trawa

Autor Wątek: Konkurs Modelarski Forum Strategie (VII edycja)  (Przeczytany 4039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RK

Konkurs Modelarski Forum Strategie (VII edycja)
« dnia: Listopad 04, 2014, 12:19:43 pm »
Wszystkich wargamerów malujących figurki zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie modelarskim organizowanym już po raz siódmy przez Forum Strategie. Nieważne w jaki system bitewny gracie i jaki okres historyczny preferujecie. Również jeśli chodzi o skale modelarskie, możliwości wystawiania prac są szerokie (poruszamy się jednak w ramach skal standardowo stosowanych w wargamingu historycznym). Opracowując formułę tego konkursu staraliśmy się zorganizować go w ten sposób, by mogła w nim wziąć udział jak największa liczba uczestników.

Malowanie prac potrwa do 1 lutego 2015 r. Potem nastąpi wyłonienie zwycięzców i wręczenie nagród. Czasu na malowanie jest więc sporo i można spróbować sił w każdej z czterech kategorii konkursowych.

Informacja o kategoriach konkursowych, nagrodach i terminach:
http://www.strategie.net.pl/viewtopic.php?f=231&t=13740

Regulamin konkursu:
http://www.strategie.net.pl/viewtopic.php?f=231&t=13739

Dział konkursu na Forum Strategie, gdzie prezentowane są prace konkursowe:
http://www.strategie.net.pl/viewforum.php?f=231

Sponsorami nagród w konkursie są:


Offline RK

Odp: Konkurs Modelarski Forum Strategie (VII edycja)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2014, 01:33:11 pm »
NOWA KATEGORIA KONKURSOWA - TERENY DO GIER

Z dniem dzisiejszym rozszerzamy konkurs o nową kategorię specjalną - TERENY DO GIER. W kategorii tej będzie można wystawiać tereny do gier bitewnych stanowiące budynki bądź budowle. Szczegółowe określenie na potrzeby konkursu co jest, a co nie jest budynkiem bądź budowlą, i tym samym kwalifikacja pracy do konkursu, następuje indywidualnie po uzgodnieniu z organizatorem. Sponsorem całej kategorii jest firma Tereny do Gier.Zaktualizowane ogłoszenie organizatora dotyczące kategorii konkursowych i nagród:

http://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=231&t=13740

Mamy nadzieję, że nowa kategoria spotka się z Waszym zainteresowaniem. Nagród w naszym konkursie przybywa, możliwości wystawiania różnego rodzaju modeli i innych prac modelarskich również.