Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy amerykańskie

Fatale

<< < (2/11) > >>

Blacksad:
Te popierdółki dla Marvela to Brubaker chyba tak pisał lewą ręką. "Kapitana", "X-Menów" i takie tam. To co lubi i co najbardziej mu wychodzi pokazał w "Sleeper", "Incognito" i właśnie w "Criminal". Zwłaszcza w "Criminal" - poziom równy "Parkerowi".

wujekmaciej:
Fatale - mięsiste noir z elementami horroru. bardzo przyjemnie mi się czytało, ale wydaje mi się, że najlepsze jeszcze przed nami. z niecierpliwością czekam.
 fascynujący jest sposób w jaki Mucha dobiera swoje tytuły. najpierw Saga, teraz Fatale, za chwilę Chew - wszystko co najlepsze z Image imo (choć brakuje mi jeszcze Manhattan Project i East of West). może tym wzorem weżmie się jeszcze za Marvela - Hawkeye, Daredevil, X-Statix ? byłoby miło :)

kuba g:

--- Cytat: wujekmaciej w Październik 19, 2014, 07:09:35 pm ---Fatale - mięsiste noir z elementami horroru. bardzo przyjemnie mi się czytało, ale wydaje mi się, że najlepsze jeszcze przed nami. z niecierpliwością czekam.
--- Koniec cytatu ---


Tak, najlepsze przed, a jedną z najlepszych rzeczy w następnych tomach Fatale to lekko zmieniające się konwencje i inspiracje, więcej hammer horror, fobie z satanizmem ery posthipisowskiej, thriller psychologiczny lat 90 itp. Dużo dobrego, ale dlatego nie wyobrażałem sobie czekania na krajowe wydanie.

Nawimar:
Wszyscy chwalą więc i ja trochę pochwalę:
 
http://mezotyda.blogspot.com/2014/10/fatale-smierc-podaza-za-mna.html

ramirez82:
Drugi tom "Fatale" czytało mi się co najmniej tak dobrze jak pierwszy. Trochę dowiadujemy się o tytułowej Josephine, ale wciąż pozostaje ona tajemniczą kobietą. Podobnie jak w pierwszym tomie, tak i w tym pewien straceniec nie oprze się jej urokowi - pomoże jej i wspólnie stawią czoła sekcie. Wybuchowa mieszanka Brubakera i Phillipsa mocno chwyta za jaja, chcę więcej!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej