Autor Wątek: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!  (Przeczytany 56948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafi20

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 03, 2014, 08:48:11 pm »
Marzyc zawsze można  :smile: . Co do Batman Knightfall o ile dobrze pamiętam padła odpowiedź w stylu "nie potwierdzam, nie zaprzeczam". Więc kto wie...

Offline mack3

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 03, 2014, 09:14:07 pm »
A ja osobiście uważam, że jest tyle lepszych komiksów z DC do wydania, że mam nadzieję, że na razie odpuszczą sobie Knightfalla. Tym bardziej, że był już w Polsce wydany :)
Żeby nie było Off-topu: Ja mocno czekam na Justice... w formacie powiększonym (ciagle mam nadzieję, że Mucha się skusi na wydanie części nakładu w takiej formie :) )

Offline Itachi

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 03, 2014, 09:17:02 pm »
Ja mocno czekam na Justice... w formacie powiększonym (ciagle mam nadzieję, że Mucha się skusi na wydanie części nakładu w takiej formie :smile: )

OOO, to już marzenia ścięte przez miecz Gutsa.

Offline mack3

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 03, 2014, 09:23:59 pm »
OOO, to już marzenia ścięte przez miecz Gutsa.
Bez przesady... Gdyby było to tak całkiem nierealne, to Mucha już dawno wykluczyłaby taką możliwość, a swego czasu na fb pisali, że będę o tym rozmawiać z DC.
Co prawda uważam, że to mniej niż bardziej prawdopodobne... ale szansa jest.


PS. Przyznam, że jesli Justice jednak nie ukaże się w powiększonym formacie będę miał zagwozdkę czy kupić polskie wydanie czy amerykański Absolute. Chciałbym miec choć jeden komisk Rossa powiększony, a bez sensu wydawać kasę na polskie wydanie jeśli miałbym kupić potem amerykańskie powiększone

Offline Itachi

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 03, 2014, 09:28:02 pm »
Ale kiedy padło to pytanie... Mucha nadzwyczaj w świecie odpowiedziała neutralnie i tyle. Nie było tam żadnego podwójnego dna. Niech wydają w standardowym formacie, jest tyle wydawców z interesującą ofertą, że takich bajerów na naszym rynku trudno oczekiwać.

Offline adam and arluk

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 03, 2014, 09:28:43 pm »
...skoro o marzeniach, to dla mnie poproszę:
- Gus
- Donjon,
- Mroczne Miasta,
- Adele Blanc-Sec,
- Comanche
to tak na początek....


Offline kosmoski

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 03, 2014, 09:40:48 pm »
Moja lista (kolejność w większości przypadkowa):
kolejny Koziorożec, Skorpion, Parker, Locke and Key, Fatale, Saga, ostatni Lucek, Wonder Woman, Batman Snydera i przede wszystkim Hellboy, Rewolucje i Dylan Dog,

poza tym:
The Sixth Gun (bo fajny horror się zapowiada),
Sokrates (bo Kot Rabina mnie niezwykle oczarował i liczę na komiks na podobnym poziomie),
Justice (bo jak się sprzeda to może następne będzie New Frontier),
Toshiro i Okko (samuraje, demony i fajna kreska - to musi się udać),
Profesor Filutek (bo zajawka dołączona do BH rozbudziła mój apetyt),
Black Science (bo fajna kreska, niezgorsza fabuła i żabole),
Thunderbolts Ellisa z Hachette (bo tak powinno wyglądać krwiste, porządne (anty)superhero),
Profanum 4 (bo lubię dobre antologie, a wśród komiksowych ta jest bezsprzecznie najlepsza),
Muminki (znam tylko baję, ale patrząc po opiniach i przykładowych planszach zapowiada się niezła psychodela).

21 tytułów, a jak wiadomo zawsze się jeszcze coś przybłąka (jakiś Monster, Jeremiah, Yans, Trupek, Baśniowiec czy Smerf)
zapowiada się kolejny radosny dla duszy i ciężki dla portfela rok :smile:
 

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 03, 2014, 09:42:22 pm »
Ale kiedy padło to pytanie... Mucha nadzwyczaj w świecie odpowiedziała neutralnie i tyle. Nie było tam żadnego podwójnego dna. Niech wydają w standardowym formacie, jest tyle wydawców z interesującą ofertą, że takich bajerów na naszym rynku trudno oczekiwać.
Dla mnie bardzo interesującą ofertą byłby taki bajer. Lubię bajery. Jestem gotów nawet przepłacić za polskiego Absoluta. I założę się o dychę, że nie jestem jedyny. Poza tym jeśli byłaby to tylko część nakładu, to co szkodzi to przeciętnemu Kowalskiemu, który nabyłby drogą kupna wydanie standardowe?

Offline Itachi

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 03, 2014, 09:51:18 pm »
Nie będę się powtarzał, bo dyskusja o takim wydaniu toczyła się już bodajże dwukrotnie. Żadne wydawnictwo nie poniesie się na taki ruch, zbyt duże ryzyko. Możemy zakładać się o dychę, że zaraz na forum pojawią się wpisy: Ja bym kupił!!! ale niestety w rzeczywistości dużych szans na takie przedsięwzięcie nie daję. Jedyne wyjście to ewentualnie zamówienia w ciemno, czyli wpłaty przed zleceniem do drukarni, jeśli będą zainteresowani to super, a jak nie to zwrot gotówki. To byłoby jakieś rozsądne wyjście.

Na marginesie, to czemu osoby zainteresowane nie zapytają się Muchy na fejsie? Na wszystkie pytania ładnie odpowiadają, więc jest to chyba najprostsze rozwiązanie...
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2014, 09:55:08 pm wysłana przez Itachi »

Offline mack3

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 03, 2014, 10:07:55 pm »
Ja tam widziałem na fejsie Muchy co najmniej kilka pytań własnie o wydanie powiększone Justice. Raz na jakiś czas się pojawiają.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 03, 2014, 10:21:20 pm »
Na marginesie, to czemu osoby zainteresowane nie zapytają się Muchy na fejsie? Na wszystkie pytania ładnie odpowiadają, więc jest to chyba najprostsze rozwiązanie...
Jej, widać jak jesteś zorientowany. :roll:

Offline adro

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 03, 2014, 10:30:45 pm »
Powiekszone Justice -Jestem na tak  :razz:


Marzenie - omnibus lub absolut po polsku  :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline maximumcarnage

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 03, 2014, 10:35:02 pm »
Jeśli chodzi o Muchę to teraz jest trochę lepiej z informacjami. No i co najważniejsze nie wywalają nieprzychylnych postów. Chyba moderator się zmienił.

Ale mimo wszystko jakichś konkretów brak. Można wyczytać tylko tyle, że nie chcą ładować się w długie, trwające serie (nawet jeśli są bardzo dobre jak "Criminal" Brubakera) i nie chcą wydawać potężnych historii, nawet jeśli są w miarę zamknięte (w kontekście "Knightfall" padła odpowiedź odmowna ze względu na długość). Co do przyszłych planów, to przeglądając odpowiedzi można stwierdzić, że zależnie od powodzenia "Tales of the Batman by Tim Sale", rozważają wydanie także innych tomów np. Carmine Infantino czy Archie Goodwin. No i chyba szykują coś z Vertigo, tylko nie w 2015tym roku.

Co do Absoluta, to przy tej zachowawczej polityce w zakresie wyboru nowych serii, wydaje mi się że nie ma na razie szans.

Offline kosmoski

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 03, 2014, 11:32:54 pm »
Można wyczytać tylko tyle, że nie chcą ładować się w długie, trwające serie (nawet jeśli są bardzo dobre jak "Criminal" Brubakera)...

Przecież Criminal przy Chew to drobinka, 5 zwykłych tradów, całkiem jak Fatale ;)

Offline maximumcarnage

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 03, 2014, 11:51:24 pm »
5 zwykłych tradów

Chyba 6 (jeśli dobrze liczę) a seria nie jest ukończona, trwa nadal.