Autor Wątek: Sędzia Dredd (Judge Dredd)  (Przeczytany 139057 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Sędzia Dredd (Judge Dredd)
« dnia: Grudzień 10, 2014, 04:59:49 pm »
WOW! Patrzcie z jaką nową kolekcją komiksów startuje Hachette UK. Osiemdziesiąt najlepszych historii z Sędzią Dreddem wybranych przez redaktorów 2000AD. Jakby to w Polsce wydali to by było coś!  :shock:


http://www.judgedreddcollection.com/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2017, 02:30:24 pm wysłana przez CD Jack »

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2014, 05:09:13 pm »
Zaiste, coś PIENKNEGO!!! Marzenie!!!

ramirez82

  • Gość
Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2014, 05:11:14 pm »
Brzmi świetnie! Ale aż 80 historii z Dreddem? Ciekawe czy to przyjęłoby się u nas. Ja bym brał, nawet chętniej niż 3/4 komiksów z WKKM.

Offline tokage

Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2014, 05:59:25 pm »
To będę zbierał jak nic. Pytanie do ludzi zbierających kolekcję Marvela GB - gdzie zaopatrujecie się w brytyjskie tomy?

Offline VooDoo79

Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2014, 06:39:22 pm »
U nas taka kolekcja to by nie przeszła  ;-) Ja po cichu liczę po WKKM na podobną kolekcję DC jak w Niemczech  :D

Offline vision2001

Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 10, 2014, 06:52:53 pm »
http://www.judgedreddcollection.com/
No przecież wiadomo, że wyłączność na AD2000 będzie miało Studio LAIN ;)

DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 10, 2014, 06:55:12 pm »

U nas taka kolekcja to by nie przeszła  :wink: Ja po cichu liczę po WKKM na podobną kolekcję DC jak w Niemczech  :biggrin:

VooDoo, uprzejmie informuję, że własnie mam przed sobą Twoją laleczkę i jak bedziesz rzucał takie wstrętne uroki, to naprawde z wielką przyjemnoscią ponabijam ją szpilami.

P.S. Tak zupelnie nie na temat, to czy mógłbys mi na priva przesłać kosmyk swoich włosów? Z góry dziękuję.

Offline isteklistek

Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 10, 2014, 07:08:03 pm »
WOW! Fajna rzecz i jeszcze fajniejsze jest to, że wychodzi spod szyldu H. Jak Marvela kolekcja okaże się sukcesem, to wydaje się, że ta kolekcja też u nas zawita. Najpierw trzeba skończyć Marvela, aby zaraz się nie okazało, że będą petycję, żeby kończyć szybko i zabierać się za Dredda  :lol:

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 10, 2014, 07:11:27 pm »
U nas taka kolekcja to by nie przeszła  ;-) Ja po cichu liczę po WKKM na podobną kolekcję DC jak w Niemczech  :D

Popieram. W przypadku Hachette mogłoby dojść do sytuacji jak niegdyś z Semiciem - zaczęli by zjadać własny ogon albo ludzie z przesytu komiksami przestaliby kupować. Już wolałbym, żeby konkurencja dla H wydała kolekcję DC, a Studio Lain zajęło się wydawaniem 2000AD.

Offline adro

Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 10, 2014, 07:17:23 pm »
Fajna ta dreddowa kolekcja, ale kurcze tych rzeczy do wydania w Polsce robi sie naprawde sporo. Nie wiem, czy taka ilosc kolekcji przyjmie sie w Polszy, moze :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 10, 2014, 07:24:32 pm »
Imho sukces WKKM może w znacznym stopniu rzutować na decyzję o wydaniu u nas MMH. Dredd mógłby być takim substytutem Thorgala po jego zakończeniu.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 10, 2014, 07:36:53 pm »
Ja bym Dredda chciał bardzo.

Bardzo.

Bardziej niż nawet te dodatkowe 40tomów WKKM.

Bardzo.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 10, 2014, 07:43:56 pm »
Wszystko zależałoby od sprzedaży rzutu testowego pierwszych czterech tomów. Trzeba by zorganizować powszechną mobilizację tak jak przy WKKM.  :smile:  Jakby wystartowali oficjalnie to musieliby już wydawać do samego końca niezależnie od wyników sprzedaży.

Offline Itachi

Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 10, 2014, 08:49:58 pm »
Na wyspach to mają jednak dobrze, w Polsce obecnie raczej takiej kolekcji się nie doczekamy. To już prędzej WKKDC, ale w tym temacie również cisza.

Offline peta18

Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 10, 2014, 09:00:12 pm »
Na wyspach to mają jednak dobrze, w Polsce obecnie raczej takiej kolekcji się nie doczekamy. To już prędzej WKKDC, ale w tym temacie również cisza.
Na wyspach to maja dobrze, bo komiksy po angielsku sa w ich rodzimym jezyku :) a komiksow w tym jezyku jest w pyte i jeszcze troszke. Dredda zebranego to moga sobie juz czytac w The Complete Case Files. My tez mozemy, ale nie w swoim rodzimym jezyku
Buk, Hodor i Dziczyzna

 

anything