trawa

Autor Wątek: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!  (Przeczytany 56023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 01, 2014, 08:01:17 pm »
a z USA na wznowienie (ponoć przełom roku) niedostępnych tomów "Secret Six"
O tym mówisz?

Offline bosssu

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 01, 2014, 08:05:13 pm »
integral Władców Chmielu
integral Borgia
integral Sznikiel w kolorze
Blacksad czerwony (bo mi brakuje)
Requiem Vampire Knight- bo najgenialnieszy komiks ever dla mnie
Bruno Brazil


Offline Docent

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 01, 2014, 08:10:46 pm »
Binio Bill
Ekspedycja
Largo Winch
komiksy historyczne IPN
XIII
Nowe DC


Blaskowitz

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 01, 2014, 08:21:05 pm »
Tak
http://www.amazon.com/Secret-Six-Vol-Villains-United/dp/1401250750/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1414872971&sr=1-1&keywords=secret+six
http://www.amazon.com/Secret-Six-Vol-Gail-Simone/dp/140125537X/ref=sr_1_3?s=books&ie=UTF8&qid=1414872971&sr=1-3&keywords=secret+six
O dzięki, dzięki, dzięki! :smile: Nawet nie wiedziałem, że mają być wznowienia, a napalony na tą serię jestem konkretnie. Tylko zawsze jak przeglądałem to był dostępny tylko jakiś jeden SC gdzieś ze środka runu. 

Offline badday

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 01, 2014, 08:51:49 pm »
O dzięki, dzięki, dzięki! :smile: Nawet nie wiedziałem, że mają być wznowienia, a napalony na tą serię jestem konkretnie. Tylko zawsze jak przeglądałem to był dostępny tylko jakiś jeden SC gdzieś ze środka runu. 
Ja tak samo, nawet próbowałem sprowadzać uzywane TPB ale dałem sobie spokój. Pewnie też sprawdzę to: http://multiversum.pl/p/1064/57873/secret-six-1-new-52--dc-new-52-zeszyty.html

Offline horror

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 02, 2014, 06:15:24 am »
Wielka Kolekcja Komiksów DC moglaby u nas wyjsc :)

Offline graves

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 02, 2014, 09:56:51 am »
integral Władców Chmielu
integral Borgia
integral Sznikiel w kolorze
Blacksad czerwony (bo mi brakuje)
Requiem Vampire Knight- bo najgenialnieszy komiks ever dla mnie
Bruno Brazil
Wydawało mi się, że to temat o "najbardziej oczekiwanych komiksach 2015", które zostały zapowiedziane przez wydawców, a nie życzeniach użytkowników, którzy chcieliby, aby kiedyś zostały wydane  :lol:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline bosssu

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 02, 2014, 10:06:59 am »
Wydawało mi się, że to temat o "najbardziej oczekiwanych komiksach 2015", które zostały zapowiedziane przez wydawców, a nie życzeniach użytkowników, którzy chcieliby, aby kiedyś zostały wydane  :lol:
Przecież zapowiedzi praktycznie nie ma jeszcze :biggrin:  tylko kilka wspomnień i rozmyślań, planowań, zastanowień, mienia na uwadze....itp(pomijając te co są już w oficjalnych zapowiedziach do marca)

ramirez82

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 02, 2014, 10:16:35 am »
Przecież zapowiedzi praktycznie nie ma jeszcze :biggrin:  tylko kilka wspomnień i rozmyślań, planowań, zastanowień, mienia na uwadze....itp(pomijając te co są już w oficjalnych zapowiedziach do marca)

Niby tak. Ale tych wszystkich kontynuacji wydawanych serii, odpowiedzi Tomasza Kołodziejczaka, że będzie Blueberry itd. nie traktujemy jako czegoś, o czym wiemy, że będzie w przyszłym roku? Czy może czekamy na jakiś komiks, dopiero jak się pojawi oficjalna zapowiedź z datą premiery i ceną?

Offline Holsten

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 02, 2014, 12:30:42 pm »
Ja najbardziej czekam na kontynuacje frankońskich serii: Durango, Jeremiaha, Skorpiona, Orły Rzymu, Murenę, Hawkera i Yansa. Z serii zapowiedzianych na przyszły rok wyczekuje XIII (liczę też na wznowienie numerów wydanych przez Egmont), Blueberry'ego i Dylana Doga. Z komiksowych marzeń wymieniłbym Ekspedycję, Bruno Brazila, Bernarda Prince, kolejny integral Rozbitków czasu, wznowienie Kaznodziei, Ringo, Boba Morane i Michaela Vaillanta.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 02, 2014, 12:42:13 pm »
mi najbardziej zależy na kontynuacji świetnych serii - Koziorożec, Fatale, Saga, Monster, Baśnie, Hellboy, Parker, Locke & Key, Dawno temu we Francji, Lucyfer oraz wydaniu nowych - Black Science i Dylan Dog. po za tym, z rzeczy, o których wydawcy napomknęli - David Boring, Pasażerowie Wiatru, Battling Boy. najbardziej marzy mi się jednak Jimmy Corrigan (Kulturo, wydasz to w końcu ?).
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2014, 04:56:37 pm wysłana przez wujekmaciej »

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 02, 2014, 04:24:31 pm »
Egmont:
Blueberry, Pasażerowie wiatru, Antares cz. II, Sandman (kolejne), W poszukiwaniu ptaka czasu (będzie?????)

Taurus:
kontynuacje: Orły Rzymu, Skorpion, Murena, Orbital, Ekho, Parker
Valerian
Bouncer

Elemental:
Durango

Sideca
Koziorożec (kolejne jak się ukażą)

Mucha  Comics:
Fatale, Saga, Tales of the Batman, Justice, może jakieś "ciekawostki" jak podany będzie plan

Ongrys:
Bruce J. Hawker

Studio Lam
Absalon

Timof i cisi wspólnicy:
Sixth gun, Rewolucje, Profanum 4 (Dolna półka), Ralph Azhnam (dokończenie)

Kultura Gniewu:
Ryjówka 3, Toshiro, Battling Boy, Zamek Śpiący (może wreszcie w  2015 się pojawią te 2 ostanie tytuły)

????????
Ranxerox

« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2014, 04:37:28 pm wysłana przez Archelon »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Itachi

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 02, 2014, 05:02:12 pm »
Studio Lam
Absalon

Ten komiks ma wyjść w tym roku.

ramirez82

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 02, 2014, 05:18:58 pm »
Zapomniałem o tym komiksie Alana Moora z 2000AD zapowiadanym przez Studio Lain na początek 2015 roku.  Też bardzo na niego czekam.

W poszukiwaniu ptaka czasu (będzie?????)

Tak, ma wychodzić w pojedynczych albumach. Pewnie w takiej częstotliwości jak w tym roku wydają drugi cykl.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2014, 05:47:20 pm wysłana przez ramirez82 »

 

anything