trawa

Autor Wątek: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!  (Przeczytany 55994 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sokratesik

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 04, 2015, 05:08:24 am »
Ranxerox i Muminki must have? Dla mnie to jakoś tak 78 wybór...:) I to mnie boli, bo chciałbym mieć wszystko co w PL wychodzi, a tu taki ogrom pozycji, można wybierać co kto lubi. To nie ten kraj, nie ten obyczaj i psuje mi kompletność mojej kolekcji... ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 04, 2015, 08:56:49 am »
Jak tak patrzę na te zapowiedzi styczniowe, to wychodzi, że tak naprawdę nic nie wyjdzie. :smile:

Jeśli odpuszczasz drugi tom Parkera, pierwszy Black Science, czy The Wake Snydera, to można tak powiedzieć.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 04, 2015, 09:35:00 am »
Mi się marzy poczytać:

z polskiego komiksu:

coś na miarę Psychopoland.

z komiksu tłumaczonego:

jak najwięcej DC i Image, Marvel też nie zaszkodzi (mam lekki przesyt)

Rozbitkowie Czasu - drugi tom

z komiksu zagranicznego:

drugi HC Hawkeye'a


Beda w dodatkach, kwestia samodzielnego wydania w limitowanej edycji pozostaje otwarta (jesli bede wydawal talie bez wsparcia wydawnictwa to naklad bedzie naprawde minimalny)

Turu, a może tę talię dać przez jakiś polakpotrafi.pl ?

Dobra wiadomość ten integral, znam tylko NEST (piękne) i BAJABONGO i nawet ostatnio wpisałem sobie Fast na listę komiksów do upolowania na aukcjach.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2015, 10:00:30 am wysłana przez fragsel »

Offline Death

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 04, 2015, 12:21:50 pm »
Jeśli odpuszczasz drugi tom Parkera, pierwszy Black Science, czy The Wake Snydera, to można tak powiedzieć.
Patrzyłem na sklep gildii. Widocznie jeszcze nie wprowadzili. :) Black Science może byś super.

Offline donTomaszek

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 04, 2015, 12:28:54 pm »
Black Science może byś super.
Black Science jest super! Jesli lubisz pojechane sci-fi to podejdzie Ci na bank! W moim odczuciu jeden z najlepszych komiksow 2014 to wlasnie Black Science vol.1 How to fall forever.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Death

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 04, 2015, 02:12:03 pm »
Ranxerox i Muminki must have? Dla mnie to jakoś tak 78 wybór... :smile:
Muminki to absolutny top. Powiedziałbym, że to jest dla fanów Fistaszków i Sfara. Takie combo. Pierwszy tom zbierający pierwsze 4 historyjki był w drukarni już w grudniu, może drukarz zachlał, lub jest na kacu. Albo trzymają mąkę w wilgotnym miejscu.  :wink: Obawiam się, że zanim wyjdą (jeśli w ogóle) tomy, które zbierają przynajmniej to co już w Polsce wydał Egmont, to minie z 10 lat. Gdyby normalnie to pociągnęli, to by zapewne z 5 zajęło. Dobrze, że sobie zostawiłem na półce komplet ośmiu albumików. Miałem prawie wszystkie podwójne i w czasach, kiedy nawet nie marzyliśmy o tym wydaniu z Fantagraphics (rok temu/półtora?) wystawiłem je na licytacji i poschodziły za ok 40-50 zł jeden. Myślę, że zarówno ja jak i kupujący zrobiliśmy dobry interes.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 04, 2015, 06:30:44 pm »
Patrzyłem na sklep gildii. Widocznie jeszcze nie wprowadzili. :smile: Black Science może byś super.
Zdecydowanie jest super! A jeżeli Black Science otworzy drogę Remenderowi do kolejnych polskich wydań, tak jak Batman otworzył Snyderowi, to będę szczęśliwszym człowiekiem (Fear Agent i Deadly Class w PL byłyby bardzo dobrym pomysłem).

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 07, 2015, 11:37:11 am »
Zdecydowanie jest super! A jeżeli Black Science otworzy drogę Remenderowi do kolejnych polskich wydań, tak jak Batman otworzył Snyderowi, to będę szczęśliwszym człowiekiem (Fear Agent i Deadly Class w PL byłyby bardzo dobrym pomysłem).


