trawa

Autor Wątek: Egmont 2015  (Przeczytany 592353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #300 dnia: Luty 03, 2015, 08:41:25 pm »
Więc w takim razie nie jest wykluczone, że "Yans 3" będzie w maju.

Jestem jak najbardziej za!

Offline mack3

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #301 dnia: Luty 03, 2015, 09:49:14 pm »
I to jest właśnie błąd kogoś z Alei Komiksu, ponieważ Egmont przesłał zapowiedzi na kwiecień (chyba, że coś innego oznacza 04.2015), więc z tego wynika, że to są zapowiedzi tylko kwietniowe. Ale z powodu mnogości tytułów ktoś na Ale pomyślał, że za dużo tego na kwiecień, więc, by było bardziej pewne, napisał, że są to zapowiedzi na kwiecień i maj. Więc w takim razie nie jest wykluczone, że "Yans 3" będzie w maju.
Czyli Pasażerowie Wiatru też spadają najwcześniej na maj (też nie ma ich w zapowiedziach)?
Po zapowiedziach Egmontu na kwiecień aż strach pomyśleć co będzie w maju na Komiksowej Warszawie bo tam zawsze wydawnictwa szykują dużo świetnych tytułów.

Zapewne m.in któryś z zapowiedzianych Andreasów i któryś z najbardziej oczekiwanych Batmanów (Rok Pierwszy lub Azyl Arkham)

Offline adro

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #302 dnia: Luty 03, 2015, 11:20:12 pm »
szkoda tych spadajacych Pasazerow, ostro nastawialem sie na ten komiks  :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline budyn2h

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #303 dnia: Luty 04, 2015, 11:58:31 am »
Czy Egmont wspominał coś o wznowieniu Sandman "Noce Nieskończone" jak się już upora z drukiem klasycznych tomów w twardej?

Czy jest jeszcze gdzieś dostępny blueberry T.2 czy też będzie dodrukowany jak T1?

Offline Death

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #304 dnia: Luty 04, 2015, 12:03:41 pm »
Niestety nie i nie.
Noce nie były wspomniane w żadnych zapowiedziach, a o Blueberry 2 też nikt nie słyszał.

Offline bosssu

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #305 dnia: Luty 04, 2015, 12:16:11 pm »


Czy jest jeszcze gdzieś dostępny blueberry T.2 czy też będzie dodrukowany jak T1?
Jak jeszcze nie było informacji o wznowieniu B1 i kontynuacji serii B4 to 2-ka walała się po każdym sklepie (sam kupiłem za ok. 60zł). Jak tylko potwierdzono kontynuację serii to 2-ka wyszła jak świeze bułeczki i pewnie 3-ka za chwilę się zacznie kończyć.


Jakby Egmont wrzucił pozostałe 2 integrale Składu Głównego to by pewnie by była taka sama sytuacja z tomem 1. (Chociaż w tym momencie pozostały tylko 4 szt na allegro- pewnie syndrom Piotrusia Pana i Ptaka)

Offline Gre

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #306 dnia: Luty 04, 2015, 01:53:39 pm »
Niestety nie i nie.
Noce nie były wspomniane w żadnych zapowiedziach, a o Blueberry 2 też nikt nie słyszał.

Niestety ............NOCE NIESKOŃCZONE TO LIPA ---najgorsza rzezcz ze swiata sandmana

Offline vision2001

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #307 dnia: Luty 04, 2015, 02:54:52 pm »
Niestety ............NOCE NIESKOŃCZONE TO LIPA ---najgorsza rzezcz ze swiata sandmana
Nie zgodzę się. :) Na pewno Noce są inne niż główna seria. I może dlatego mi się bardzo podobają, a sam Sandman jakoś średnio mi podszedł...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Death

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #308 dnia: Luty 04, 2015, 04:12:09 pm »
Niestety ............NOCE NIESKOŃCZONE TO LIPA ---najgorsza rzezcz ze swiata sandmana
No, straszna lipa, bo są tylko rewelacyjne, a nie arcydziełem jak seria główna. ;)

Offline Gre

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #309 dnia: Luty 04, 2015, 05:28:35 pm »
No, straszna lipa, bo są tylko rewelacyjne, a nie arcydziełem jak seria główna. ;)
dla mnie zdecydowanie przereklamowane...przynajmniej ja wynudziłem sie;)

Offline pokia

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #310 dnia: Luty 04, 2015, 05:39:13 pm »
Orientujecie się czy wznowienia Hellboya, będą kontynuowane? Na rynku dostępne są dwa pierwsze i 3-4 ostatnie tomy. Nie wiem czy mogę spokojnie czekać na kolejne wznowienia, czy mam polować na brakujące numery na allegro i do tego słono przepłacać.

Offline Death

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #311 dnia: Luty 04, 2015, 05:42:01 pm »
No właśnie...raczej...będziesz musiał przepłacić.
Tak samo jest z Usagim. Wydali pierwsze dwa tomy, żeby wkręcić czytelników w serię i na razie koniec.

Offline Murazor

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #312 dnia: Luty 04, 2015, 07:07:54 pm »
No właśnie...raczej...będziesz musiał przepłacić.
Tak samo jest z Usagim. Wydali pierwsze dwa tomy, żeby wkręcić czytelników w serię i na razie koniec.
Też tak myślę  :???:  nie dawno sięgnąłem po pierwsze tomy.... i na szczęście resztę mam dostępną w bibliotece. No poza 4 ostatnimi, które są dostępne w sprzedaży.

Odpowiedzi z listopada:
"Hellboy, Usagi, LNDż-Nemo, Wiedźmin – będziemy kontynuować w 2015 (jesteśmy z tymi seriami na bieżąco lub niemal na bieżąco w odniesieniu do rynku USA). " - to się sprawdza - zapowiedź Hellboy'a w Piekle.
i parę linijek niżej:
"WZNOWIENIA, nowe wydania
O kilku pisałem powyżej. W 2015 nie planujemy wznawiać brakujących tomów Sin City, Wiecznej Wojny i Wolności, Towarzyszy Zmierzchu, Hellboya, Nocy nieskończonych, Szninkiela w kolorze."  :cry:

Offline p3rshing

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #313 dnia: Luty 04, 2015, 07:44:23 pm »
A ten Hellboy w zapowiedziach na kwecień to kolejna część czy coś spoza cyklu?

Offline Death

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #314 dnia: Luty 04, 2015, 07:59:41 pm »
pewnie 3-ka za chwilę się zacznie kończyć.
Żebyś wiedział. Dopadłem dzisiaj przedostatnią sztukę za -40% (znaczy się ostatnią, ale potem jeszcze raz wystawili i też się sprzedała), a cena poszła w Bonito i Arosie w górę. I zostało zaledwie kilka sztuk po tej wyższej już cenie (w Bonito to nawet 75, a kupiłem za 60 + kuponik). Rzutem na taśmę. :smile: