trawa

Autor Wątek: Fatale  (Przeczytany 12414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sokratesik

Odp: Fatale
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 05, 2016, 07:53:41 pm »
Świetna seria. Zakończenie jakieś takie nie do końca pasujące do tej świetności. Ale wg. mnie warto dać sobie odrobinę przyjemności czytając i oglądając ten komiks - na pewno nie będzie to stracony czas.

Offline death_bird

« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 23, 2017, 08:35:02 pm »
Niektórzy narzekali, ale strasznie mi się to zakończenie podoba.
Zestawienie Jo pływającej ostatni raz przy blasku Księżyca z Jo siedzącą na kocyku i przyglądającą się przechodzącej opodal parze chwyciło mnie - że tak się wyrażę - za mięsień sercowy z uwagi na refleksję poświęconą zjawisku przemijania. Nawet takich famme fatale. :cool:
A jak się pomyśli ile ta nostalgiczna scena z kocykiem rozłożonym na piasku kosztowała krwi, śmierci i szaleństwa to tylko tym bardziej można podumać nad sensem życia wg Monthy Python`a.

Dobra seria.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Nafciarz

« Odpowiedź #47 dnia: Maj 03, 2018, 08:50:55 am »
Po Chew jest to kolejna seria od Muchy ktora postanowilem nadrobic. I tak jak w przypadku tego pierwszego, tak i tu moge tylko dziekowac naszym forumowiczom ktorzy w temacie o muszym wydawnictwie polecali mi te serie.

Swietnie napisana historia, bardzo klimatyczne rysunki. Jezeli ktos nie zna a szuka czegos mroczniejszego polecam calym sercem. Ja cale piec tomow wciagnalem w 3 dni. Musze zobaczyc co jeszcze od Eda z Image zostalo u nas wydane bo chlop nie zawodzi.

Swietne wydanie, twarda oprawa brak bledow w tlumaczeniu. Zdecydowanie Mucha to jedno z moich ulubionych wydawcow i kolejny raz nie zawodza swoja jakoscia.

JanT

• Gość
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 03, 2018, 11:09:50 am »
Musze zobaczyc co jeszcze od Eda z Image zostalo u nas wydane bo chlop nie zawodzi.
Velvet
Zabij albo Zgiń
The Fade Out "integral" (to za chwileczkę  :smile: )

Wszystko bardzo dobre.

Gotham Central (wraz z Rucką) z DC też bardzo warto.

Offline Nafciarz

« Odpowiedź #49 dnia: Maj 03, 2018, 03:08:45 pm »
Velvet
Zabij albo Zgiń
The Fade Out "integral" (to za chwileczkę  :smile: )

Wszystko bardzo dobre.

Gotham Central (wraz z Rucką) z DC też bardzo warto.

Z tego co wymieniles nie mam tylko Velvet. Nadrobie czym predzej.