Autor Wątek: Konstruktywne propozycje zmiany system numerków w strefia autografów MFKiG  (Przeczytany 23837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kosmoski

Odp: Konstruktywne propozycje zmiany system numerków w strefia autografów MFKiG
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 03, 2015, 10:16:02 pm »
Przyjechałem rano, zobaczyłem wielką kolejką i poszedłem dalej. Jak przyszedłem ponownie, kolejki już nie było. Co się wydarzyło jak mnie nie było - nie wiem... Było coś dziwnego?

Offline donTomaszek

Odp: Konstruktywne propozycje zmiany system numerków w strefia autografów MFKiG
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 04, 2015, 11:49:41 am »
Darmowe burgery?
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline nocny

Odp: Konstruktywne propozycje zmiany system numerków w strefia autografów MFKiG
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 04, 2015, 11:48:31 pm »
Numerki dla ludzi niestojących w kolejce były. Drzwi dla kolejkowiczów otwarto z 40 minutowym opóźnieniem. Także nie wszystko było fajne w ogólnie pojętej strefie autografów.

Offline keram

Odp: Konstruktywne propozycje zmiany system numerków w strefia autografów MFKiG
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 05, 2015, 06:01:37 am »
Nie wszystko było fajnie, ale i tak było dużo lepiej niż w zeszłym roku. Pewne rzeczy udało się poprawić (np. nie było szaleńczego biegu po schodach, artyści rozdający autografy mieli odosobnione miejsca bez tłumu otaczającego stolik), jest więc szansa, że w przyszłym roku zostaną wyeliminowane kolejne niedociągnięcia.

Ważne abyśmy wytykając błędy pamiętali o tym co organizatorzy poprawili. Moim zdaniem jest znaczny postęp.

Offline nocny

Odp: Konstruktywne propozycje zmiany system numerków w strefia autografów MFKiG
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 05, 2015, 11:56:00 am »
Sama strefa była naprawdę dobrze zrobiona. Tylko monitor powinien być gdzieś nad głowami a nie na wysokości kolan kolejkowiczów ;)

Do tej pory opowiadałem się raczej za dostawaniem numerków w kolejności w jakiej stało się w kolejce a nie w ramach losowania ale już sam nie wiem, bo kurde Rosiński daje autografy o godzinie 15:30, ja wstaję o godzinie 6 rano i jadę stać w kolejce a i tak odchodzę z niczym, już nie mówię o rysunku ale nawet maźnięcia nie mam. Przykre to i trochę bezsensu. Nie wiem już jak można by to rozwiązać.

Offline Siepu

Odp: Konstruktywne propozycje zmiany system numerków w strefia autografów MFKiG
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 05, 2015, 12:31:27 pm »
Może dobry rozwiązaniem byłoby wprowadzenie dla kolejkowiczów obowiązkowych testów psychologicznych? Wtedy numeri otrzymywałyby tylko emocjonalnie zrównoważone osoby? :biggrin:

Powyższa wizja powstała w oparciu o żenujący obrazek, kiedy przed otwarciem drzwi dla oczekujących na numerki, obok kolejki stanął mężczyzna z dzieckiem, chcąc zobaczyć co tu się będzie działo, bo przecież taka kolejka bez powodu by się nie ustawiła, a został przepędzony przez nadgorliwego łowcę autografów, u którego siwy zarost na twarzy mógłby sugerować pewne życiowe doświadczenie i mądrość płynące z wieku. Miałem wrażenie, że patrzę na nadpobudliwego nastolatka zaklętego w ciele starszego człowieka. Żal.

Offline Marvel

Odp: Konstruktywne propozycje zmiany system numerków w strefia autografów MFKiG
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 05, 2015, 12:37:04 pm »
Generalnie progres jest:
1) suuuuper zorganizowana strefa autografów. Takiej organizacji Łódź jeszcze nie widziała. Zdecydowanie wszystkie festiwale powinny iść ta drogą.
2) kolejka wyrzucona zna zewnątrz więc generalnie widać co się dzieje. Zastanawiam się tylko co będzie jak warunki pogodowe nie będa tak sprzyjające jak w tym roku :smile:
 
Minusy:
1) do gwiazd festiwalu w sobotę wyparowało kilka pierwszych numerów. Wiem bo w stałem w kolejce od 4:20 (pierwszy podobno przyszedł grubo przed 4). W kolejce byłem 7 a do najbardziej obleganych rysowników numer dostałem 10. Najbardziej żenujące było to, że organizatorzy wydawali te numerki na oczach wszystkich i zza szyby mogliśmy to obserwować. Rozumiem, że są potrzeby organizatora (sponsorzy, ludzie, którzy napracowali się przy festiwalu). Ale można to załatwić po ludzku. Wpisać w regulamin, że pierwsze 3 numerki organizator może przeznaczyć na swoje potrzeby, albo poprosić rysowników o dodatkową sesję tylko dla VIP poza strefą autografów i nie kuło by to w oczy. To naprawdę drobnostka organizacyjna.
2) brak kontroli nad wpisami (zdarzało się, że osoby brały po kilka rysunków od jednego autora w jednej sesji). Mozna rozwiązac ten probem i jeszcze uatrakcyjnić widowisko. Można by postawić kamerkę nad każdym z rysowników i rzucać to podwieszane nad areną monitory. Zdecydowanie milej by się wtedy czekało na swoją kolej. Każdy mógłby popatrzeć jak autor rysuje (tak jest to zarezerwowane tylko dla tych co siedzą obok). Uatrakcyjniłoby to znacznie strefę. Koszt też niewielki. Przy okazji na tym dużym telebimie mogły by się wyświetlać numery do danych rysowników (nikt by niczego nie zasłaniał)
3) straszny tłok przed samą strefą (to nie uwaga do organizatorów, robili co mogli) tylko do nas wszytkich, którzy tam stali.
 
 
 

Offline Marvel

Odp: Konstruktywne propozycje zmiany system numerków w strefia autografów MFKiG
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 05, 2015, 12:39:39 pm »
Przyjechałem rano, zobaczyłem wielką kolejką i poszedłem dalej. Jak przyszedłem ponownie, kolejki już nie było. Co się wydarzyło jak mnie nie było - nie wiem... Było coś dziwnego?
Międzyczasie zaczeli wydawać numerki.

Offline Marvel

Odp: Konstruktywne propozycje zmiany system numerków w strefia autografów MFKiG
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 05, 2015, 12:42:48 pm »
Może dobry rozwiązaniem byłoby wprowadzenie dla kolejkowiczów obowiązkowych testów psychologicznych? Wtedy numeri otrzymywałyby tylko emocjonalnie zrównoważone osoby? :biggrin:
Hmmm... generalnie maniakalne gromadzenie/kolekcjonowanie pewnego rodzaju grupy przemiotów, jest lekkim odchyleniem od normy, więc większość osób stojaćych w tego typu kolejkach testów przejśc by nie mogła
 
Powyższa wizja powstała w oparciu o żenujący obrazek, kiedy przed otwarciem drzwi dla oczekujących na numerki, obok kolejki stanął mężczyzna z dzieckiem, chcąc zobaczyć co tu się będzie działo, bo przecież taka kolejka bez powodu by się nie ustawiła, a został przepędzony przez nadgorliwego łowcę autografów, u którego siwy zarost na twarzy mógłby sugerować pewne życiowe doświadczenie i mądrość płynące z wieku. Miałem wrażenie, że patrzę na nadpobudliwego nastolatka zaklętego w ciele starszego człowieka. Żal.

To prawda, słabe to było, ale psychologicznie łatwe do przewidzenia :smile:

Offline nocny

Odp: Konstruktywne propozycje zmiany system numerków w strefia autografów MFKiG
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 05, 2015, 12:49:05 pm »

2) brak kontroli nad wpisami (zdarzało się, że osoby brały po kilka rysunków od jednego autora w jednej sesji). Mozna rozwiązac ten probem i jeszcze uatrakcyjnić widowisko. Można by postawić kamerkę nad każdym z rysowników i rzucać to podwieszane nad areną monitory. Zdecydowanie milej by się wtedy czekało na swoją kolej. Każdy mógłby popatrzeć jak autor rysuje (tak jest to zarezerwowane tylko dla tych co siedzą obok). Uatrakcyjniłoby to znacznie strefę. Koszt też niewielki. Przy okazji na tym dużym telebimie mogły by się wyświetlać numery do danych rysowników (nikt by niczego nie zasłaniał)

Bardzo mi się podoba ten pomysł, pytanie tylko czy artyści by sobie tego życzyli / wydali zgodę? Niby normalna rzecz ale nie wiem jak tak każdy zareaguje, że przez 2 godzin będzie nad nim kamera i telebim ;)

Offline Marvel

Odp: Konstruktywne propozycje zmiany system numerków w strefia autografów MFKiG
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 05, 2015, 12:58:11 pm »
Bardzo mi się podoba ten pomysł, pytanie tylko czy artyści by sobie tego życzyli / wydali zgodę? Niby normalna rzecz ale nie wiem jak tak każdy zareaguje, że przez 2 godzin będzie nad nim kamera i telebim :wink:
We Francji tak jest (przy niektórych stoiskach) i nikt nie narzeka :smile: . Zawsze można jednego z autorów nie puszczać na telebimie , jak sobie nie życzy.

Offline starcek

Odp: Konstruktywne propozycje zmiany system numerków w strefia autografów MFKiG
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 05, 2015, 01:30:42 pm »

1) do gwiazd festiwalu w sobotę wyparowało kilka pierwszych numerów.
No to wiemy dlaczego nigdy nie będzie losowania. I trochę lipa z tą zwiększoną ilością rysunków na osobe..
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Marvel

Odp: Konstruktywne propozycje zmiany system numerków w strefia autografów MFKiG
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 05, 2015, 01:39:51 pm »
No to wiemy dlaczego nigdy nie będzie losowania.
Gdyby było losowanie to dopiero okazja do manipulacji. Co za problem wyjąć wcześniej numery biorące i dac "swoim".
Ten system co jest jest naprawdę dobry (dla despertów, którym chce się wstawać o 3 rano :-) ). Wystarczyłoby ukrócenie lub legalizacja regulaminowa (jakiejś drobnej puli - np. numery od  10 do 15) wydawania numerków bokiem i byłbym w pełni ukontentowny :-).
I trochę lipa z tą zwiększoną ilością rysunków na osobe..

To był jednostkowy przypadek, choć mocno wkur... bo przez osobę, która wzieła nuer z boku i jeszcze do autora który każdy rysunek cyzelował przez pół godziny...
 
 

Offline Dembol_

Odp: Konstruktywne propozycje zmiany system numerków w strefia autografów MFKiG
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 05, 2015, 03:16:07 pm »
W porównaniu z dantejskimi scenami z zeszłych lat, które opisywali niektórzy było super. Nigdy nie będzie idealnie dla wszystkich. Przyzwyczajcie się to unikniecie potem rozczarowań w życiu. Zresztą wielu twórców można było też złapać na stoiskach wydawców.

Offline smorgart

clomid accutane cytotec nitrofurantoin etoricoxib baclofen meloxicam maxalt
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 25, 2022, 03:18:03 pm »
clomid online bestellen clomid kaufen österreich  clomid bestellen zonder recept accutane isotretinoin kaufen accutane online kaufen  accutane online kaufen misoprostol cytotec kaufen misoprostol cytotec kaufen  cytotec rezeptfrei nitrofurantoin kaufen apotheke österreich nitrofurantoin kaufen apotheke  nitrofurantoin 100mg kaufen etoricoxib 60 mg rezeptfrei etoricoxib 120 mg kaufen  etoricoxib 90 mg ohne rezept baclofen online kaufen baclofen rezeptfrei frankreich  baclofen rezeptfrei bestellen meloxicam kaufen schweiz meloxicam 15 mg kaufen  meloxicam 5mg maxalt 10 mg kaufen rizatriptan kaufen ohne rezept  maxalt rezeptfrei kaufen modafinil rezeptfrei deutschland modafinil ohne rezept  modafinil bestellen ohne rezept azithromycin 500 online kaufen azithromycin 500 mg ohne rezept  azithromycin 500 mg ohne rezept

 

anything