunkiem. :)
Pomyślałem też sobie, ze największą frajdę z lektury "Na zawsze" powinien mieć fragsel. Ale zdaje się, że to przeszłość, która dopiero nadejdzie. :)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Avengers
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 24, 2015, 08:57:46 am »

O, jednak jest więcej osób lubiących ten tytuł. Czad.
perły przed wieprze

fragsel

  • Gość
Odp: Avengers
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 24, 2015, 03:30:07 pm »
Pomyślałem też sobie, ze największą frajdę z lektury "Na zawsze" powinien mieć fragsel. Ale zdaje się, że to przeszłość, która dopiero nadejdzie. :)

też tak sobie pomyślałem ;)
jak Bóg da to koło Bożego Narodzenia 2016 będzie po sprawie i się przekonamy...

Offline Julek_

Odp: Avengers
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 26, 2015, 11:37:02 am »
O, jednak jest więcej osób lubiących ten tytuł. Czad.

Panie, dla mnie to najlepsze, co wyszło w WKKM od czasu "Blue".

Uwielbiam staroszkolnych "Avengers", zarówno tych z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, jak i osiemdziesiątych. "Kree Skrull War", "Siege", "Operation: Galactic Storm", Roy Thomas, Englehart, Shooter, Busiek wszystko, gdzie pojawia się Kang (zeszyt z drugiego tomu "Forever", w którym Kang bodaj w Chronopolis rozmyśla nad swoim losem to mistrzostwo w swojej klasie!).

Offline adro

Odp: Avengers
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 26, 2015, 10:24:42 pm »
Avengers forever-bardzo fajny tytul, kang rzadzi. Oj przeczytalbym wiecej  komiksow z Kangiem w roli glownej.
btw czy chronopolis jest fizyczna reprezentacja wszystkich linii czasowych? bardzo ciekawy koncept miasta wiecznosci. ogolnie wiecej takich komiksow w wkkm :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!