Autor Wątek: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!  (Przeczytany 56004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 04, 2015, 12:41:28 am »
ja bym chcial wiecej eksperymentalnego(artystycznego) komiksu, ale nie wiem, czy w Polsce przyjelaby sie tego rodzaju tworczosc.  :razz:
pzdr
Ja też bym chciał.

Offline bosssu

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 04, 2015, 01:50:19 pm »
Dla zawiedzionych polityką Egmontu, który rzucił się na Hamerykańskich Supebohaterów :wink: :wink: :wink: i "olał" rynek europejski wrzucam dla osłody okładki kilku nowości, które zagoszczą u nas od wydawnictw, które jednak widzą duży potencjał na naszym kontynencie :biggrin:
 

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 04, 2015, 02:34:51 pm »
Kto ma wydać Comanche?


EDIT: Nie ważne, znalazłem już, że Wydawnictwo Komiksowe.
perły przed wieprze

ramirez82

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 04, 2015, 02:51:15 pm »
wrzucam dla osłody okładki kilku nowości, które zagoszczą u nas od wydawnictw, które jednak widzą duży potencjał na naszym kontynencie :biggrin:

Fajne zestawienie - nie żebym narzekał na wysyp komiksów z DC z Egmontu, ale bez takich komiksów europejskich jak te przypomniane przez Ciebie, byłoby biednie.

Ale i Egmont będzie miał swój udział w publikowaniu u nas komiksów frankofońskich, Pasażerowie Wiatru, wznowienie głównego cyklu W poszukiwaniu Ptaka Czasu, Cuoto i Cyrrus Mil Andreasa, czy powrót Blueberryego, to przecież nie lada atrakcje! A pewnie to nie wszystko.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #154 dnia: Luty 04, 2015, 02:51:32 pm »
ciekaw jestem komiksu Blaina. z tego co wiem, to jest on napisany przez francuskiego polityka, radcę ds kulturalnych Ambasady Francji. niezłe combo może z tego wyjść, zwłaszcza, że album zdobył główną nagrodę Angouleme.

Offline Death

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 14, 2015, 01:50:21 pm »
Myślami jestem już w maju.
Leżę sobie na kocu pośród tych pagórków leśnych i łąk zielonych. Bursztynowy świerzop, gryka, jak śnieg biała, pola posrebrzane żytem i pozłacane pszenicą, a ja na wspomnianym kocu z trzema integralami: Pasażerami wiatru, Ekspedycją i Hawkerem #2. #marzenianerdowkazdynormalnybymarzylopieknejdziewczynienatymkocu

Offline Death

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 01, 2015, 11:23:54 am »
To może taka zabawa. Jakie macie absolutne top komiksów, które musicie kupić w maju? Pozycji jest około (ponad?) 50, więc jest w czym wybierać.
U mnie jest tak:

Top 5: Bruce J. Hawker 2, Pasażerowie wiatru, Wilcza gontyna, Niesłychane losy Ivana Kotowicza, Opowieści znad Bałtyku

W dalszej kolejności: Ekspedycja, Rewolucje 9, Fistaszki 12, Bez przebaczenia, Smerfy x 2, Valerian 2.

Pierwsza piątka to pewnie od razu jak wyjdzie. Same komiksy z zacięciem historyczno-kostiumowym. Uwielbiam. Jeśli Bez przebaczenia okaże się tak świetne jak inne komiksy Hermanna, to też wskakuje na absolutny top.

I pewnie jeszcze komiksy nie w moich klimatach, ale wezmę ze względu na scenarzystów: Lady S 2 (bo Van Hamme), Ballada o Halo Jones (bo Moore).

I to nadal nie wszystko, bo są jeszcze rzeczy, które co najmniej chciałbym przeczytać z biblio (np. powtórzyć sobie Trzy cienie), lub takie, które na razie nie sa na liście, bo nie chciałem rozpoczynać nowych serii (Ralph Azham).
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2015, 11:30:13 am wysłana przez Death »

Offline skil

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 01, 2015, 12:46:40 pm »
U mnie lista jest krótka, miesiąc nie taki straszy, no i dla mnie to lista "czerwcowa", bo wtedy zrobię zamówienie (poza Ekspedycją):



Bruce J. Hawker 2
Ekspedycja
Fistaszki zebrane 1973-1974
Parker 3
Pasażerowie Wiatru
Rewolucje 9
Vreckless Vrestlers
Wilq 22


Interesują mnie jeszcze Smerfy, ale kompletuję antologie z Papercutz i wydanie pl odpuszczam.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

ramirez82

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 01, 2015, 01:05:11 pm »
Mój absolutny top komiksów do kupienia w maju to:

Pasażerowie wiatru, Bruce J. Hawker, Sprawiedliwość, Superman: Czerwony syn, Parker, oraz Fistaszki.

Dalej, również bardzo oczekiwane, na liście zakupów mam:

Ballada o Halo Jones, Bez przebaczenia, Anioł przeznaczenia, Undertaker, Valerian, Amerykański wampir, Sam Zabel i magiczne pióro.

A później cała reszta:

Batman - Detective Comics, Monster, Koziorożec, Ryjówka Przeznaczenia, Yans, Niesłychane losy Ivana Kotowicza, X-men z WKKM, Lady S., Chew...

Offline Death

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 01, 2015, 01:15:10 pm »
Widzę, że Pasażerowie i Hawker, to zestaw podstawowy każdego fana komiksów. ;)

Lokus

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 01, 2015, 01:16:21 pm »
Widzę, że Pasażerowie i Hawker, to zestaw podstawowy każdego fana komiksów. ;)
Mój nie, jestem jakiś zepsuty? :D

Offline Death

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 01, 2015, 01:24:18 pm »
Mój nie, jestem jakiś zepsuty? :D
Hmm, no trochę tak. ;)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 01, 2015, 01:33:51 pm »
Podstawowym zestawem to powinno być Vreckless Vrestlers ale co ja tam wiem  :badgrin:
perły przed wieprze

Lokus

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 01, 2015, 01:34:55 pm »
Hmm, no trochę tak. ;)
No cóż, ja celuję w maju w Amerykańce, głównie superhero w dodatku. Już z innego wątku wiem że jestem "niedojrzałym czytelnikiem" czy cuś, no ale co tam.

Dla mnie w maju:
Sprawiedliwość
Superman: Czerwony syn
Chew #2
Batman - Detective Comics #4
Parker #3

Offline Death

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 01, 2015, 01:40:55 pm »
Właśnie ten Superman mnie najbardziej interesuje z tych wszystkich superhero jakie wyszły/wyjdą w tym roku. Bardzo podoba mi się ten pomysł, że przecież Superman mógł równie dobrze znaleźć się w innym miejscu na Ziemi, nawet u komuchów.
No i jeszcze Azyl Arkham, ale już czytałem i jest bardzo fajny. Czasem też bywam niedojrzały. ;)