Autor Wątek: Debiut literacki Teresy Borowieckiej  (Przeczytany 1304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline witanet

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jak wydać książkę lub ebook?
    • Jak wydać książkę lub ebook?
Debiut literacki Teresy Borowieckiej
« dnia: Wrzesień 22, 2014, 06:11:45 pm »
Do księgarń internetowych trafił ebook będący debiutem literackim Teresy Borowieckiej.
Teresa Borowiecka urodziła się 21 lipca 1950 roku w Bochni. Po trzyletnich studiach z zakresu ekonomiki przedsiębiorstw, rozpoczęła pracę w Zakładzie Energetycznym w Bochni. Po przejściu na emeryturę w 2005 roku zaczęła pisać nowele i utwory wierszowane. Jest mężatką i ma dwie córki.
Zawarte w książce nowele, przedstawiają prawdziwe historie. „Szukam cioci” to historia sześcioletniej dziewczynki, która samotnie podróżowała z Bochni do Krakowa w poszukiwaniu cioci. „Mezalians” to historia prawdziwej miłości, która pomimo wielu przeszkód zakończyła się szczęśliwie. „Niespodziewany organista" to historia wychowanka domu dziecka, który trafił do jednostki wojskowej w Bochni, w celu odbycia zasadniczej służby wojskowej. Dzięki pomocy pewnego kaprala jego życie ulega zmianie. „Macocha" to historia cioci Autorki, której macocha nie lubiła i za wszelką cenę chciała się pozbyć. „Pan mecenas" to historia młodej kobiety, pokrzywdzonej przez los, której udało się znaleźć pomoc u cioci w Świdnicy. „Szwed" to historia młodej panienki po maturze, która miała staroświeckich rodziców. Dzięki pomocy sąsiada wychodzi za mąż za Szweda. Nowela pozwala poznać humorystyczne zachowania jej ojca.
Pozostałe nowele zostały napisane w oparciu o historie opowiedziane przez znajomych. Ich akcja toczy się podczas stanu wojennego.
Jak wydać książkę
pomoże Ci zespół Wydawnictwa Witanet
www.witanet.net

Offline smorgart

clomid maxalt vermox cytotec propranolol orlistat accutane tamoxifen meloxi
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2022, 01:39:32 pm »
clomid ohne rezept clomid bestellen ohne rezept  clomid bestellen rezeptfrei maxalt kaufen rezeptfrei maxalt rezeptfrei kaufen  maxalt ohne rezept vermox online kaufen vermox 100mg kaufen rezeptfrei  vermox kaufen rezeptfrei cytotec 200 tabletten cytotec kaufen ohne rezept  cytotec apotheke rezeptfrei propranolol rezeptfrei kaufen propranolol online kaufen  propranolol 20 mg kaufen xenical rezeptfrei deutschland orlistat 60 mg günstig kaufen  orlistat bestellen rezeptfrei schweiz isotretinoin rezeptfrei kaufen accutane kaufen ohne rezept  isotretinoin 20mg rezeptfrei tamoxifen 20 mg kaufen tamoxifen kaufen  tamoxifen kaufen ohne rezept meloxicam kaufen meloxicam rezeptfrei kaufen  meloxicam kaufen ohne rezept nitrofurantoin 50 mg ohne rezept kaufen nitrofurantoin kaufen ohne rezept  nitrofurantoin kaufen ohne rezept

 

anything