Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Czasopisma komiksowe

<< < (3/3)

peta18:

--- Cytat: Jaroslaw_D w Październik 09, 2014, 09:10:35 pm ---Jedynka była darmowa. Szkoda, że nie mówiłeś Max, bo bym Ci wziął. Było tego naprawdę dużo na stoisku. Wziąłem jeden numer tylko dla siebie.

--- Koniec cytatu ---
Jedynki to pewnie starczy jeszcze na Komiksowa Wawe :)

KiJ:

--- Cytuj ---Jedynki to pewnie starczy jeszcze na Komiksowa Wawe
--- Koniec cytatu ---

A mnie się wydawało, że na drugi dzień to już ciężko było Smash dostać. Ludzie brali po kilka sztuk, ja też wzięłam znajomym. Za to teraz w Łodzi rozglądałam się po stoiskach i jakoś drugi numer nie rzucił mi się w oczy, dlatego pomyślałam, że może nie zdążyli. Dopiero na forum zobaczyłam czyjeś zdjęcie z rzeczami przytachanymi z MFKiG i patrzę jest też Smash. Dobrze, że jeszcze jest Gildia i teraz spokojnie czekam na przesyłkę. Pierwszy numer bardzo mi się podobał, jak na takie popularne czasopismo o komiksach to jest OK. Trzymam kciuki, żeby udało im się utrzymać dłużej na rynku.

A teraz z innej beczki. Na stronie Coś na progu, przeczytałam, że szykują się na wydanie kwartalnika "Coś na progu: Złota era komiksu". Od wydawcy:
"Nie będzie to typowy magazyn - stawiamy głównie na komiksy, nie na rozwlekłość treści. Dlatego też w środku znajdziecie przedruki zarówno najbardziej ikonicznych, jak i najciekawszych komiksów Złotej Ery. Do tego, w ramach uzupełnienia, przygotujemy teksty publicystyczne, które rozszerzą temat i pozwolą poznać go w całości. Każdy numer będzie zwartą całością".

smorgart:
citalopram 10 mg ohne rezept citalopram 20 mg kaufen ohne rezept  citalopram rezeptfrei deutschland vermox bestellen ohne rezept vermox kaufen ohne rezept  vermox kaufen ohne rezept propranolol rezeptfrei schweiz propranolol rezeptfrei  propranolol ohne rezept stromectol kaufen schweiz stromectol kaufen deutschland  stromectol 12mg kaufen dulcolax rezeptfrei österreich dulcolax ohne rezept kaufen  dulcolax rezeptfrei schweiz cytotec 200 mcg kaufen ohne rezept misoprostol tabletten kaufen  misoprostol rezeptfrei kaufen baclofen kaufen rezeptfrei baclofen ohne rezept  baclofen online kaufen ohne rezept orlistat 60 mg günstig kaufen xenical rezeptfrei deutschland  orlistat rezeptfrei österreich dulcolax rezeptfrei schweiz dulcolax kaufen  dulcolax ohne rezept kaufen seroquel rezeptfrei seroquel rezeptfrei  seroquel kaufen

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej