trawa

Autor Wątek: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!  (Przeczytany 56889 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 02, 2014, 09:56:20 pm »
Zapomniałem o Dylan Dogu i myszkach :biggrin:


Jak sytuacja z RanXeroxem??? O uszy mi się obiło, że ktoś to planuje wydać. Nie przypominam kto.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline maximumcarnage

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 02, 2014, 09:57:56 pm »
Jak sytuacja z RanXeroxem??? O uszy mi się obiło, że ktoś to planuje wydać. Nie przypominam kto.

Kultura Gniewu. W przyszłym roku. Dokładnej daty na razie nie podali.

No, ładnie pojechałeś. Ja też bym chciał to w integralu, oczywiście wszystkie częsci, czyli 1-4.

Właściwie to o integralu "Fastnachtspiel" Turucorp już wspominał jakiś czas temu. I części ma być 5, a nie 4, bo w integralu ma się znaleźć dodatkowy chapter (w sumie 300 stron).

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 02, 2014, 10:02:15 pm »
Właściwie to o integralu "Fastnachtspiel" Turucorp już wspominał jakiś czas temu. I części ma być 5, a nie 4, bo w integralu ma się znaleźć dodatkowy chapter (w sumie 300 stron).
Wow, super!!! Nie wiedziałem, dzięki. A zostało może wspomniane kiedy można się tego spodziewać?

Offline maximumcarnage

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 02, 2014, 10:03:18 pm »
Wow, super!!! Nie wiedziałem, dzięki. A zostało może wspomniane kiedy można się tego spodziewać?

Tutaj była na ten temat dyskusja http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,6136.msg1222810.html#msg1222810
Właściwie to chyba trzeba zapytać Turucorpa, bo jakoś od tamtego czasu cisza.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 02, 2014, 10:07:50 pm »
Tutaj była na ten temat dyskusja http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,6136.msg1222810.html#msg1222810
Właściwie to chyba trzeba zapytać Turucorpa, bo jakoś od tamtego czasu cisza.
Dzięki, trzeba będzie spytać. Szkoda tylko, że - na podstawie powołanego przez Ciebie posta - ten integral ma być w mniejszym formacie.

Offline maximumcarnage

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 02, 2014, 10:11:21 pm »
Dzięki, trzeba będzie spytać. Szkoda tylko, że - na podstawie powołanego przez Ciebie posta - ten integral ma być w mniejszym formacie.

No tak, też o tym pisałem jakiś czas temu. Ale skoro wydaje to KG to raczej nie ma co liczyć na jakiś duży format. No i 300 stron w A4 trochę by kosztowało, a nie wiem czy będzie aż takie duże zapotrzebowanie. Ja kupię ze względu na tę piątą część. Chociaż poprzedniego wydania nie zamierzam się pozbywać.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 02, 2014, 10:19:28 pm »
No tak, też o tym pisałem jakiś czas temu. Ale skoro wydaje to KG to raczej nie ma co liczyć na jakiś duży format. No i 300 stron w A4 trochę by kosztowało, a nie wiem czy będzie aż takie duże zapotrzebowanie. Ja kupię ze względu na tę piątą część. Chociaż poprzedniego wydania nie zamierzam się pozbywać.
No ja też oczywiście kupię i, co więcej, kupiłbym nawet bez 5. części. Niemniej szkoda, że integral "pomniejszony", bo jak się ma/widziało niepomniejszone wyd. I, to i chciałoby się mieć i taki integral.

Offline maximumcarnage

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 02, 2014, 10:20:55 pm »
No ja też oczywiście kupię i, co więcej, kupiłbym nawet bez 5. części. Niemniej szkoda, że integral "pomniejszony", bo jak się ma/widziało niepomniejszone wyd. I, to i chciałoby się mieć i taki integral.

Wiadomo. Ale u nas nawet Bilala się pomniejsza  :smile:

Ciekawe w jakim formacie będzie ten integral "Ranxeroxa" z KG.
 

Offline turucorp

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 02, 2014, 10:47:58 pm »
Wiadomo. Ale u nas nawet Bilala się pomniejsza  :smile:

Ciekawe w jakim formacie będzie ten integral "Ranxeroxa" z KG.
 
"Ranxa" chyba dadza w a4
a u mnie to decyzja autorska a nie wydawnicza, mniejszy format jest bardziej poreczny przy takiej cegle (z tego co juz zrobilem wychodzi ponad 320 stron), patrze na "From Hell"czy "Morfolaki" (btw Mateusz chyba cos zrobi nowego w tym temacie), robie probne wydruki i wyglada to dobrze. Integral "Fastnachtspiel" bedzie mial odrobine inny, bardziej jednolity charakter, przy pomyslnych wiatrach moze zaskoczyc (odrobine) tych, ktorzy maja wczesniejsze wydanie, jak i tych, ktorzy pierwszy raz siegna (okazuje sie, ze sa tacy zainteresowani)

Offline maximumcarnage

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 02, 2014, 10:49:48 pm »
A kiedy można się spodziewać?

ramirez82

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 02, 2014, 10:53:08 pm »
jak i tych, ktorzy pierwszy raz siegna (okazuje sie, ze sa tacy zainteresowani)

Choćby ja. Czytałem tylko "Bajabongo" i "NeST" I jestem bardzo ciekaw "Fastnachtspiel", zwłaszcza w takim wydaniu.

Offline amsterdream

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 02, 2014, 10:55:06 pm »
Cholera zapomniałem o Kick-Ass 3!
Kick-Ass ma być jeszcze w tym roku.


Z tych oficjalnie ogłoszonych Lazarus, Black Science i większość rzeczy od Muchy.

Strefa marzeń:
- przede wszystkim Miracleman (Moore, Gaiman)
- The Private Eye (Vaughan, Martin)
- Revival z Image Comics
- Hawkeye (Fraction, Aja). Chętnie poczytałbym też nowe serie Marvela, które opisywał Radosław Pisula na swoim blogu:
http://outerspacebeards.blogspot.com/2014/07/top-6-swieze-komiksy-z-marvelnow-ktore.html

Offline turucorp

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 02, 2014, 10:56:06 pm »
A kiedy można się spodziewać?

nie wiem, mam do narysowania jeszcze 2 strony komiksu i kilka dodatkow, nastepnie liternictwo i okladka, obstawiam, ze do konca roku material wyladuje u wydawcy i pileczka po ich stronie ;)

Offline maximumcarnage

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 02, 2014, 10:57:29 pm »

- przede wszystkim Miracleman (Moore, Gaiman)


Podpisuję się pod tym. Jedna z najlepszych rzeczy jakie stworzył Moore. W moim prywatnym rankingu zaraz za "V jak Vendetta" i "Sagą o Potworze z bagien".

 
nie wiem, mam do narysowania jeszcze 2 strony komiksu i kilka dodatkow, nastepnie liternictwo i okladka, obstawiam, ze do konca roku material wyladuje u wydawcy i pileczka po ich stronie :wink:

To fajnie. Mam nadzieję, że w pierwszej połowie przyszłego roku będzie można już kupić. Te zapowiadane karty tarota też wchodzą w grę?

Offline turucorp

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 02, 2014, 11:29:43 pm »

To fajnie. Mam nadzieję, że w pierwszej połowie przyszłego roku będzie można już kupić. Te zapowiadane karty tarota też wchodzą w grę?

Beda w dodatkach, kwestia samodzielnego wydania w limitowanej edycji pozostaje otwarta (jesli bede wydawal talie bez wsparcia wydawnictwa to naklad bedzie naprawde minimalny)

 

anything