Autor Wątek: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!  (Przeczytany 55984 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #165 dnia: Maj 01, 2015, 01:46:23 pm »
No cóż, ja celuję w maju w Amerykańce, głównie superhero w dodatku. Już z innego wątku wiem że jestem "niedojrzałym czytelnikiem" 
W takich okolicznościach sugerowałbym niewielką zmianę w umiejscowieniu cudzysłowu, mianowicie napisałbym tak: niedojrzałym "czytelnikiem".  :wink:

Natomiast wracając do tematu wątku, to czy przypadkiem nie zapomnieliście o "100 sztormów" Sandovala?

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 01, 2015, 01:48:07 pm »
maj przebogaty :smile: obecnie planuję 14 komiksów, ale pierwsza 5 to:

Pasażerowie Wiatru
Fistaszki zebrane
Monster
Dżihad
Ballada o Halo Jones
 
na pewno kupię jeszcze: Sam Zebel, Ekspedycję, Undertaker, Chew, Rewolucje, 1000 sztormów, Parker, Toshiro, Zmierzch Mutantów.

Podstawowym zestawem to powinno być Vreckless Vrestlers ale co ja tam wiem  :badgrin:

a to nie dopiero we wrześniu ?

http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/272064-vreckless-vrestlers

Offline skil

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 01, 2015, 01:50:53 pm »
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 01, 2015, 01:54:29 pm »
A to peszek.
perły przed wieprze

ramirez82

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 01, 2015, 02:04:42 pm »
Właśnie ten Superman mnie najbardziej interesuje z tych wszystkich superhero jakie wyszły/wyjdą w tym roku.

Na Nową granicę się nie skusisz? To może być kapitalny komiks!

czy przypadkiem nie zapomnieliście o "100 sztormów" Sandovala?

"Trup i sofa" był niezły, ale później straszne rozczarowanie "Wybrykami..." i odpuściłem Sandovala. Myślałem przez chwilę, czy nie dać mu drugiej szansy przy okazji "Doomboya", ale nie zdecydowałem się.

Offline skil

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #170 dnia: Maj 01, 2015, 02:12:38 pm »
Natomiast wracając do tematu wątku, to czy przypadkiem nie zapomnieliście o "100 sztormów" Sandovala?

Sandoval? Ładne rysunki bez scenariusza, unikam jak ognia.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Death

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #171 dnia: Maj 01, 2015, 02:18:07 pm »
Dżihad
Aha, no właśnie, zapomniałem go wprowadzić do folderu zakupowego na kompie. :wink: No to ląduje na liście obok Rewolucji, czy Fistaszków. Czyli w drugiej kolejności po topie. W ogóle co to się porobiło, żeby Rewolucje i Fistaszki nie były w top zakupów? Wybór przeogromny.
Na Nową granicę się nie skusisz? To może być kapitalny komiks!
Co do superhero, to ja bym może i chciał jakieś przeczytać, ale one są tak daleko na liście, że są bardzo małe szanse. Czas i kasa to rzeczy ograniczone, a z pewnością nie poświęcę np. Rewolucji dla Supermana czy Batmana.
Natomiast wracając do tematu wątku, to czy przypadkiem nie zapomnieliście o "100 sztormów" Sandovala?
Nie zapomniałem. Mam na półce nieprzeczytanego Węża, więc na razie sztormy u mnie pauzują. Inna sprawa, że Sandoval mógłby sobie poszukać jakiegoś klasowego scenarzystę,  bo rysuje  nieziemsko, a historie ma takie sobie. Przecież takie Wybryki zaczęły się genialnie, jak Muminki, czy Łauma, a potem już było pierdu pierdu.

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #172 dnia: Maj 01, 2015, 02:31:22 pm »
1. Valerian t. 2
2. Ekspedycja
3. Bruce J. Hawker t.2
$. Yans  t. 3
5. Zimne Martwe Palce  /wyszło w kwietniu ale ja dostanę go w maju - więc chyba się liczy?



6. Thorgal Młodzieńcze lata - Runa
7. Przygody Tin Tina  t. 18 , 19 , 20
8. Undertaker t.1

No i oczywiście - "100 szturmowców "  Sandovala - uwielbiam klimaty gwiezdnych wojen.


« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2015, 04:08:55 pm wysłana przez greg0 »
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline Kratoss

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #173 dnia: Maj 01, 2015, 02:46:57 pm »
Pierwsza 5 u mnie wygląda następująco:
-Sprawiedliwość
-Yans 3
-Ekspedycja
-Superman-Czerwony syn
-Bruce J.Hawker 2

oraz druga 5,która także wyląduje na mojej półce:
-Batman:Detective Comics 4
-Ballada o Halo Jones
-Niesłychane losy Ivana Kotowicza
-Toshiro 1
-Lux in tererbis 2

ramirez82

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #174 dnia: Maj 01, 2015, 02:57:34 pm »
5. Zimne Martwe Palce  /wyszło w kwietniu ale ja dostanę go w maju - więc chyba się liczy?

No tak, też zapomniałem uwzględnić Szósty rewolwer, bo do mojego ostatniego zamówienia w Bonito się nie załapał. Kupię go przy następnej okazji. Liczę, że będzie to kolejna po Sadze, Fatale, Parkerze i Locke & Key, kolejna tak znakomita seria amerykańska.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #175 dnia: Maj 01, 2015, 02:59:04 pm »
Odnoszę wrażenie, że sporo osób, które jeszcze nie czytały Czerwonego Syna przecenia ten komiks ze względu na sam pomysł. A tymczasem to nie jest żadne arcydzieło...

Offline pokia

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #176 dnia: Maj 01, 2015, 02:59:53 pm »
Moje top w maju:

1. Pasażerowie Wiatru
2. Ekspedycja
3. Yans tom 3
4. Sprawiedliwość - ale tylko ze względu na oprawę, bo zazwyczaj superhero nie kupuję
5. Bruce J. Hawker tom 2

Mam już zapłacone Vreckles Vrestlers i Dochodzenia, ale zostały przesunięte.
Do tego sporo innych komików (np. Tin Tin, Szklane miecze, R.I.P.).

Jak sobie podliczyłem to co już kupiłem w tym roku, wliczając preordery mające ukazać się do końca maja, to wyszło mi 75 komiksów. Dodatkowo w koszyku gildi, z potwierdzonych tytułów mam 15 egzemplarzy. To sporo, biorąc pod uwagę, że przez cały zeszły rok kupiłem 140 tytułów (w tym 10 sztuk trykotów).
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2015, 03:03:11 pm wysłana przez pokia »

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #177 dnia: Maj 01, 2015, 03:21:54 pm »
[...] Przecież takie Wybryki zaczęły się genialnie, jak Muminki, czy Łauma, a potem już było pierdu pierdu.
Cóż, jak to w typowym śnie śnionym przez Lovecrafta w dzieciństwie. Paranormalna oniryczna metarzeczywistość, wsparta na stosunkowo luźnej strukturze interferujących czasoprzestrzeni. Stwierdzając, że "Wybryki" to pierdu pierdu, wystawiasz sobie bardzo złe świadectwo - że jesteś tak paskudnie, uporządkowano i nieinterferująco normalny. Fe!!!

ramirez82

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #178 dnia: Maj 01, 2015, 04:15:24 pm »
Odnoszę wrażenie, że sporo osób, które jeszcze nie czytały Czerwonego Syna przecenia ten komiks ze względu na sam pomysł. A tymczasem to nie jest żadne arcydzieło...

Być może. Ja może arcydzieła się nie spodziewam, jednak Millar ostatnio bardzo mi podszedł pierwszym Kick-Ass, Staruszkiem Loganem, czy Ultimates. Pomysł wydaje się ciekawy, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Offline isteklistek

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2015 roku!
« Odpowiedź #179 dnia: Maj 01, 2015, 04:46:15 pm »
"Red son" to ważna historia w świecie DC jest trochę o niej w najnowszym evencie Convergence, w AC i DC - nie czytałem jeszcze głównej serii i pozostałych pobocznych.