Autor Wątek: Gry dla 2 osób  (Przeczytany 54974 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryceros

Odp: Gry dla 2 osób
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 21, 2009, 06:24:57 pm »
Karcianki to ciężko.
Chyba, że MTG ;-)

A jeśli chodzi o planszówki (toż to gildia planszówek jest) to: szachy! 8)

Offline Crane

Odp: Gry dla 2 osób
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 24, 2009, 10:10:01 pm »
Mógłbym polecić Dominion ale ... nie grałem jeszcze w 2 osoby (zawsze jest za dużo chętnych  :) ) i nie spełnia warunków dla leniwych, trzeba trochę karty porozkładać.

A co w temacie Zaginione Miasta ? Karcianka, na dwie osoby, bardzo przyjemna.

Offline Czopek Piotrek

Odp: Gry dla 2 osób
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 26, 2009, 08:16:13 pm »
Dla 2 osób zdecydowanie polecam "Agricolę". Gra z cyklu "pożeracz mózgu", ale praktycznie każda rozgrywka jest inna. Można w nią grać nawet solo. Zdecydowanie mój faworyt ostatnio, jeśli chodzi o gr 2-osobowe

Offline boegink

Odp: Gry dla 2 osób
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 01, 2009, 08:33:16 pm »
wiesz ja mam ten sam (problem)
gramy teraz najczeciej w DOMINION ale takze w karcianego CATANA jest to nasza ulubiona gra.

narka

Offline Boc

Odp: Gry dla 2 osób
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 20, 2009, 12:25:17 pm »
Hmmm dla dwóch godnym polecenia tytułem jest choćby Carcassonne ( w wersji podstawowej, Łowcy i Zbieracze) lajtowa gra dla całej rodziny, zasady do załapania w niecałe 5 min. i co najważniejsze można grać z osobami w różnym wieku.

I w sumie dobrym wyborem jest Ticket to Ride, można spokojnie zagrać w 2 jak i więcej osób. Co prawda grałem w nią tylko raz, ale bardzo mi się spodobała.
Zapraszam na nowego boga o grach:
http://harborgamers.blogspot.com



Offline Manowar

Odp: Gry dla 2 osób
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 26, 2009, 12:48:45 am »
Ticket to Ride jest akurat dobrą pozycją dla więcej niż dwie osoby.

Offline Boc

Odp: Gry dla 2 osób
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 06, 2009, 02:19:38 pm »
Co nie zmienia faktu że spokojnie można zagrać w dwie osoby. Jeżeli nie Ticket to Ride Europe lub z mapą USA. To wersja Nordic Countries jest najodpowiedniejsza bo przewidywana liczba graczy to 2-3.
Zapraszam na nowego boga o grach:
http://harborgamers.blogspot.com



Offline Pickett1863

Odp: Gry dla 2 osób
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 04, 2009, 10:00:44 pm »
witam ! Polecam Ghost Stories doskonale sprawdza się na 2 osoby,gram z dziewczyna i jesteśmy zachwyceni:)

Offline Nadział_BY

Odp: Gry dla 2 osób
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 04, 2009, 10:17:20 pm »
Witam! A gdzie można w miarę tani kupić Ghost Stories???

Offline Pickett1863

Odp: Gry dla 2 osób
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 06, 2009, 08:51:47 am »
Chyba powinieneś poszukać wątku o Ghost Stories, dostałem link od znajomego do nowego sklepu, może nie powinienem ale tu jest chyba w miarę tanio ale porównaj z innymi sklepami żeby nie było że w błąd wprowadzam  http://www.trik-trak.com.pl/home-67.html  :D

Offline anetkam

Odp: Gry dla 2 osób
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 23, 2024, 09:38:35 am »
Jeśli chodzi o gry na dwie osoby, uwielbiam grać z drugą połówką w gry Ogień i Woda, zwłaszcza w części 1 i 6. Te gry oferują świetną zabawę i wymagają współpracy, co czyni je idealnymi na wspólne wieczory.


Dodatkowo, istnieje wiele innych gier online dla dwóch graczy, które można znaleźć na różnych stronach. Jeśli szukacie więcej propozycji, polecam sprawdzić najlepsze gry online na 2 osoby. Można tam znaleźć wiele ciekawych tytułów, które z pewnością umilą czas, by pograć sobie z kimś bliskim.

 

anything