trawa

Autor Wątek: Gotham  (Przeczytany 31914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Gotham
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 08, 2015, 04:44:08 pm »
Po prostu oczekuję, że nie będę dostawał produktu robionego szybcikiem i na odwal się.

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 18, 2015, 01:51:42 pm »

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 03, 2015, 02:33:01 pm »
Z każdym kolejnym odcinkiem poznajemy kolejnych bohaterów, najpierw
Spoiler: pokaż
Gerald Crane
i jego syna, następnie
Spoiler: pokaż
gang Red Hooda (z przyszłym Jokerem
?), w niedalekiej przyszłości rodzinę
Spoiler: pokaż
Graysonów
.  Jakoś za szybko to leci...

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Gotham
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 22, 2015, 10:38:26 pm »
Przyznam, że nawet nie chce mi się tego już oglądać.

Za to Flash rozkręca się bardzo ładnie i dla każdego geeka to naprawdę pozycja godna uwagi.

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 23, 2015, 07:34:24 am »
Przyznam, że nawet nie chce mi się tego już oglądać.

Trudno się nie zgodzić, aczkolwiek ja postaram się dokończyć senon i wtedy ocenię całość. Jednak ilość całkowicie niepotrzebnych, idiotycznych humorystycznych wstawek jest druzgocąca... Co najgorsze zaczyna irytować
Spoiler: pokaż
Pingwin, a scena w której ucieka przez zemstą Maroniego na wysypisku
to najbardziej debilny fragment serialu.

Za to Flash rozkręca się bardzo ładnie i dla każdego geeka to naprawdę pozycja godna uwagi.

Spoiler: pokaż
Zwłaszcza teraz kiedy Barry poznał prawdę o wydarzeniach z dzieciństwa. Grodda pewnie przygotowują do poważnej roli w finale sezonu, zaczyna się więc robić ciekawie i szybko.

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 24, 2015, 02:52:45 pm »
Gang Red Hooda to z pewnością jeden z najlepszych odcinków Gotham. Coś ruszyło, mam nadzieję że to dobra zapowiedź na kolejne tygodnie, scena
Spoiler: pokaż
Fish Mooney z łyżeczką
naprawdę okropna, spodziewałem się że rozwali całe towarzystwo, a tutaj...
Wayne Enterprises zaczynała bronić swoich interesów, zobaczymy jakie będą ich kolejne kroki.

No i najważniejsze, na samym końcu widzimy przyszłego
Spoiler: pokaż
Jokera
.

Offline Ribald

Odp: Gotham
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 04, 2015, 04:12:36 pm »
Oglądam serial dla czystej rozrywki, bez nadziei na jakiś ambitny poziom i jestem ciekaw co będzie dalej, przynajmniej w kilku wątkach. Pytanie czym będzie się do końca sezonu zajmowała para naszych dzielnych gliniarzy, skoro wątek policyjny został mniej więcej skonsumowany. Wyeksponują Wayne Enterprises?
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 04, 2015, 09:50:21 pm »
Pewnie tak. Ostatnie dwa odcinki na pewno zawyżają średnią, aż szkoda że teraz czeka nas przerwa od serialu...

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Gotham
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 10, 2015, 07:57:58 am »
Pewnie tak. Ostatnie dwa odcinki na pewno zawyżają średnią, aż szkoda że teraz czeka nas przerwa od serialu...
Ja właśnie obejrzałem 14 i większość odcinka czułem tylko zażenowanie.

Brakuje mi w tym serialu jakichś niespodziewanych twistów akcji, bo jedyne co dostajemy, to takie spodziewane raczej ;-).
Zaczynam czuć coraz większe zmęczenie. Ale zaufam Ci w tym co napisałeś i obejrzę jeszcze do tego 17 odcinka.

btw. czemu nie mamy tu tematu o Flashu tylko rozbijamy się z nim w ogólnym temacie o serialach? :P

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 01, 2015, 10:00:13 pm »
Jesienny finał drugiego sezonu Gotham za nami. Muszę szczerze przyznać, że twórcy wyciągnęli wnioski z miernego sezonu pierwszego i stworzyli projekt, który można oglądać z zaciekawieniem, bez zgrzytania zębami. Chociaż potencjał Gotham ma i tak jakoś 150 tysięcy razy większy, myślę że Netflix miałby tutaj niesamowite pole do popisu i z takim materiałem zrobiliby serial dekady, ale skoro nie ma się tego, co się lubi...

