trawa

Autor Wątek: Dziewczyna z Panamy KAS  (Przeczytany 7205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qwant

Odp: Dziewczyna z Panamy KAS
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 18, 2015, 07:01:42 pm »
W dużej mierze zgadzam się z tym co napisał ramirez82 oraz tucoRamirez: mężczyźni przystojni, kobiety piękne, kolorki ładne i cukierkowe. Bardzo dobrze się to ogląda, ale w tej historii rzeczywiście przydały by się rysunki w stylu Hermanna.

Dziewczyna z Panamy była głównym tematem rozmowy z Kasem na Komiksowej Warszawie. Poruszono właśnie temat kontrastu miedzy "mroczną historią" a kolorową szatą graficzną. Kas zauważył, że kojarzymy tę epokę z czarno-białych zdjęć i niekolorowych rycin. Ale epoka ta była kolorowa i bohaterowie naprawdę się tak ubierali.
Na zdjęciach, które zapostował ramirez82, Casque d'or nie wygląda może zbyt pięknie, ale w swoim czasie potrafiła jednak namieszać w głowach kilku mężczyzn. Może więc te zdjęcia nie oddają w pełni jej uroku?
Zresztą dla Kasa ważniejsza była historia niż perfekcyjna zgodność z faktami (co nie zmienia faktu, że do narysowania tego komiksu robił spory research).

Szkoda, że na spotkaniu było tylko 10 osób.
 

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dziewczyna z Panamy KAS
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 18, 2015, 10:59:20 pm »
Szkoda, że na spotkaniu było tylko 10 osób.

no szkoda właśnie...

Offline starcek

Odp: Dziewczyna z Panamy KAS
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 19, 2015, 03:48:49 pm »
A wystarczyłoby żeby zaczął rysować po albumach..  :cool:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline smorgart

maxalt nitrofurantoin orlistat stromectol orlistat dulcolax propranolol max
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 25, 2022, 05:40:27 pm »
maxalt rezeptfrei maxalt bestellen ohne rezept  maxalt kaufen ohne rezept nitrofurantoin kaufen ohne rezept nitrofurantoin bestellen ohne rezept  nitrofurantoin kaufen rezeptfrei orlistat kaufen apotheke orlistat 60 mg rezeptfrei  orlistat 60 mg rezeptfrei stromectol kaufen schweiz stromectol rezeptfrei bestellen  stromectol kaufen orlistat kaufen ohne rezept orlistat kaufen deutschland  xenical ohne rezept bestellen dulcolax kaufen schweiz dulcolax rezeptfrei österreich  dulcolax ohne rezept kaufen propranolol 10 mg kaufen ohne rezept propranolol online kaufen  propranolol bestellen ohne rezept maxalt rezeptfrei kaufen maxalt ohne rezept  maxalt 10 mg kaufen propranolol 20 mg kaufen propranolol 10 mg kaufen  propranolol ohne rezept kaufen tamoxifen kaufen deutschland tamoxifen ohne rezept kaufen  tamoxifen kaufen rezeptfrei

 

anything