trawa

Autor Wątek: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi  (Przeczytany 49040 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 19, 2015, 01:38:14 pm »
ja się zadeklarowałem, że zbiorę...

a może wybierzemy gremium składające się na przykład z osób o najdłuższym nicku na forum, które osobom, których pytanie ma najwięcej sensu albo jest najkrótsze raz na tydzień pozwoli zdać jeszcze jedno pytanie, ale tylko maksymalnie 13 znaków (licząc spację) dotyczące tylko szczegółów technicznych i tylko odnośnie komiksów wydawanych w parzyste miesiące lat nieprzestępnych?
takie samo gremium mogłoby bez pytania użytkowników usuwać pytania o komiksy, które ich członkowie już mają albo ich nie interesują?

co oczywiście w żaden sposób nie zwalniałoby moderatora z obowiązku pytania co i w jaki sposób zmoderwoać przed wysłaniem po odczekaniu obowiazkowych 2 miesięcy na wypadek gdyby ktoś sam chciał swoje pytanie zmoderować po upływie czasu...


{wyłączenie sarkazmu}

ja się chętnie podejmę wysyłania pytań, ale chyba kogoś pogięło, jeśli myśli że znajdzie frajera co się będzie bawił w liczenie czy ktoś nie przekroczył limitu pytań, albo będzie prowadził moderację "konsultując moderowanie listy z nami"...
wy dajecie pytania, ja je zbieram i po 15 stycznia wysyłam. nikogo nie pytam, nic nie konsultuję ani nie liczę. wysyłam, usuwam powtarzajace i edytuję jak chcę bez ingerencji w sens pytania.

tyle mojej propozycji. Take it or leave it.


ktoś mnie wtedy wyśmiał, że {w domyśle} wszędzie się pcham, a przecież mnie nie potrzeba tutaj...

Fragsel, z całym szacunkiem, ale dlaczego akurat pomyślałeś, że to Ty miałbyś robić? Być może znajdzie się chętny, niekoniecznie "zawodowy" moderator forum, który wykaże się większym entuzjazmem, którego u Ciebie nie widać. Na razie jesteśmy we wstepnej fazie ustaleń co do zasad tworzenia listy. Wydaje mi się, że akurat w tym temacie wszelkiego rodzaju sarkazmy i "podcinania skrzydeł" są wysoce nie na miejscu.

Tak to dokładnie wyglądało. Nie wiem gdzie Ty widzisz, że ktoś Cię wyśmiał - prędzej można się pokusić o stwierdzenie, że Ty wyśmiałeś naszą dyskusję na temat zadawania pytań.


Edit: Pytania wysłałem.

fragsel

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 19, 2015, 02:51:21 pm »
no że coś wyśmiałem to pewne... zaprzeczać nie ma co....
może dlatego tak wam to sprawnie poszło, że wtedy wyśmiałem, to przestaliście przeginać z tymi obostrzeniami obostrzeń w zadawaniu prostych pytań...

ale wydawało mi się, ze napisałeś, ze chcesz skończyć niepotrzebne dyskusje, ale pewnie znowu czegoś nie doczytałem...
patrz jak to się robi: od tej pory pisz co chcesz, wyciągaj cytaty, poniżaj albo logicznie argumentuj, a ja już nic nie napiszę. słowo skauta...

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 19, 2015, 03:09:23 pm »
ale wydawało mi się, ze napisałeś, ze chcesz skończyć niepotrzebne dyskusje, ale pewnie znowu czegoś nie doczytałem...

Tu muszę Tobie przyznać rację.


patrz jak to się robi: od tej pory pisz co chcesz, wyciągaj cytaty, poniżaj albo logicznie argumentuj, a ja już nic nie napiszę. słowo skauta...


Moim zdaniem, to będzie najlepsze co w tej kwestii zrobisz. Bo te dotychczasowe szydzenie, obrażanie się, wmawianie sobie, że sam zostałeś wyśmiany i ogólne robienie problemów nic dobrego nie przyniosło.

Peace man.

Offline Archie

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 20, 2015, 08:16:14 am »
Czy autor tematu zamierza wysłać pytania do wydawnictwa czy też pomysł umarł śmiercią naturalną?
Koncepcja była taka, że odwiedzający forum użytkownik TAURUS MEDIA mógłby odpowiedzieć w temacie związanym z pytaniami (specjalnie z tamtego miejsca została wydzielona dyskusja i pytania numerowano żeby było łatwo to ogarnąć i nie trzeba było ich wysyłać mailem). Taurus zaproponował, że pierwsze odpowiedzi będą w styczniu (nie podał dokładnej daty), więc planowałem przypomnieć się pod koniec miesiąca. No, ale jak już pytania poszły to nic.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2015, 08:30:14 am wysłana przez Archie »
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline wilk

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 20, 2015, 12:05:41 pm »
Koncepcja była taka, że odwiedzający forum użytkownik TAURUS MEDIA mógłby odpowiedzieć w temacie związanym z pytaniami (specjalnie z tamtego miejsca została wydzielona dyskusja i pytania numerowano żeby było łatwo to ogarnąć i nie trzeba było ich wysyłać mailem). Taurus zaproponował, że pierwsze odpowiedzi będą w styczniu (nie podał dokładnej daty), więc planowałem przypomnieć się pod koniec miesiąca. No, ale jak już pytania poszły to nic.
A to sorry. Nie wiedziałem że była taka koncepcja. Byłem przekonany, że chodzi o wysyłanie tych pytań.

Można tę koncepcję znaleźć zwerbalizowaną w jakimś poście na forum?

Offline Archie

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 20, 2015, 01:59:42 pm »
Można tę koncepcję znaleźć zwerbalizowaną w jakimś poście na forum?
Tak.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 20, 2015, 02:06:58 pm »
No ja się opierałem na tym...

Witam ponownie.

Możemy się tak umówić ale mam prośbę ktoś z Państwa by te pytania zebrał, pogrupował i przesłał raz w kwartale na adres:

maciej.pietrasik@taurusmedia.pl

Możemy umówić się na pierwszą turę w styczniu :) Tylko kto byłby tym "moderatorem"?


Maciej Pietrasik
Taurus Media

Typu pytania zadajemy raz na kwartał, np do 15 stycznia, 15 kwietnia ect.

Offline Murazor

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 20, 2015, 04:22:50 pm »
czy można prosić o wklejenie kompletu pytań wysłanych do Taurusa? Takie podsumowanie, żeby nie było potrzeby szukania o co było pytane (ewentualnie co Taurus zignoruje w odpowiedziach  :badgrin: )

Offline Danio237

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 21, 2015, 12:09:55 pm »
Jakieś opinie o Black Science? I przy okazji rzućcie jakimiś dobrymi tytułami SciFi wydanymi w całości w Polsce, jest coś fajnego?


Edit: Kurcze, nie ten wątek, sorki.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 30, 2015, 02:11:12 pm »
12.     A może bylibyście zainteresowani wydaniem Invisibles ?
Kiedyś już to rozważaliśmy ale z bólem serca odpuściliśmy. Dla pocieszenia słyszałem że rozmawia na ten temat jedno z polskich wydawnictw.

To byłby news roku. Trzymam kciuki.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 30, 2015, 02:18:55 pm »
12.     A może bylibyście zainteresowani wydaniem Invisibles ?
Kiedyś już to rozważaliśmy ale z bólem serca odpuściliśmy. Dla pocieszenia słyszałem że rozmawia na ten temat jedno z polskich wydawnictw.

hmmm... Egmont lub Mucha ? w każdym razie dobra wiadomość

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 30, 2015, 02:20:33 pm »
hmmm... Egmont lub Mucha ? w każdym razie dobra wiadomość

Egmont. Mucha unika długich serii. Pewnie Invisibles wejdą po zakończeniu Fables.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 30, 2015, 02:23:24 pm »
Egmont. Mucha unika długich serii. Pewnie Invisibles wejdą po zakończeniu Fables.

to jeszcze długo poczekamy. zostało jeszcze 10 tpb Baśni, a patrząc na tempo Egmontu, to przynajmniej 3 lata wydawania :sad:

fragsel

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 30, 2015, 02:26:50 pm »
Egmont. Mucha unika długich serii. Pewnie Invisibles wejdą po zakończeniu Fables.

to jeszcze długo poczekamy. zostało jeszcze 10 tpb Baśni, a patrząc na tempo Egmontu, to przynajmniej 3 lata wydawania :sad:

Z wątku Egmont/facebooka/kupy blogów:

"W roku 2015 zostaną też dokończone dwie znakomite serie Vertigo (Sandman, Lucyfer), dzięki czemu od początku roku 2016 zostaną uruchomione nowe serie z przebogatej kolekcji Vertigo."

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 30, 2015, 02:33:35 pm »
Z wątku Egmont/facebooka/kupy blogów:

"W roku 2015 zostaną też dokończone dwie znakomite serie Vertigo (Sandman, Lucyfer), dzięki czemu od początku roku 2016 zostaną uruchomione nowe serie z przebogatej kolekcji Vertigo."

no to trzymam kciuki.

 

anything