Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7  (Przeczytany 390839 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #450 dnia: Grudzień 13, 2014, 06:59:03 pm »
nieodpuszczanie

To jakiś problem fizjologiczny?


Puentując "dyskusję", powiedz mi po co wypowiadasz się na temat komiksu, skoro nie masz nic do powiedzenia? Stwierdzenia typu "kaszana", "badziewie" nie wnoszą absolutnie nic, narażają jedynie użytkowników na niepotrzebną stratę czasu. Jeśli nie masz argumentów, odpuść. Proszę.

Offline VooDoo79

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #451 dnia: Grudzień 13, 2014, 07:10:21 pm »
To jakiś problem fizjologiczny?


Puentując "dyskusję", powiedz mi po co wypowiadasz się na temat komiksu, skoro nie masz nic do powiedzenia? Stwierdzenia typu "kaszana", "badziewie" nie wnoszą absolutnie nic, narażają jedynie użytkowników na niepotrzebną stratę czasu. Jeśli nie masz argumentów, odpuść. Proszę.

Nie Ja zacząłem tą farsę, cofnij się stronę do tyłu i zobacz kto komu zarzucił że nie czytał itp. skoro to dla Ciebie strata czasu to po co komentujesz ? Jak byś zauważył sarkazm w moich ostatnich komentarzach to byś zrozumiał że się nabijam z tego co niektórzy piszą  :D

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #452 dnia: Grudzień 13, 2014, 07:14:11 pm »
[...] zawziętość i nieodpuszczanie to Moje ulubione cechy więc chylę czoła  :lol:

VooDoo, z ogromną przyjemnością się z Tobą zgadzam, że "zawziętość i nieodpuszczanie" to Twoje cechy, co zreszta widac jak na dłoni na podstawie Twoich wypowiedzi. Jednakże bądź tak miły i zdradź, kim jest ta szczęśliwa osoba, która lubi te Twoje cechy, a o której istnieniu enigmatycznie napomykasz twierdząc, iż cechy te są "ulubione". Czy jest to ktoś pokroju straganiarki, egzemplifikującej wzmiankowane cechy zawziętymi kłótniami o miejsce na rynku z koleżankami po fachu, bez szansy odpuszczenia jedna drugiej? Czy może ktoś inny?


Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #453 dnia: Grudzień 14, 2014, 12:38:55 pm »
Tematy okołopolityczne proszę gdzie indziej.

Emeryt

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #454 dnia: Grudzień 14, 2014, 03:45:40 pm »
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że forum służy do dyskusji? Ja w tej chwili mogę napisać, że Kaczor Howard to najlepszy komiks wszechczasów, Ty wtedy powiesz, że nie, bo coś, ja odpowiem jakimś kontrargumentem itd. Tak to działa, nie kłamię. Jakim cudem ktoś może sobie nie zdawać sprawy, że istnieje coś takiego jak legalne komiksy w wersji elektronicznej? Ba, na wydania papierowe też nie musisz czekać kilka lat. Serio, nie kłamię nic a nic!
Akurat te o których rozmawiamy (a dokładniej vol. 1) to można sobie kupić w każdej chwili...Twarze w jego wykonaniu przerażają mnie swoją nienaturalnością (choć nie wszystkie, czasem wyglądają dobrze - muszę jeszcze się przyjrzeć), a drugi plan pustotą. Kosmos - jak najbardziej okej.


Z całą sympatią, odpuść sobie. Nie wiem czy pamiętasz, czy nie, z tym samym użytkownikiem były już podobnie przeprawy o tym, że Howard to "strata papieru" na forum avalonu, nawet nie jedna, nie dwie, ale praktycznie za każdym razem gdy ktoś gdzieś napisał Kaczor Howard  :wink:
perły przed wieprze

Offline VooDoo79

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #455 dnia: Grudzień 14, 2014, 07:08:20 pm »

Z całą sympatią, odpuść sobie. Nie wiem czy pamiętasz, czy nie, z tym samym użytkownikiem były już podobnie przeprawy o tym, że Howard to "strata papieru" na forum avalonu, nawet nie jedna, nie dwie, ale praktycznie za każdym razem gdy ktoś gdzieś napisał Kaczor Howard  :wink:

Heh tylko czekałem aż Ty się w końcu wypowiesz na temat Kaczorka, dzięki że mnie nie rozczarowałeś  ;-)
No co zrobię że nie mogę się do niego przemóc ? Nawet przeczytałem te kilkanaście numerów żeby się przekonać dlaczego tak walczycie żeby się pojawił w WKKM... No sorki nie wciągnęło mnie w ogóle, nie tego szukam w Marvelu, lubię Marvela za typowych superbohaterów a nie satyryczne komiksy o gadającej kaczce  ;-) W jego miejsce wolę cokolwiek innego i tyle. Oczywiście nie jestem jedynym który woli aby ta postać się nie pojawiła się w drugiej 60-tce, więc nie róbcie z tego tragedii że komuś się nie podoba.
Jeśli ktokolwiek chciałby jeszcze podjąć jakąkolwiek dalszą dyskusję na temat tego co właśnie nasmarowałem, to rzućcie na luz i nie obrażajcie ani nie wmawiajcie że wiecie coś lepiej ode mnie (chodzi mi np. o Blaskowitza który uparcie drążył że nie czytałem itp.), Ja tu żadnych zaczepek słownych ani obrażania kogokolwiek nie szukam... i tyle. Pokój wszystkim  :D

