Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

Kurier z Warszawy

(1/4) > >>

Jaroslaw_D:
Choć jestem dopiero w połowie lektury to już teraz śmiało mogę stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych komiksów w tym roku. Oprawa graficzna jest przepiękna. Realistyczny styl w połączeniu z nieco "szkicownikowym" niemalże zapiera dech w piersiach. Kolorystyka równie dobrze współgra z fabułą.

A ta jest też wyborna. Przedstawia życie Jana Nowaka Jeziorańskiego, który zapisał się bohaterstwem w polskiej historii. Scenariusz równie dobrze jak akcję, pokazuje ówczesne realia i twardą politykę, która niestety dała nam w kość.

@Death, jako miłośnik komiksów IPN powinieneś zajrzeć też do tego.


A to jedna z najlepszych komiksowych plansz, jakie miałem okazję obejrzeć. Tak swoją drogą to genialny projekt tatuażu heh


Death:
Szykowałem się, żeby to kupić, ale czekałem na jakieś opinie. Podoba mi się okładka, ale nie jestem przekonany co do plansz.
Chciałbym żeby bardziej mi się te plansze podobały, ale jakoś tak nie wiem, no nie wiem...

Jaroslaw_D:
Dla mnie są one wręcz fantastyczne, żeby nie powiedzieć że spychają na drugi plan scenariusz. Ale to kwestia gustu więc przekonywać Cię nie będę. :)

graves:
Kupiłem, ale jeszcze nie czytałem. Jak przeczytam to podzielę się opinią. :smile:

Jaroslaw_D:

--- Cytat: graves w Listopad 21, 2014, 05:17:26 pm ---Kupiłem, ale jeszcze nie czytałem. Jak przeczytam to podzielę się opinią. :smile:

--- Koniec cytatu ---


Czekam z niecierpliwością, bo ja już po lekturze i naprawdę jestem zachwycony :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej