Gildia Gier Planszowych (www.planszowki.gildia.pl) > Forum Gier Planszowych

for2players.pl - Gwiezdna Flota. Recenzja

<< < (2/116) > >>

Jose:
Dzisiaj pierwszy dzień grudnia. W związku z tym tradycyjnie zapraszamy Was na podsumowanie poprzedniego miesiąca i zapowiedź planów na następne 30 dni..:-)

Jose:
To będzie prawdopodobnie ostatnia recenzja, którą opublikujemy na naszej stronie w tym roku. Gra Royals była nowością na tegorocznych targach w Essen. Dzięki uprzejmości wydawcy, ABACUSSPIELE, mamy przyjemność zaprezentować Wam tę pozycję. CLICK

Jose:
Rozwiązanie konkursu Takenoko.

Jose:
Przyszedł dla nas czas odpoczynku. Oczywiście nie od gier planszowych. Na naszej stronie możecie przeczytać tekst zatytułowany "10 gier, które zabieramy na wakacje". Powrócimy do Was 29 grudnia wraz z podsumowaniem 2014 roku, czyli, między innymi, z zestawieniem dziesięciu najlepszych gier minionego roku. Oczekujcie naszego powrotu.

Jose:
We're back! Co za dużo wolnego, to niezdrowo... Akurat :wink: Powoli wracamy do trybu recenzenckiego. Przez najbliższe kilka dni podsumujemy 2014 rok w trzech zestawieniach. Dzisiaj przyszedł czas na pierwsze z nich. Każde z nas opisało swoje TOP 5 gier, które zaskoczyły nas w tym roku. Natomiast jutro poznacie podwójne TOP 5 gier, które nas zawiodły. Ostatnim zestawieniem będzie podwójne TOP 10 najlepszych, oczywiście według nas, gier 2014 roku.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej