Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7  (Przeczytany 396012 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline VooDoo79

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #705 dnia: Styczeń 18, 2015, 12:59:38 pm »
Brytyjczycy od początku znali wszystkie 120 tomów, Czesi znają całą następną 60-tkę, a my chyba żyjemy w jakimś bambusowym kraju bo oficjalnie nawet nie znamy dwóch ostatnich numerów pierwszej 60-tki że nie wspomnę co dalej. Normalnie komedia, Stasiu Bareja miałby dobry scenariusz na nakręcenie nowej komedii  :lol:
Co do drugiej 60-tki u Czechów sądzę że pewnie w dużej mierze będzie się pokrywała z naszą, niby mamy obiecanego Captain Britain: A Crooked World może coś tam zamienią, ale szkoda by było Warlocka jeśli ma go nie być, Kaczkę Howarda to obstawiałem że u nas nie będzie ( i całe szczęście, a Czesi widać mądry naród  :D ). Jeszcze wywaliłbym Marvel What If? (Best Of) bo po co to i komu potrzebne nic nie wnoszące gnioty ;-).

Offline under

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #706 dnia: Styczeń 18, 2015, 01:17:45 pm »
komedią to jest sposób dystrybucji ... wy gadacie o drugiej 60 a prenumeratorzy nie zamknęli jeszcze 50 ... a jak się dzwoni to tej firemki to ta sama pani uparcie odpowiada ze nie podgonią bo nie i zawsze mogę zrezygnować ... no wiec przestałem już nawet dzwonić i jak dla mnie mogą nie wydawać kolejnej 60 skoro tak ich to męczy

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #707 dnia: Styczeń 18, 2015, 01:26:17 pm »
komedią to jest sposób dystrybucji ... wy gadacie o drugiej 60 a prenumeratorzy nie zamknęli jeszcze 50 ... a jak się dzwoni to tej firemki to ta sama pani uparcie odpowiada ze nie podgonią bo nie i zawsze mogę zrezygnować ... no wiec przestałem już nawet dzwonić i jak dla mnie mogą nie wydawać kolejnej 60 skoro tak ich to męczy

Offline misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #708 dnia: Styczeń 18, 2015, 01:44:58 pm »
Brytyjczycy od początku znali wszystkie 120 tomów, Czesi znają całą następną 60-tkę, a my chyba żyjemy w jakimś bambusowym kraju bo oficjalnie nawet nie znamy dwóch ostatnich numerów pierwszej 60-tki że nie wspomnę co dalej. Normalnie komedia, Stasiu Bareja miałby dobry scenariusz na nakręcenie nowej komedii  :lol:
Nie przesadzaj. To nie jest aż tak istotne, skoro i tak na 90% listy znasz na podstawie innych krajów.

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #709 dnia: Styczeń 18, 2015, 01:49:22 pm »
Nie przesadzaj. To nie jest aż tak istotne, skoro i tak na 90% listy znasz na podstawie innych krajów.

To ja się pytam po raz enty, na kij robić z tego tajemnicę? VooDoo ma całkowitą rację. Z drugiej strony, nich wydają jak chcą, byle przez najbliższe kilka lat :wink:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #710 dnia: Styczeń 18, 2015, 01:51:46 pm »
Cytuj
a my chyba żyjemy w jakimś bambusowym kraju bo oficjalnie nawet nie znamy dwóch ostatnich numerów pierwszej 60-tki

Znamy ale nie oficjalnie xD

59. Son of M
60. Siege

A co do ujawniania tytułów to widać, że Niemcy mają jeszcze gorzej bo na stronie kolekcji pojawia się najbliższy numer 2 tygodnie przed premierą

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #711 dnia: Styczeń 18, 2015, 01:59:56 pm »
Brytyjczycy od początku znali wszystkie 120 tomów

Na pewno? Wydaje mi się, że znali zawartość 60 tomów. Resztę poznali później.

Co oczywiście nie zmienia faktu, że trzymanie w tajemnicy tego co będzie później i ujawnianie nam po 5 tytułów, to głupota.

Offline VooDoo79

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #712 dnia: Styczeń 18, 2015, 03:48:52 pm »
Nie przesadzaj. To nie jest aż tak istotne, skoro i tak na 90% listy znasz na podstawie innych krajów.

