Gildia Gier Planszowych (www.planszowki.gildia.pl) > Forum Gier Planszowych

for2players.pl - Stroganov Deluxe Edition. Recenzja

(1/125) > >>

Jose:
Oj chyba z 10 lat mnie nie było na tym forum. Przynajmniej tak się czuję. Zdziwiłem się, że konto nie zostało usunięte.  Wtedy grałem w bitewniaki, a teraz wraz z żoną prowadzę stronę o grach planszowych. Recenzujemy na niej gry pod kątem rozgrywek dwuosobowych. Być może o nas już słyszeliście, ale dopiero teraz zakładam wątek na forum.gildia.pl. Będę w nim umieszczać linki do naszych najnowszych tekstów.

Zapraszamy do komentowania zarówno na STRONIE,YOUTUBE, FACEBOOK'u lub tutaj na forum.

Sylwia i Tomasz

Jose:
Zrecenzowaliśmy kolejną nowość z tegorocznych targów w Essen. Jest to gra  Jäger und Späher od wydawnictwa KOSMOS. Jest to trzecia pozycja z ich serii "gra dla dwojga", w którą mieliśmy okazję zagrać. Jest ona naprawdę godna uwagi.

Jose:
Ostatnio przenieśliśmy się do epoki kamienia. Teraz zabieramy Was do II w. n. e., a konkretnie do północnej Brytanii pod władzą Imperium Rzymskiego w czasach panowania cesarza Hadriana. Zapoznajcie się z grą Pretor wydaną przez NSKN Games, a w Polsce przez firmę Granna.

Jose:
Doszliśmy do etapu recenzowania gier dla dzieci. Nie będzie to regułą. Można by rzec, że jest to wyjątek ;-). Zapoznajcie się z grą Ufofarmer od wydawnictwa Granna.

Jose:
Wraz z wydawnictwem REBEL.pl zapraszamy do wzięcia udziału w naszym Konkursie Takenoko. Do wygrania egzemplarz tej gry :-).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej