Autor Wątek: All-Star Western  (Przeczytany 22117 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 18, 2015, 11:30:11 pm »
Obawiam się też, że nie ma widoków na poprawę. Ja kupuję w każdym razie 2 serie z egmontowego New52.

ramirez82

  • Gość
Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 18, 2015, 11:32:06 pm »
Ja kupuję w każdym razie 2 serie z egmontowego New52.

Które? WW i Batman?

Offline maximumcarnage

Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 18, 2015, 11:34:16 pm »
Które? WW i Batman?

Tak. Trzymają najrówniejszy poziom z tych wszystkich serii.

ramirez82

  • Gość
Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 18, 2015, 11:38:34 pm »
Trzymają najrówniejszy poziom z tych wszystkich serii.

Zgadzam się. Choć kupiłem jak na razie wszystkie, to Batman i WW są zdecydowanie najlepsze.

Offline maximumcarnage

Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 18, 2015, 11:39:48 pm »
A coś Odpuszczasz czy do końca Zamierzasz wszystko? Moim zdaniem takiego All Star Western można sobie darować.

ramirez82

  • Gość
Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 18, 2015, 11:43:22 pm »
All Star Western właśnie odpuszczam. I jak na razie chyba tylko to. Jutro dostanę drugi tom "Szpona", ciekaw jestem, bo pierwszy gładko mi się czytało, ale mam i obawy, bo oceny ma słabe...

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 22, 2015, 09:10:56 pm »
Bardzo byłem rozczarowany pierwszym tomem. Drugi mnie nie rozczarował - spodziewałem się słabizny i dokładnie to dostałem.

Począwszy od faktu, iż pierwsza historia kończy się nagle na jednej stronie, przez kompletnie dla mnie niezrozumiałe wstawianie okładek w środki zeszytów (tak to przynajmniej wygląda), aż do bardzo przeciętnej historii o Cinnamon i Nighthawku.

Jedynym plusem jest historyjka o Terrence 13, atrakcyjna graficznie i, mimo iż nie odkrywcza, zgrabnie poprowadzona.

Planowałem mieć komplet New DC z Egmontu. Przygotowałem półeczkę. Dokupiłem brakujący tom 1 Detective Comics (który swoją drogą bardzo mi przypadł do gustu). Ale wydawanie 50zł na komiks, który tylko irytuje, jest bez sensu. Oba tomy All-Star Western pewnie pójdą na sprzedaż.

Offline brzon

Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 23, 2015, 07:56:54 pm »
Ja podobnie byłem rozczarowany tylko 1 tomem, bo po 2 nieczego już się nie spodziewałem, i dostałem dokładnie to samo co poprzednio. I pomysleć, że tak się jarałem, biorąc pod uwagę potencjał głownej postaci i umieszczenie go w realiach XIX wiecznego Gotham City. Zanim zapoznałem się z serią martwiłem się newsami o kolejnych tomach, które zmieniają klimat opowieści. Ale już się nie martwię - skoro gorzej być już nie może.... Mój numer 1 w kategorii najgorszy komiks New 52 (z wydanych przez Egmont). I po co ten zapowiedziany tom 3?

ramirez82

  • Gość
Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 23, 2015, 08:23:31 pm »
I pomysleć, że tak się jarałem, biorąc pod uwagę potencjał głownej postaci i umieszczenie go w realiach XIX wiecznego Gotham City. Mój numer 1 w kategorii najgorszy komiks New 52 (z wydanych przez Egmont). I po co ten zapowiedziany tom 3?

No popatrz, mam to samo.

Offline kosmoski

Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 23, 2015, 09:01:15 pm »
A mi jedynka się podobała. Nie miałem co prawda zbyt wielkich oczekiwań, ale jednak byłem całkiem zadowolony z lektury (no poza dodatkowymi historiami, które fabularnie były mdłe i niemrawe).
Natomiast dwójka, mimo że utrzymana w podobnym klimacie to jednak mnie strasznie rozczarowała. Drażnili mnie nowi bohaterowie, drażnili nowi przeciwnicy (tak potężni, że połowa z nich skończyła się na 2 lub 3 kartkach), denerwowała dziurawa i gnana na siłę fabuła. W całego tomu najlepiej wspominam, podobnie jak Emeryt, dodatkową historię z 13 (pozostałe podobnie jak w jedynce to tylko niepotrzebne zapychacze). Obok DC #2 najgorszy tom z Egmontowego New DC 52 jaki czytałem.


Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 23, 2015, 09:30:43 pm »
Poczytałem o tym All-Star Western trochę i przyznam, że fakt, iż potem rzecz się przenosi do naszych czasów, raczej mnie zaciekawił.
Czytał ktoś? Jest lepiej? Gorzej?

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 24, 2015, 10:51:30 am »
No, dobra! Moją przygodę z Nowym DC zacząłem od dwóch tomów "All Star Western". I tak – seria ujęła mnie pulpowym klimatem, wisielczym humorem i kilkoma udanymi sekwencjami. Natomiast generalnie szyte to jest grubymi nićmi na tyle często, że nie wiem, jakie pokłady naiwności trzeba mieć w sobie, żeby udawać, iż intryga trzyma się kupy. Aż przyszło mi do głowy, że to może być celowe, że dawno, dawno temu odbiorcom pulp fiction nie przeszkadzała masa zagrań na bakier z logiką i autorzy po prostu do tego nawiązują… Ostatnio obejrzałem parę filmów Hitchcocka z lat 30. XX wieku i miałem podobne odczucie.
Następnie sięgnąłem po dwa pierwsze tomy "Batmana" Snydera… :D

Offline Sokratesik

Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 19, 2015, 11:16:58 pm »
Właśnie łyknąłem 3 część i dla mnie to czołówka tego co Egmont wydaje z New 52 (choć są serie, których z braku czasu nawet nie zacząłem jak WW). Wielowątkowość to słowo klucz. Czyta się szybko, bo człowiek jest ciekawy co ma piernik...  :lol: ... a może w końcu się okaże, że nic, ale jakoś tak szybko chciałoby się to wiedzieć. Nadal mnóstwo smaczków i nawiązań do... nazwałbym to Mrocznego Miasta, albo inaczej, jak w przyśpiewce kibicowskiej: Zawsze i wszędzie Gotham miastem szaleńców będzie  :smile:
Co do opowieści wokół niewygodnej dla Amerykanów historii.... -  o tym w innym temacie  :wink:

ramirez82

  • Gość
Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 28, 2015, 09:46:48 pm »
Czytał ktoś tego Jonaha Hexa, którego Egmont ma w przyszłym roku wydać? Warto dać mu szansę po tym jak All Star Western aż tak rozczarował? Widzę, że autorzy ci sami...

JanT

  • Gość
Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 28, 2015, 09:59:37 pm »
Warto - jak się nie spodoba zwracam kasę  :biggrin: Ja to się do tej pory dziwię jak ci sami autorzy mogli popełnić dużo słabszego All-Star Western.

 

anything