trawa

Autor Wątek: Sędzia Dredd (Judge Dredd)  (Przeczytany 140819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 21, 2017, 01:06:23 pm »
Dzięki Ryba2111  :smile: Super to wygląda.

Offline SawiK

Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #181 dnia: Styczeń 21, 2017, 01:32:15 pm »
Obłedny ten Dredd. Jutro składam zamówienie  :cool:

Offline Inuki

Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 21, 2017, 04:43:59 pm »
Naprawdę solidne wydanie. Chciałem kupić, ale odpuszczam, niestety. Dreddy od Studia Lain mi nie podeszły, miałem trochę inne oczekiwania co do tych komiksów. Najbardziej podobał mi się "Fetysz" od Egmontu, ale to za mało, żeby dać tej serii drugą szansę. Cóż, może kiedyś.

Offline isteklistek

Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 21, 2017, 06:19:19 pm »
I to mi się podoba, ta jakość. Trochę już czekam, ale widzę, że warto. Będzie się działo.

JanT

  • Gość
Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 21, 2017, 06:32:24 pm »
Jakość dobra bo drukowane w "Read Me" Studio Lain też by mogło tam drukować swoje Dreddy (by lepiej pasowały do siebie  :smile: )

Offline janjedlikowski

Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 23, 2017, 03:47:54 pm »
W zbliżającym się natłoku Dredda, jakie są najlepsze które watro kupić, lub na które warto poczekać? Gdzieś znalazłem, że najlepsze to "America" (ma wyjść w marcu) i "The Pit". Czy tak?

JanT

  • Gość
Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 23, 2017, 06:30:24 pm »
Kompletne Akta 13 i America  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 24, 2017, 11:55:46 am »
Zastanawia mnie jak zostanie przyjęty obecnie Dredd na rynku polskim od Ongrysa (sorry ale te dwa Dreddy od Studia Lain nie liczę za mały nakład i raczej dla zapaleńców bardziej), mając w pamięci że jego debiut Batman/Sędzia Dredd Sąd nad Gotham to najgorzej sprzedający się komiks wydawnictwa. Ja wiem że zmienił się rynek komiksowy, wiem że czytelnicy komiksów ewoluowali (poza jednym) ale to cały czas niszowy (sorry kuba drugi raz) bohater, który nie miał u nas szczęścia (nawet Amber wydając pozycje z AD2000 po nie go nie sięgnął a przecież to on jest wizytówką tego wydawnictwa). Trzymam kciuki i czekam na swoją cegłę kompletnych akt 13.

JanT

  • Gość
Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 24, 2017, 12:50:18 pm »
Mi się wydaje że po "Heavy Metal Dredd" część osób się zawiodło (nawet tu o tym pisali) i odpuściło "Mroczną Sprawiedliwość" zobaczymy jak to Będzie z Aktami.

Offline misiokles

Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 24, 2017, 01:42:37 pm »
Ale Akta też chyba nie mają kto wie jakich nakładów.

Offline Ryba2111

Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 24, 2017, 01:48:06 pm »
Ciekaw jestem jak dużo osób nabyło Heavy Metal Dredda z ciekawości, całkiem w ciemno. Podejrzewam, że znaczna większość nabywców to ludzie wiedzący co i jak w świecie Dredda. Cena na pewno nie zachęcała do nieprzemyślanych, przypadkowych zakupów. Mi się Heavy Metal Dredd podobał. Przed kupnem poczytałem opinię kuba_g i wiedziałem, że to wariacja na temat tej postaci. Po lekturze z chęcią sięgnąłem po następny album, który miał być tytułem z "prawdziwym" Dreddem. Teraz bez zastanowienia nabyłem wydanie Ongrysa. Trzymam kciuki za pomyślność sprzedaży i następne tomy.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline SawiK

Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 24, 2017, 03:32:19 pm »
HMD kupujac wiedzialem ze sa to krótkie opowiastki. S.Biz tu był głównym magnesem i oczywisty powrót sedziego na nasz rynek.
Dark Justice na podobnym systemie-tyle ze jedna opowiesc, mroczni sedziowie znani juz z wydan Egmontu i przepiekne rysunki. Kolejny zakup bez chwili zastanowienia i zaglebiania sie.
Ongrys zakup praktycznie w ciemno. Wiedza na temat komiksu jeszcze mniejsza niz w przypadku poprzedników.
Nazwiska twórców znane mi z Batmanów Tm-Semic i juz wiadomo ze biere to!
America to dopiero bedzie strzał w nieznane bo kompletnie nie interere mnie co to jest, biore i tyle. Nawet gdyby ludzie tu odradzali.No dobra wiem tyle ze polecany.
Dredda kupuje praktycznie w ciemno  :cool:

JanT

  • Gość
Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #192 dnia: Styczeń 24, 2017, 03:38:10 pm »
HMD kupujac wiedzialem ze sa to krótkie opowiastki.
Ale wiesz że w Aktach jest to samo?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #193 dnia: Styczeń 24, 2017, 04:01:21 pm »
HMD kupujac wiedzialem ze sa to krótkie opowiastki.

Ale wiesz że w Aktach jest to samo?

Które w kilku wypadkach są częścią wątku ciągnącego się ponad dekadę...
perły przed wieprze

Offline SawiK

Odp: Judge Dredd
« Odpowiedź #194 dnia: Styczeń 24, 2017, 08:33:47 pm »
Tak no tyle wiem ale nie zglebiam tematu. Rozkminie czy to dobre jak przyjdzie. Nie było jak dotad zawahania co do zakupu Dredda. Drobne info idzie z tytułu przebywania na forum na którym najszybciej padaja jakies konkrety zapowiedzi. Szkoda było by sie odciac zwłaszcza ze mamy takie możliwości.