Autor Wątek: Komiksy BUM Projekt  (Przeczytany 51506 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline janjedlikowski

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 27, 2017, 12:42:54 pm »
Tak, pewnie nakład Jesieni był przestrzelony i nadal się nie sprzedała, więc z Zimą poszli mocno ostrożnie i w dyskontach przypuszczam nigdy się nie pojawi. Życzę im żeby jednak Zima się sprzedała i dali radę wydać kolejne tomy.

Offline adam and arluk

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 28, 2017, 02:56:18 pm »
Do tej pory każdy z komiksów BUM trafiał do księgarń internetowych ze sporym opóźnieniem, myślę że to celowe działanie.

Offline jeanvanhamme

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 02, 2017, 03:22:47 pm »
No nie wiem, bardzo to dziwne, że półtora miesiąca minęło od premiery, a komiks zniknął z internetowych księgarni. Ja rozumiem, że ostrożność z nakładem, ale w sytuacji kiedy rynek jest w bumie, ty masz bum w nazwie, a komiksu nie ma nigdzie, nawet w Gildii, to coś jest zajebiście nie tak.

Wygląda na to, że trzeba będzie w oryginale zamówić, bo licencjobiorca nie ogarnia 2+2

Offline janjedlikowski

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 02, 2017, 04:03:40 pm »
Z tego co na szybko widzę, to w Centrum Komiksu podają, że mają jeszcze DUŻO na stanie. Pewnie w Gildii był mały rzut i się wyprzedało, a dodruku nie ma.

Offline robbirob

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 13, 2018, 08:28:09 am »

JanT

  • Gość
Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #140 dnia: Kwiecień 13, 2018, 08:37:32 am »
Już myślałem że Dylan  :smile:

Zna ktoś to Mesmo Delivery?

To tylko 80 stron.

mkolek81

  • Gość
Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #141 dnia: Kwiecień 13, 2018, 08:48:26 am »
Już myślałem że Dylan  :smile:
Z tego co pisali na FB to z przyczyn niezależnych od "wydawcy" to Dylan Dog ma pojawić sie w późniejszym terminie.
Dodatkowo wydawca będzie starał się wydać w tym roku kolejny cykl Mysiej Straży.

Offline janjedlikowski

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #142 dnia: Kwiecień 13, 2018, 08:55:27 am »
Czyli jednak żyją ;) Ja czekam bardziej na Mysią Straż.

Offline Komediant

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #143 dnia: Kwiecień 13, 2018, 09:08:03 am »

Zna ktoś to Mesmo Delivery?

To tylko 80 stron.


Zna, fabuła jest zupełnie pretekstowa (jedna wielka naparzanka), jest brutalnie i zabawnie. Czytania na może pół godziny (w sumie nieco ponad 50 stron, reszta to dodatki), ale oglądać można bez końca, Grampa bawi się perspektywą i kadrowaniem, styl gdzieś tam w okolicach Pope'a i Risso, niesamowicie ekspresyjny i mocno przerysowany. Warto wyguglować jego prace.
Świetne, po lekturze 'Mesmo' ma się ochotę na więcej, Grampa miał dla Dark Horse'a tworzyć serię komiksową, ale nic z tego nie wyszło, widać miał bardziej zyskowne zlecenia.

Offline Itachi

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwiec 17, 2018, 03:44:10 pm »
Mysia Straż Zima oba tomy

Podobieństwa do Miecza Ardeńczyka nasuwają się same, epickość i brutalność wylewa się z kadrów, przyznaję iż Zima podobała mi się zdecydowanie bardziej od Jesieni. Znakomite kadrowanie, ciągłe poczucie niepewności, walki z żywiołem, drapieżnikami i czasem powodują bardzo ciężki klimat. Depresji. Przemijania. Pewnych nieprzerwanych okresów. Grafika to uczta dla oczu, przepiękne kadry podziemnych tuneli, śnieżne kadry lodowych pustkowi z nutką krwistej czerwieni. Scenariusz spina klamrą kolejny etap powieści, Mysia Straż doczeka się kontynuacji w piątym tomie! Może premiera we wrześniu? :smile: Proszęęęę!

Offline Alfman

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwiec 17, 2018, 09:15:43 pm »
Mysia Straż doczeka się kontynuacji w piątym tomie! Może premiera we wrześniu? :smile: Proszęęęę!


Następny The Black Axe? Zresztą nieważne, też świetny album  :wink:

Offline Itachi

Odp: Komiksy BUM Projekt
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwiec 17, 2018, 09:57:07 pm »
Dokładnie.

Offline smorgart

maxalt dulcolax orlistat azithromycin propranolol stromectol cytotec maxalt
« Odpowiedź #147 dnia: Wrzesień 24, 2022, 06:33:27 pm »
maxalt bestellen ohne rezept maxalt 10 mg kaufen  maxalt rezeptfrei dulcolax rezeptfrei dulcolax online kaufen  dulcolax ohne rezept xenical ohne rezept kaufen orlistat rezeptfrei österreich  xenical rezeptfrei schweiz azithromycin 500 mg kaufen ohne rezept azithromycin kaufen ohne rezept  azithromycin 250 mg kaufen propranolol kaufen apotheke propranolol online kaufen  propranolol 40 mg kaufen stromectol kaufen österreich stromectol rezeptfrei  stromectol kaufen apotheke cytotec bestellen ohne rezept cytotec rezeptfrei kaufen  cytotec kaufen schweiz rizatriptan kaufen ohne rezept rizatriptan kaufen ohne rezept  maxalt bestellen ohne rezept modafinil kaufen modafinil kaufen österreich  modafinil kaufen deutschland ohne rezept azithromycin ohne rezept zithromax ohne rezept kaufen  azithromycin kaufen

 

anything