Autor Wątek: Fatale  (Przeczytany 20224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sokratesik

Odp: Fatale
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 05, 2016, 07:53:41 pm »
Świetna seria. Zakończenie jakieś takie nie do końca pasujące do tej świetności. Ale wg. mnie warto dać sobie odrobinę przyjemności czytając i oglądając ten komiks - na pewno nie będzie to stracony czas.

Offline death_bird

Odp: Fatale
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 23, 2017, 08:35:02 pm »
Niektórzy narzekali, ale strasznie mi się to zakończenie podoba.
Zestawienie Jo pływającej ostatni raz przy blasku Księżyca z Jo siedzącą na kocyku i przyglądającą się przechodzącej opodal parze chwyciło mnie - że tak się wyrażę - za mięsień sercowy z uwagi na refleksję poświęconą zjawisku przemijania. Nawet takich famme fatale. :cool:
A jak się pomyśli ile ta nostalgiczna scena z kocykiem rozłożonym na piasku kosztowała krwi, śmierci i szaleństwa to tylko tym bardziej można podumać nad sensem życia wg Monthy Python`a.

Dobra seria.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Nafciarz

Odp: Fatale
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 03, 2018, 08:50:55 am »
Po Chew jest to kolejna seria od Muchy ktora postanowilem nadrobic. I tak jak w przypadku tego pierwszego, tak i tu moge tylko dziekowac naszym forumowiczom ktorzy w temacie o muszym wydawnictwie polecali mi te serie.


Swietnie napisana historia, bardzo klimatyczne rysunki. Jezeli ktos nie zna a szuka czegos mroczniejszego polecam calym sercem. Ja cale piec tomow wciagnalem w 3 dni. Musze zobaczyc co jeszcze od Eda z Image zostalo u nas wydane bo chlop nie zawodzi.


Swietne wydanie, twarda oprawa brak bledow w tlumaczeniu. Zdecydowanie Mucha to jedno z moich ulubionych wydawcow i kolejny raz nie zawodza swoja jakoscia.

JanT

  • Gość
Odp: Fatale
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 03, 2018, 11:09:50 am »
Musze zobaczyc co jeszcze od Eda z Image zostalo u nas wydane bo chlop nie zawodzi.
Velvet
Zabij albo Zgiń
The Fade Out "integral" (to za chwileczkę  :smile: )

Wszystko bardzo dobre.

Gotham Central (wraz z Rucką) z DC też bardzo warto.

Offline Nafciarz

Odp: Fatale
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 03, 2018, 03:08:45 pm »
Velvet
Zabij albo Zgiń
The Fade Out "integral" (to za chwileczkę  :smile: )

Wszystko bardzo dobre.

Gotham Central (wraz z Rucką) z DC też bardzo warto.


Z tego co wymieniles nie mam tylko Velvet. Nadrobie czym predzej.

Offline smorgart

lasix baclofen tamoxifen nitrofurantoin clomid stromectol meloxicam meloxic
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 25, 2022, 03:06:09 pm »
lasix kaufen apotheke furosemid online rezeptfrei  lasix rezeptfrei baclofen rezeptfrei kaufen baclofen bestellen ohne rezept  baclofen kaufen in deutschland tamoxifen 20 kaufen tamoxifen 20 mg bestellen  tamoxifen kaufen apotheke nitrofurantoin rezeptfrei kaufen nitrofurantoin kaufen apotheke deutschland  nitrofurantoin ohne rezept clomid kaufen ohne rezept clomid online kaufen ohne rezept  clomid kaufen rezeptfrei stromectol rezeptfrei bestellen stromectol rezeptfrei  stromectol kaufen apotheke meloxicam kaufen meloxicam rezeptfrei  meloxicam 5mg meloxicam ohne rezept meloxicam rezeptfrei kaufen  meloxicam kaufen citalopram kaufen citalopram kaufen ohne rezept  citalopram 20 mg bestellen ohne rezept xenical rezeptfrei günstig orlistat rezeptfrei österreich  orlistat kaufen österreich