Spoiler: pokaż
Theo Galavan i cała saga z przejmowaniem Gotham
, rozłożona na praktycznie 11 odcinków okazała się satysfakcjonująca, motyw z
Spoiler: pokaż
"pierwszym" Jokerem
i wywołaniem przez niego motywu szaleństwa wśród społeczeństwa był strzałem w 10. Zapewne scenarzyści za jakiś czas wrócą do tego pomysłu i jeszcze go rozwiną. Na plus oceniam również zazębianie się relacji pomiędzy bohaterami, najlepiej oczywiście
Spoiler: pokaż
Pingwinem i Nygmą
. Dwa pytanie nie dają mi jednak spokoju. Jaki plan mają scenarzyści względem Barbary i jak to możliwe, że Gordon nie wypytał
Spoiler: pokaż
Nygmy skąd zna Pingwina
i skąd ten szaleniec wziął się w jego domu? Przecież to normalna motywacja człowieka w takiej chwili, czyżby czas finałowego odcinka nie pozwalał na rozwinięcie tego wątku? Dla mnie to mała wtopa.

Pozostaję przy zdaniu, że brak odpowiedniej czołówki i dobrze skomponowanej ścieżki dźwiękowej wpływa na słabą oglądalność serialu, podobnie jak gra aktorka. Na pochwały zasługuje tylko nieoceniony Bullock, Alfred, Pingwin, Nygma i porucznik Barnes. Reszta jest nijaka, szczególnie Gordon, Barbara czy doktor Thompkins...

Samo zakończenie? Mocne!
Spoiler: pokaż
Pingwin i Gordon w akcie zemsty
wywiązali się dosłownie brutalnie, obłąkańczo i szaleńczo!

Serial wraca 1 marca z nową sagą. Na scenę wkracza
Spoiler: pokaż
Mr. Freeze!

Offline Radan

Odp: Gotham
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 01, 2015, 11:37:05 pm »
1 marca? Czyli że filmweb(http://www.filmweb.pl/serial/Gotham-2014-706905/episodes#sezon2) pieprzy bzdury?

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 02, 2015, 09:42:53 am »
Jak najbardziej: http://www.batcave.com.pl/2015/12/zapowiedz-mroznej-drugiej-polowy-2-sezonu-gotham/

Wprawdzie termin różni się o jeden dzień, ale nie zmienia to faktu ze czeka nas długa przerwa od serialu. Zastanawiam się tylko nad jedną kwestią, czy mroźna saga nie powinna być puszczana w tv w zimie? Jakoś tak klimatycznie by było... a tak w marcu to może być już różnie :smile:

Offline Doctus

Odp: Gotham
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 28, 2017, 12:47:17 am »
Jak wrażenia po nowych odcinkach? Mi nie podoba się, że twórcy coraz śmielej odchodzą od pierwowzoru. Giną postaci znane z przygód Batmana, pojawiają się jego przeciwnicy w pełnej krasie (Hugo Strange, Mr. Freeze). W 3 sezonie powraca postać Jerome'a, od początku kreowanego na przyszłego/podróbkę Jokera, a co zabawniejsze jeden z producentów wspominał ostatnio o "serialowej wersji Harley Quinn". Muszę jednak przyznać, że mimo miejscami fatalnych dialogów i wszechobecnych fabularnych głupotek, ten sezon tak jak poprzedni ogląda mi się przyjemnie. Na pochwałę zasługuje kreacja Mad Hattera i jak zwykle niezawodząca scenografia. Obawiam się jednak jak zostanie dalej pociągnięty wątek Trybunału Sów. Cały czas gdzieś w środku liczę, że Bruno Heller się opamięta i jednak będzie tworzyć prequel do historii o Batmanie. Może jest jeszcze na to szansa.

Offline smorgart

etoricoxib keppra accutane seroquel accutane modafinil propranolol proprano
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 25, 2022, 04:09:02 pm »
etoricoxib ohne rezept kaufen etoricoxib kaufen apotheke österreich  etoricoxib 120 mg kaufen ohne rezept keppra bestellen ohne rezept keppra bestellen ohne rezept  levetiracetam online kaufen accutane kaufen ohne rezept accutane 40 mg kaufen  isotretinoin 20mg rezeptfrei seroquel bestellen seroquel kaufen ohne rezept  seroquel 400 mg kaufen accutane kaufen deutschland accutane tabletten kaufen  isotretinoin tabletten rezeptfrei modafinil rezeptfrei österreich modafinil rezeptfrei bestellen  modafinil kaufen österreich propranolol 20 mg kaufen propranolol ohne rezept kaufen  propranolol ohne rezept propranolol 40 mg kaufen propranolol kaufen ohne rezept  propranolol online kaufen meloxicam bestellen ohne rezept meloxicam rezeptfrei kaufen  meloxicam 5mg baclofen tabletten kaufen baclofen kaufen ohne rezept  baclofen kaufen ohne rezept