Autor Wątek: Gotham  (Przeczytany 31917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Gotham
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 27, 2014, 07:44:07 am »
po najmniejszej linii oporu.
Jak wygląda najmniejsza linia?

Offline Hollow

Odp: Gotham
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 27, 2014, 08:46:47 pm »
Jak wygląda najmniejsza linia?

Oto ona



A tak poważnie chodzi mi o to, że stara się najszybciej zamknąć sprawę i oskarża o przestępstwo pierwszą osobę związaną ze sprawą. Nie ważne czy to świadek czy podejrzany czy nawet ktoś kto przez przypadek był na miejscu...
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2014, 09:11:59 pm wysłana przez Hollow »

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 27, 2014, 08:54:21 pm »

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 28, 2014, 10:43:38 pm »
Akcja w Gotham napędza się z odcinka na odcinek, widać że serial zmierza w dobrym kierunku. Kolejny zapowiada się niezwykle obiecująco, polowanie na Gordona czas zacząć?

Offline Ribald

Odp: Gotham
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 29, 2014, 12:33:25 pm »
Padłem po ostatniej scenie :D
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Gotham
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 29, 2014, 10:12:40 pm »
A ja, niestety, mimo szczerych chęci, odpadłem przy czwartym odcinku. Serial mnie nudzi i moim zdaniem w większości ma nietrafioną obsadę. Drugi sezon "Arrowa" ogląda mi się sto razy lepiej.
Niemniej bawcie się dobrze! :)

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 31, 2014, 10:14:17 am »
Serial mnie nudzi i moim zdaniem w większości ma nietrafioną obsadę.

Mógłbyś rozwinąć, o jakich osobach pisałeś?

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Gotham
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 03, 2014, 03:23:39 pm »
Mógłbyś rozwinąć, o jakich osobach pisałeś?
Przede wszystkim Sean Pertwee jako Alfred Pennyworth - to są jaja po prostu, żeby Alfred zachowywał się niczym jakiś cwaniaczek z niskim głosem. Potem Ben McKenzie jako James Gordon - zauważyliście, że praktycznie stać go jedynie na ekspresję aktorską ala Russell Crowe? Nie przekonuje mnie również Donal Logue w roli Harveya Bullocka.
Gdybym miał kogoś pochwalić, to byłby to Robin Taylor jako Oswald Cobblepot. No i młody Bruce Wayne jest fajny, czyli David Mazouz.

Offline Hollow

Odp: Gotham
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 03, 2014, 04:13:12 pm »
Co do Alfreda to zgoda. Nie przypomina on tego z filmów. Za to z tego co czytałem w młodości Alfred był żołnierzem, aktorem i  agentem MI-5. A lokajem został po śmierci ojca, który był pierwszym lokajem Wayne`ów. Jego ostatnią wolą było aby kontynuował rodzinną tradycję. Może twórcy serialu opierali się na tym tworząc jego charakter.
Co do Bullocka to się nie zgodzę. W pierwszych odcinkach idealnie pokazany był jako brudny glina w brudnym mieście.

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 03, 2014, 05:32:35 pm »
Nie przekonuje mnie również Donal Logue w roli Harveya Bullocka.

Ja mam całkowicie inne odczucia, Harvey Bullock w Gotham czuje się jak ryba w wodzie, a aktor Donal Logue wykonuje świetną robotę.

Gdybym miał kogoś pochwalić, to byłby to Robin Taylor jako Oswald Cobblepot. No i młody Bruce Wayne jest fajny, czyli David Mazouz.

Pingwinem zachwycają się chyba wszyscy :wink:

Przede wszystkim Sean Pertwee jako Alfred Pennyworth - to są jaja po prostu, żeby Alfred zachowywał się niczym jakiś cwaniaczek z niskim głosem.

Tutaj mogę się zgodzić, jest to jedyna postać z czołówki, którą powinien zagrać ktoś bardziej charakterystyczny.

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 05, 2014, 11:16:56 am »
Najnowszy odcinek Gotham to jazda bez trzymanki przez 40 minut z hakiem, taki właśnie ma być ten serial!
Spoiler: pokaż
Któż by się spodziewał, że to Pingwin uratuje Gordona?
Po pierwszym odcinku wydawało się, że to Falcone ma słabość do komisarza, ze względu na wcześniejsze powiązania i zasady. Zsasz wniósł wiele ożywienia, scena na komisariacie była genialna. No i końcówka, daje wielki apatyt na dalszy ciąg.

Offline Ribald

Odp: Gotham
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 05, 2014, 09:23:34 pm »
Twist Pingwina świetny, wszystko się zazębia. Jeśli tak będzie do końca sezonu, to serial zasłuży na naprawdę dobrą notę. Zobaczymy jeszcze cóż to jest "światło" i czekamy na szerszy wątek Arkham.
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Hollow

Odp: Gotham
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 05, 2014, 10:24:50 pm »
Im dłużej oglądam ten serial tym bardziej się przekonuję, że powinien mieć tytuł "Pingwin".
Pewnie będą chcieli go skorumpować, albo szantażować. Może jemu też podstawią kochankę i będą grozić, że powiedzą o niej Barbarze.

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 06, 2014, 08:56:51 pm »
Jak Wam się podoba serialowy Harvey Dent? Ja bez podpisu bym go nie poznał.

Harvey Dent height=198

Offline Hollow

Odp: Gotham
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 06, 2014, 09:17:52 pm »
Spodziewałem się, że Dent będzie bliższy wiekowo Bruce`owi. Wtedy oczywiście nie mógłby być już prawnikiem, ale w komiksach, filmach i kreskówkach byli mniej więcej w podobnym wieku. Ten facet wygląda na starszego od Gordona...

 

anything