trawa

Autor Wątek: Szukam mało znanych horrorów  (Przeczytany 31822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dziku53

Odp: Szukam mało znanych horrorów
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 06, 2014, 09:10:38 pm »
"Mientki" Jesteś  :smile:

Z tych w miarę nowych lubię jeszcze "Hostel" ale tylko pierwszą część, bo później to już poszło w stronę horroru dla nastolatków.


Lubię brutalność ale dawkowaną :biggrin: A jeżeli cały film się na niej opiera to wolę taką przerysowaną jak w ''Martwicy Mózgu'', ''Martwym Źle'' czy w produkcjach Tromy :biggrin:


''Hostel'' tylko dwójka mi się podobała, jedynka nawet niezła ale trójka to już totalne barachło :biggrin:

Offline maximumcarnage

Odp: Szukam mało znanych horrorów
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 06, 2014, 09:13:53 pm »
''Hostel'' tylko dwójka mi się podobała, jedynka nawet niezła ale trójka to już totalne barachło :biggrin:

A mi się właśnie dwójka nie podobała ze względu na brak jakichś drastycznych scen. Czułem się jakbym oglądał "koszmar minionego lata".

To polecę Ci jeszcze fajny thriller, chociaż moim zdaniem bliżej mu do horroru. Klimat jest naprawdę świetny http://www.filmweb.pl/film/Lista+p%C5%82atnych+zlece%C5%84-2011-608508

BTW Rozumiem, że mocniejszych rzeczy mam już nie podawać?  :smile:

Offline Dziku53

Odp: Szukam mało znanych horrorów
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 06, 2014, 09:31:57 pm »
Masz konto na filmweb ? tutaj masz listę wszystkich obejrzanych przeze mnie filmów (no prawie :D)
http://www.filmweb.pl/user/Dziku53/films

Offline maximumcarnage

Odp: Szukam mało znanych horrorów
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 06, 2014, 09:38:18 pm »
Masz konto na filmweb ?

Mam i to od kilku lat. Tylko, że przestałem się udzielać ze względu na jakość postów pisanych przez niektórych (zwykle młodszych lecz nie jest to regułą) użytkowników. Za dużo słów na "k" i "ch", za mało merytorycznej dyskusji.

Przejrzałem listę. Znam sporo pozycji, których na niej nie ma. Tylko nie wiem czy Cię zainteresują, bo są to głównie horrory typu gore.

Offline Dziku53

Odp: Szukam mało znanych horrorów
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 06, 2014, 09:49:13 pm »
Wolę lżejsze slashery i survivale a najbardziej takie gdzie mieszczuchy walczą z redneckami w dzikich ostępach :D Takie też staram się recenzować, kilka z nich jest na blogu

Offline maximumcarnage

Odp: Szukam mało znanych horrorów
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 06, 2014, 09:52:32 pm »
Wolę lżejsze slashery i survivale a najbardziej takie gdzie mieszczuchy walczą z redneckami w dzikich ostępach :biggrin:

Nawet pasuje trochę do "Drogi bez powrotu" i "Wzgórza mają oczy". Ale widzę, że już Oglądałeś.

Offline chmiel

Odp: Szukam mało znanych horrorów
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 12, 2014, 10:56:32 am »
Może nie rednecki, ale prowincja:

francuski "Ils" (raczej słaby)

i australijski "Wolf Creek" (ten drugi dobry ze względu na piękne zdjęcia).

Survivalowo to jeszcze "Frozen" - równie przerażający jak przygnębiający wymową i obie części "Open waters".

Offline Lyskiy

Odp: Szukam mało znanych horrorów
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 06, 2015, 12:05:40 am »
Pozwol mi wejsc,jest jeszcze amerykanski remake

Offline Janusz488

Odp: Szukam mało znanych horrorów
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 01, 2015, 02:25:23 pm »
A "laleczka chucky"? Jak najbardziej znane, lecz obawiam się, że już zapomniane. A film był świetny.

Offline burdek

Odp: Szukam mało znanych horrorów
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 22, 2015, 05:11:44 pm »
tylko stare horrory mają w sobie to coś ;p nowe kompletnie nie nadają się do niczego ;p jedna fabuła jeziora, studentów w lesie i nic więcej ;p
Autorski blog o tabletach i smartfonach http://www.tablety24.eu

Offline jonasz

Odp: Szukam mało znanych horrorów
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 26, 2015, 10:36:40 am »
Dokładnie teraz już nie produkują dobrych horrorów..
Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl

Offline karolina1993

Odp: Szukam mało znanych horrorów
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 12, 2015, 08:34:32 am »
a Wzgórza Mają oczy? też fajny horror

Offline Eluvien

Odp: Szukam mało znanych horrorów
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 22, 2016, 12:11:45 pm »
Poleciłabym ci the babadook i  the witch ale w sumie nie wiem, czy by ci się spodobały i czy przypadkiem nie są ci znane.

 

anything