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #456 dnia: Grudzień 14, 2014, 07:44:32 pm »
Sprawa jest prosta jeżeli się na to spojrzy z oczywistej perspektywy. Niektórzy zapominają po prostu czym jest WKKM ( a o czym przypomina w każdym wstępie dyrektor wydawniczy Panini ) - jest to przegląd najważniejszych i najlepszych komiksów superhero marvela na przestrzeni ostatnich 30 lat. Natomiast kilku typowym polaczkom zamarzyła się wizja inna i nagle chcą różnorodności w tytułach. Stąd takie pożądanie tytułów typu Kaczor Howard. Pozdrawiam.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #457 dnia: Grudzień 14, 2014, 08:03:17 pm »
Sprawa jest prosta jeżeli się na to spojrzy z oczywistej perspektywy. Niektórzy zapominają po prostu czym jest WKKM ( a o czym przypomina w każdym wstępie dyrektor wydawniczy Panini ) - jest to przegląd najważniejszych i najlepszych komiksów superhero marvela na przestrzeni ostatnich 30 lat. Natomiast kilku typowym polaczkom zamarzyła się wizja inna i nagle chcą różnorodności w tytułach. Stąd takie pożądanie tytułów typu Kaczor Howard. Pozdrawiam.

Też uważam, że Kaczor Donald... ekhem... Howard to taka tam egzotyka skierowana do dość specyficznego grona odbiorców, czy jak kto woli koneserów. Jak ktoś jest jej ciekaw to niech sobie sprowadzi ten tytuł w ten czy inny sposób we własnym zakresie, a nie zadrecza ludzi i Hachette o jego wyjątkowości itp itd. Na jego msc wolałbym któregoś Deadpoola.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2014, 08:08:19 pm wysłana przez Kamil Matusiak »

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #458 dnia: Grudzień 14, 2014, 08:07:18 pm »
Sprawa jest prosta jeżeli się na to spojrzy z oczywistej perspektywy. Niektórzy zapominają po prostu czym jest WKKM ( a o czym przypomina w każdym wstępie dyrektor wydawniczy Panini ) - jest to przegląd najważniejszych i najlepszych komiksów superhero marvela na przestrzeni ostatnich 30 lat. Natomiast kilku typowym polaczkom zamarzyła się wizja inna i nagle chcą różnorodności w tytułach. Stąd takie pożądanie tytułów typu Kaczor Howard. Pozdrawiam.
O i to są mądre słowa.

Bo równie dobrze moglibyśmy sobie zażyczyć Mroczną Wieżę (przecież świetna, piękna graficznie i fabularnie) czy np. adaptacje prozy Orsona Scotta Carda... Przecież to też Marvel.

Offline mr.castor

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #459 dnia: Grudzień 14, 2014, 08:14:45 pm »
Obojętne mi jest to czy Howard będzie czy nie w drugiej 40 czy tam 60 WKKM , jedna rzecz której nie mogę znieść to nazywanie ludzi mających swoje zdanie typowymi polaczkami, cebulaczkami, polszą itd. Kurcze jak nie będziemy się sami szanować to kto nas będzie szanował ? sory za offtopa. Za kilka dni Staruszek Logan i chyba wszystko co z Wolverinem najlepsze w Polsce już się pojawi  :smile:

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #460 dnia: Grudzień 14, 2014, 08:33:22 pm »
Za kilka dni Staruszek Logan i chyba wszystko co z Wolverinem najlepsze w Polsce już się pojawi  :smile:
Emerytkowi się marzy całe X-Men Barry'ego Windsor Smitha...

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #461 dnia: Grudzień 14, 2014, 08:39:40 pm »
Emerytkowi się marzy całe X-Men Barry'ego Windsor Smitha...

też lubię Barry'ego ale to chyba tylko ze cztery nie powiązane ze sobą nawet numery? z czego 3 wydało TM-Semic...

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #462 dnia: Grudzień 14, 2014, 08:44:15 pm »
Emerytkowi się marzy całe X-Men Barry'ego Windsor Smitha...

A mnie Uncunny X-Force Remendera.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #463 dnia: Grudzień 14, 2014, 09:03:59 pm »
też lubię Barry'ego ale to chyba tylko ze cztery nie powiązane ze sobą nawet numery? z czego 3 wydało TM-Semic...


Według tego 5 numerów ( oczywiście wliczając tych oryginalnych x-men z #53 )


http://multiversum.pl/p/1039/7478/x-men-lifedeath-premiere-hc-marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #464 dnia: Grudzień 14, 2014, 09:06:26 pm »
też lubię Barry'ego ale to chyba tylko ze cztery nie powiązane ze sobą nawet numery? z czego 3 wydało TM-Semic...
O lol... No to lekkie zaskoczenie :-)