Autor Wątek: Komiksy BUM Projekt  (Przeczytany 51640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline clandestino

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 04, 2017, 10:13:24 am »
Mało, ale zawsze coś. Mam nadzieję, że znowu w DD będzie dobór stara+nowa historia.

Offline digital_psycho

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 30, 2017, 07:28:45 pm »
Z fb Bum Projekt:
Cytuj
Wiadomość z ostatniej chwili!!! Nadchodzą premiery w Bum Projekcie! I choć sam w to nie wierzę, to jednak! Jutro pierwsza odsłona!

Pewnie kolejny Dylan Dog i Mysia Straż. Choć fajnie, jakby czymś zaskoczyli.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 30, 2017, 07:47:50 pm »
Ja to bym chciał żeby Dylan wychodzil jeden na miesiac - ogromnie lubie ten komiks. A jest tego tyle, ze w takim tempie, jak teraz wydaja, to zeby poznac calosc bede musial sie przelewac jeszcze co najmniej do 12-14 ciał.

Na Mysia Straż to bym nie liczyl - chyba juz odpuscili.

Offline digital_psycho

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 30, 2017, 08:17:41 pm »
Ja Dylana poznałem dopiero dzięki wydaniu Bum. Oczko na rowerze i Groucho sprawili, że na początku pokochałem ten komiks, ale po przeczytaniu kilku starszych wydań zauważyłem, że jest strasznie nierówny. Dlatego też bym chciał żeby wychodził co miesiąc, bo wtedy miałbym większą szansę trafienia na te fajniejsze przygody :smile:

Mysia Straż jest dla mnie jednym z tych komiksów ciekawostek. Jest to komiks dla dzieciaków, którego fabuła mnie nie rozwala, ale rysunki urzekają. Nie będę płakał jeśli nie wyjdzie kolejny tom, ale jeśli wyjdzie to będę się cieszył.

Poza Dylanem i Mysią, wydali tylko one-shot Moebiusa z Jodorowskym, a że napisali "premierY", to zakładałem, że będą to właśnie te serie i może jakaś nowość.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 30, 2017, 09:47:37 pm »
Tak tak, Mysia Straż jest fajna, ja w ogole lubie czytac komiksy dla dzieci i jesli mam czas, to je bardzo chetnie sobie czytam, zatem tez bardzo bym chciał, zeby dalej Myszy wypuszczali. Być moze, wbrew temu co napisalem wyżej, kolejna czesc tego komiksu zostanie jednak jutro zapowiedziana. Dla mnie bylaby to mila niespodzianka. 

Offline Death

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 31, 2017, 06:34:22 am »
Tej Mysiej straży to mają być dwa tomy Zimy razem.
Czyli podzielą tom Zima tak jak podzielili Jesień, ale oba mają być wydane jednocześnie na MFK.

Offline digital_psycho

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 31, 2017, 11:52:53 am »
Czyli podzielą tom Zima tak jak podzielili Jesień, ale oba mają być wydane jednocześnie na MFK.

Skąd takie info? Na fb podali tylko, że pierwszy tom będzie na mfkig.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 31, 2017, 11:55:12 am »
O, a jednak Myszy beda kontynuowane. Świetnie!

Offline kenji

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 31, 2017, 01:03:11 pm »
Teraz gdy zaczynam coraz więcej kupować i czytać komiksów dla dziecie ( córka 4 lata, syn 2 lata), to z chęcią zapoznam się z tytułem!
A graficznie wygląda naprawdę fajnie

Offline nazareth

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 31, 2017, 05:31:03 pm »
@up
Mam podobnie, ostatnio częściej niż kiedyś kupuję komiksy dla dzieci. Ostatnio kompletowałem egmontowskie Smerfy i łatwo nie było.

A Mysia Straż jest ciekawa, nie tylko graficznie, na bank kupię Zimę.

Offline Itachi

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 31, 2017, 09:29:37 pm »
Tak po cichu liczyłem na te Myszy :smile: Świetnie, że wydawnictwo nie zrezygnowało z wydawania komiksów. Oby druga część wyszła w okresie zimowym i będzie pięknie. Życzę powodzenia i Pozdrawiam!

Offline Death

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 31, 2017, 10:44:25 pm »
Skąd takie info? Na fb podali tylko, że pierwszy tom będzie na mfkig.
No właśnie na Fejsie ktoś tam kiedyś pytał i widziałem odpowiedź wydawcy, że mają być oba na MFK. Obstawiam, że to było ze 2 miesiące temu. Mam nadzieję, że nic się nie zmieniło.

mkolek81

  • Gość
Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #117 dnia: Wrzesień 01, 2017, 12:00:17 pm »
i jest zapowiedź drugiej części Mysiej Straży

Offline kenji

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #118 dnia: Wrzesień 02, 2017, 10:00:47 pm »
dobra okazja do poznania Mysiej Straży - promocja w merlinie
wychodzi 18zł za album



Offline janjedlikowski

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #119 dnia: Wrzesień 13, 2017, 04:12:58 pm »
http://www.komiks.gildia.pl/news/2017/09/mysia-straz-powsraca

Ktoś wie czemu na kolejną Mysią Straż przyszło nam czekać aż 3 lata? Super droga licencja i słaby zwrot? Ja osobiście postawiłem już krzyżyk na tej serii i wszedłem w wydania oryginalne. Może ktoś podpyta wydawnictwo na MFKIG, i czy na 3 część znowu trzeba będzie czekać następne 3 lata.