No właśnie te inne kraje znają np. 60 tomów naprzód co dostaną, a my??? WTF ??? Wiadomo co będzie 59 i 60 tomem, więc czemu tego oficjalnie nie podadzą skoro wszyscy wiedzą co będzie? O co tu chodzi, co to za gierki no i po co to komu się pytam ??? Ta cała otoczka tajemniczości i niewiedzy oraz słynne wiecznie opóźnione wysyłki dla prenumeratorów świadczy o wysokiej wręcz kompromitacji tego wydawnictwa u nas w kraju niestety....

Offline veritius

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #713 dnia: Styczeń 18, 2015, 04:35:01 pm »
A może byśmy się zmówili i zrobili masowane wysyłane emiali ,,opierdzieli" za brak listy do ich menagerów. ?? W treści o braku poszanowania dla klienta itp.?

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #714 dnia: Styczeń 18, 2015, 04:36:33 pm »
Poczekajmy na pierwszą zapowiedź tytułów z dodatkowej 40. Może i my w końcu dostaniemy całą listę.

Offline Nawimar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #715 dnia: Styczeń 18, 2015, 09:40:22 pm »
"Doktor Strange: Przysięga" - zgodnie z przeczuciem rozczarowałem się tym komiksem. Pewnie także dlatego, że poza drobnymi wyjątkami twórczość Vaughana do mnie nie przemawia. Stąd i tym razem miałem poczucie, że obcuję z fabularną pustką i dwuwymiarowymi osobowościami. Rysunkowo nieco lepiej, ale też bez rewelacji. Nawiązania do stylu Ditko raczej deklaratywne niż rzeczywiste (może to i dobrze). Tym samym nadal wypatruję momentu, gdy doczekam się więcej niż tylko przeciętnej, solowej opowieści z udziałem tego bohatera. Szkoda, że w Marvelu wyraźnie obawiają się pójść na całość w jego kontekście prezentując współczesnym odbiorcom mroczną, nie wolną od akcentów horrorystycznych (a przede wszystkim ezoterycznych) historie w której Strange - z racji swego potencjału i ogólnego profilu - zyskałby spore pole do popisu. Ale skoro z założenia traktuje się komiks jako medium dla nastolatków (vide dodatek z refleksją Vaughana) to i nic dziwnego, że mój ulubiony chirurg nadal buja się bez własnej serii. Żałuję szalenie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2015, 09:45:18 pm wysłana przez Nawimar »

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #716 dnia: Styczeń 19, 2015, 09:39:41 am »
Czy ktokolwiek dostał już prenumeratę z Secret Invasion i Loganem? :biggrin:

Takiej obsuwy to jeszcze nie było.

Ja w zeszłym tygodniu dostałem info, że 8.01 zostało przekazane do działu pakowania, a 12.01 wysłana. Od tego momentu poczta polska ma 2 tygodnie na dostarczenie, a potem wysyłają paczkę reklamacyjną. Ale fakt, takiej obsuwy jeszcze nie było, a teorie o zwrotach z kiosków zaczynają nabierać coraz wyraźniejszych kształtów. W sumie jako decyzja biznesowa to jest nawet niegłupie, ale jako prenumerator czuję się pokrzywdzony i wk******y.

Dzwoniłem dziś jeszcze raz - nadal nic nie wiedzą o kolejnych tomach :(

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #717 dnia: Styczeń 19, 2015, 09:48:10 am »
Ja w zeszłym tygodniu dostałem info, że 8.01 zostało przekazane do działu pakowania, a 12.01 wysłana. Od tego momentu poczta polska ma 2 tygodnie na dostarczenie, a potem wysyłają paczkę reklamacyjną. Ale fakt, takiej obsuwy jeszcze nie było, a teorie o zwrotach z kiosków zaczynają nabierać coraz wyraźniejszych kształtów. W sumie jako decyzja biznesowa to jest nawet niegłupie, ale jako prenumerator czuję się pokrzywdzony i wk******y.

Dzwoniłem dziś jeszcze raz - nadal nic nie wiedzą o kolejnych tomach :sad:

Dlatego przez te wysyłki m.in. zrezygnowałem z prenumeraty i teraz kupuję w saloniku prasowym. Po ostatnich planach na 2015r. różnych wydawnictw też  nie kupuję już wszystkiego jak leci, a jedynie wybrane pozycje.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #718 dnia: Styczeń 19, 2015, 10:02:59 am »
Może Staruszka Logana drukują od nowa bo cały nakład był wadliwy.

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #719 dnia: Styczeń 19, 2015, 10:32:55 am »
Może Staruszka Logana drukują od nowa bo cały nakład był wadliwy.
A co bylo z Loganem? Moj egzemplarz jest normalny.
Buk, Hodor i Dziczyzna

 

anything