Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

Durango

<< < (2/21) > >>

vision2001:
Po (w mojej ocenie) słabym albumie 2 pojawiła się znów świetna historia. Nowe miejsca, nowi bohaterowie, pewna intrygująca postać, która odegra znaczącą rolę przy końcu albumu. Naprawdę warto sięgnąć po ten tytuł. Jeśli podobał Ci się #1 to i #3 się nie zawiedziesz :)

keram:
Właśnie przeczytałem tom 4 - naprawdę dobry.
Jest jednak pewien błąd, na stronie 31 w dolnym rysunku przedstawiającym rozmowę Logana z Billingsem zamieniono teksty w dymkach.

Tiall:
tom 4 moim zdaniem najlepszy z dotychczasowych

tucoRamirez:

--- Cytat: Tiall w Grudzień 10, 2014, 08:52:56 pm ---
tom 4 moim zdaniem najlepszy z dotychczasowych

--- Koniec cytatu ---
rzeczywiście, obiektywnie rzecz biorąc, tom 4 w porównaniu do poprzednich chyba nieco lepszy. natomiast u mnie pojawiła się oznaka wyraźnego zmęczenia przygodami Durango. i nie jest to ogólne zmęczenie starymi frankofońskimi produkcyjniakami, bo np. zaraz po Durango łyknąłem nowego Jeremiaha i wszedł dosyć gładziutko (a tego Jeremiaha, w przeciwieństwie do Durango,  już wcześniej znałem). na dodatek, jeśli muszę wybierać między fastbookową strawą, ogólnie preferuję spaghetti nad postapo...
mimo tego, że zapaliła mi się pomarańczowa lampka, to jednak nadal będę kupował Durango, choćby tylko dlatego, że źle na mnie działają przerwane serie...

Itachi:
Amos to jazda bez trzymanki od pierwszej do ostatniej strony. Pochłaniałem kolejne strony jak tosty z dżemem brzoskwiniowym :smile:

Bez wątpienia jest to najlepszy album z serii, ale nie jest to jakaś drastyczna różnica, bo poprzednie również były bardzo dobre. Do tego Swolfs pięknie rysuje kobiety, że tak powiem w moim guście. Przed lekturą Amosa, trzeba jednak przeczytać poprzednie tomy, bo w końcu wątki zaczynają się poważnie przeplatać. Reasumując Durango trzyma się mocno!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej