Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7  (Przeczytany 396014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #735 dnia: Styczeń 19, 2015, 04:11:37 pm »
Uszkodzenie mechaniczne.

Nie zauważyłem wcześniej Twojej odpowiedzi. Jeśli Gildia nie chce wymienić egzemplarza, to pewnie już ich nie posiada, albo mają inny powód. Uderz z tym do Hachette (opisz dokładnie sytuację), oni nie powinni robić problemów.

Na skanach tego tak nie widać ale jak masz Batman - Mroczne Zwycięstwo i tam było około 8 takich "słabych" stron to ja w Loganie mam takich połowę.

Z moim egzemplarzem Mrocznego Zwycięstwa jest wszystko ok, raz miałem taki problem w pierwszym, bądź drugim tomem Ultimates, ale nie przeszkadzało mi to w czytaniu.

Offline veritius

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #736 dnia: Styczeń 19, 2015, 05:23:25 pm »
Na skanach tego tak nie widać ale jak masz Batman - Mroczne Zwycięstwo i tam było około 8 takich "słabych" stron to ja w Loganie mam takich połowę.


A te 8 stron to nie sceny to np. gdy Gordn jest na Moście z komisarzem oraz gdzie jest wisielec i Batman? Bo na początku tez myślałem ze to jakaś fuszerka ale chyba tak też jest w oryginale jak patrzyłem na recenzje DV na necie to dawali tam te same zdjęcia? Chyba że mówimy o dwóch innych sprawach.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #737 dnia: Styczeń 19, 2015, 05:43:16 pm »

A te 8 stron to nie sceny to np. gdy Gordn jest na Moście z komisarzem oraz gdzie jest wisielec i Batman? Bo na początku tez myślałem ze to jakaś fuszerka ale chyba tak też jest w oryginale jak patrzyłem na recenzje DV na necie to dawali tam te same zdjęcia? Chyba że mówimy o dwóch innych sprawach.
Nie o te strony chodzi. Mroczne zwycięstwo na pewno miało część nakładu wadliwą pisało tym kilka osób http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,27033.msg1277432.html#msg1277432

Offline stupidbadugly

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #738 dnia: Styczeń 19, 2015, 05:51:28 pm »
Tragiczna historia zmagania z chorobą przedstawiona w Doktor Strange: Przysięga nie miała by miejsca, gdyby
Spoiler: pokaż
chamidła z Wakandy podzieliły się ze światem lekarstwem na raka :wink:

Offline opall

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #739 dnia: Styczeń 19, 2015, 07:04:41 pm »
Tragiczna historia zmagania z chorobą przedstawiona w Doktor Strange: Przysięga nie miała by miejsca, gdyby
Spoiler: pokaż
chamidła z Wakandy podzieliły się ze światem lekarstwem na raka :wink:



Hehe. Niezłe.

Offline veritius

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #740 dnia: Styczeń 19, 2015, 07:11:28 pm »
Nie wiem czy to już nie rasizm, taka wypowiedź podpada pod antywakandysizm.  :cool:

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #741 dnia: Styczeń 19, 2015, 07:39:14 pm »
Tragiczna historia zmagania z chorobą przedstawiona w Doktor Strange: Przysięga nie miała by miejsca, gdyby
Spoiler: pokaż
chamidła z Wakandy podzieliły się ze światem lekarstwem na raka :wink:

Nie wiem czy to już nie rasizm, taka wypowiedź podpada pod antywakandysizm.  :cool:

Mówiąc głośne "nie" "ubermenschom" z Wakandy i ich wykluczającej, ksenofobicznej ideologii, podpisuję się pod pierwszą wypowiedzią i zgadzam się z drugą częścią drugiej ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Nick Jackolson

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #742 dnia: Styczeń 20, 2015, 04:17:08 pm »
Jestem prenumeratorem od początku... dostałem astonishing thor i "posznytowaną" na okładce fantastyczną czwórkę. Mam tego sredecznie dosyć nie wiem szczerze czy wytrwam do 60... Ostatnie 4 tomy kolekcji były najgorszymi rzeczami jakie czytałem w zeszłym roku...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2015, 06:02:37 pm wysłana przez Nick Jackolson »

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #743 dnia: Styczeń 21, 2015, 10:25:38 am »
Secret Invasion - dużą wadą tej serii jest to, iż nie wzbudza jakichkolwiek emocji. Do tego w żadnym momencie nie czujemy, że Skrulle mają przewagę, wręcz przeciwnie. Straszna popierdółka.

Za to Staruszek Logan przepiękny. Ślicznie narysowany i wspaniale opowiedziany. I było nie było - z kilkoma zaskakującymi i bolesnymi scenami. Cacko.

Offline pa3ck

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #744 dnia: Styczeń 21, 2015, 10:29:49 am »
Jestem prenumeratorem od początku... dostałem astonishing thor i "posznytowaną" na okładce fantastyczną czwórkę. Mam tego sredecznie dosyć nie wiem szczerze czy wytrwam do 60... Ostatnie 4 tomy kolekcji były najgorszymi rzeczami jakie czytałem w zeszłym roku...

Szczerzę współczuję. Ja właśnie prenumeruję TYLKO dlatego, że nie mogłem dostać w sklepach idealnego egzemplarza. Odpukać na ponad 50 egzemplarzy które do mnie przyszły reklamowałem tylko dwa i te też nie były aż tak złe. Wszystkie pozostałe w stanie idealnym, prosto z drukarni. Gdybym miał dostawać taki szit od nich, to już dawno bym zrezygnował. Nie wiem w czym problem jest z H, że niektórzy dostają takie egzemplarze. Może nie mają jednego magazyny i w zależności od lokalizacji jedni dostają lepsze drudzy gorsze egzemplarze.
Ja mieszkam na południ Polski. Dostaje paczki z PP KRAKÓW 104

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #745 dnia: Styczeń 21, 2015, 10:36:14 am »
Ja mieszkam na południ Polski. Dostaje paczki z PP KRAKÓW 104
Ja takoż. Jeden egzemplarz miałem tylko póki co rąbniety w rogu i się ciut rozdarł (kilka mm), ale markerem pobazgrałem i jest to zupełnie niewidoczne. Poza tym to był akurat Marvel Zombies, a o niego na pewno nie warto bawić się w reklamacje ;-).

Offline Gre

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #746 dnia: Styczeń 21, 2015, 02:06:39 pm »
a dostaliscie jus numer 54 -55
ja wciaz czekam:(

Offline pa3ck

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #747 dnia: Styczeń 21, 2015, 02:16:30 pm »
a dostaliscie jus numer 54 -55
ja wciaz czekam:(

Doszły wczoraj.

Offline under

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #748 dnia: Styczeń 21, 2015, 05:20:15 pm »
ja czekam na 46-47 wiec nie ma o czym dyskutować

Offline Gre

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #749 dnia: Styczeń 21, 2015, 06:07:40 pm »
ja czekam na 46-47 wiec nie ma o czym dyskutować
ostro ja dopiero zaczałem prenumerate takze...............