A najlepiej byłoby gdyby Deadly Class czy Fear Agent wyszło zamiast tego Black Science  :wink:  Jak DC i Fear Aganet to jego zwyżka formy (czy olane przez ludzi Last Days Of American Crime) to przy pierwszym tomie Black Science wynudziłem się totalnie, głównie przez to, że ta historia to jakby nie patrzeć odgrzewany kotlet z jego runu w Uncanny X-Force tylko bez mutantów i superbohaterów.


Wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale Black Science to była jedna ze słabszych premier Image w 2013 roku...
perły przed wieprze

Offline Death

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 14, 2015, 05:54:02 pm »
Jak tak patrzę na te zapowiedzi styczniowe, to wychodzi, że tak naprawdę nic nie wyjdzie. :smile:
Kupię abolutny must-have, czyli ostatni tom Wież + dodruk Calvina #8, bo czytałem tylko z biblioteki i tyle.
Czyli wychodzi jeden nowy komiks... Cieszy mnie to, bo nadrobię coś z ubiegłego roku.
Folder 2015 powoli się zapełnia. Jak ruszy maszyna, to nie będzie zmiłuj.  :smile:  Może i Muminki z Calvinem są wznowieniami, ale trzeba kupić.




Offline brzon

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 17, 2015, 04:30:30 pm »
Biorąc pod uwagę ofynsywę wydawniczą Egmontu rok 2015 r. zapowiada się wybitnie:


1. Batman Black Mirror
2. Batman tom 5 i 6 Snydera
3. Saga tomy 2 i zapewne 3
4. Lazarus tom 1
5. Justice
6. The Wake
7. Superman Unchained
8. Batman Year One
9. Batman Azyl Arkham
10. Avangers Forever z WKKM
11. The 60's Origins z WKKM
12. Identity Crisis
13. Fatale tom 2 i zapewne 3

Offline bosssu

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 17, 2015, 09:24:29 pm »
E tam jakieś przebierańce z Egmontu :badgrin:
Gdzie jest KOZIOROŻEC!!!! zapowiadany przez Sidecę??!!! już 17-ty a tu ani widu ani słychu

Offline milos3

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 17, 2015, 09:30:18 pm »
a kiedy The Wake do jasnej ciasnej? :) w zapowiedziach na gildii  nie ma... chyba miał być w styczniu, czy misie coś pomyliło?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2015, 09:44:06 pm wysłana przez milos3 »

Offline VooDoo79

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 18, 2015, 01:10:49 pm »
a kiedy The Wake do jasnej ciasnej? :) w zapowiedziach na gildii  nie ma... chyba miał być w styczniu, czy misie coś pomyliło?

Mucha napisała na Facebooku że przełom styczeń/luty, konkretnej daty jeszcze nie ma dlatego na gildii też nie ma...

ramirez82

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 25, 2015, 08:09:11 pm »
Cholera, robię sobie wstępną listę komiksów do kupienia w lutym i tak jak w styczniu mieliśmy okazję odetchnąć po obfitym grudniu, tak w lutym będzie znów ciężko...

- Przebudzenie od Muchy
- Muminki  :roll:
- drugi tom Pewnego razu we Francji z WK
- Orły Rzymu IV i Locke & Key 2 od Taurusa
- mocny pakiet od Egmontu, z którego biorę Pasażerów wiatru, Szpona, Persepolis, 3 Tintiny
- Monster 4 od Hanami

A jeszcze pewnie Elemental dorzuci Jeremiaha i Durango, KG Battling Boya, a Timof Polinę i Michael Jordan: Nadciąga byk. Co za miesiąc!
Niby Mucha na Ziniolu zapowiadała na przełom lutego/marca drugie tomy Sagi i Fatale, ale to pewnie będzie w marcu. Nawet się cieszę, że teraz będzie kilka słabszych tomów WKKM.

Offline Death

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 25, 2015, 09:12:07 pm »
Odpuść Szpona i Persepolis. Pierwsze pewnie lipne, a drugie to już zapewne masz w ładniejszym wydaniu.  :cool:

 

anything