trawa

Autor Wątek: Egmont 2015  (Przeczytany 592352 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #1965 dnia: Październik 14, 2015, 07:03:31 am »
Super bo juz chcialem pobierac z allegro.
A wiadomo czy bedzie w sklepach stacjonarnych np. Empik.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2015, 07:34:16 am wysłana przez Gawin »

Offline misiokles

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #1966 dnia: Październik 14, 2015, 07:35:17 am »
Jest tylko jeden minus z tym Knightfallem. Jak czytam - do tej pory nie wyszło chyba żadne kompletne wydanie zbiorcze dotyczące tego wydarzenia. To ostatnie grubaśne trzytomowe nie zawiera jakiejś podróży Batmana (która akurat po polsku w semicach wyszła).

Super bo juz chcialem pobierac z allegro.
A wiadomo czy bedzie w sklepach stacjonarnych np. Empik.
Wejdź do Empiku. Jak zobaczysz tam komiksy Egmontu - to będzie. Jak nie zobaczysz - to nie będzie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #1967 dnia: Październik 14, 2015, 08:14:45 am »
Jest tylko jeden minus z tym Knightfallem. Jak czytam - do tej pory nie wyszło chyba żadne kompletne wydanie zbiorcze dotyczące tego wydarzenia. To ostatnie grubaśne trzytomowe nie zawiera jakiejś podróży Batmana (która akurat po polsku w semicach wyszła).

Zapewne byłbym w zdecydowanej mniejszości, ale mi wystarczyłoby, gdyby wydali sam Knightfall. Bez Knightquest i KnightsEnd, które dla mnie szału nie robiły.

Offline kosmoski

Odp: Odp: Fables
« Odpowiedź #1968 dnia: Październik 14, 2015, 09:11:45 am »
Nawiążę już tylko do tego, o czym pisałem już kiedyś: polityka informacyjna Egmontu leży i kwiczy. Po takim wydawnictwie można by spodziewać się nieco więcej...  :sad:

przecież mówili, że dodrukują 3 tom (jest to chyba nawet na nagraniu, które wrzucił kelen)

Offline mack3

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #1969 dnia: Październik 14, 2015, 11:17:31 am »
Zapewne byłbym w zdecydowanej mniejszości, ale ja w ogóle nie chciałbym, żeby E. wydawał Knightfall (już kiedyś pisałem, że dla mnie to średnie, a poza tym - już jest mi znane i mozna kupić w miare tanio na allegro).
...a przynajmniej dopóki nie wydadzą kilkunastu czy kilkudziesięciu nie wydanych jeszcze u nas lepszych pozycji DC.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #1970 dnia: Październik 14, 2015, 11:29:26 am »
przynajmniej dopóki nie wydadzą kilkunastu czy kilkudziesięciu nie wydanych jeszcze u nas lepszych pozycji DC.

No, to swoją drogą!

Offline adro

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #1971 dnia: Październik 14, 2015, 02:29:01 pm »
wole inne rzeczy z batsem  :biggrin:
np NML, jakies ciekawe elseworldy, Morrison, Starlin itp
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Szekak

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #1972 dnia: Październik 14, 2015, 05:35:33 pm »
Czemu Star Wars Komiks jest wszędzie niedostępny?

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #1973 dnia: Październik 14, 2015, 06:04:14 pm »
Może dlatego, że to nie książka tylko czasopismo i większość nakładu trafiła do kiosków i saloników prasowych?

Offline radef

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #1974 dnia: Październik 14, 2015, 06:39:33 pm »
Może dlatego, że to nie książka tylko czasopismo i większość nakładu trafiła do kiosków i saloników prasowych?
To że to jest czasopismo to jedno (Fantasy Komiks swego czasu czy Gigant cały czas są książką i też ich dotyczy).
Po prostu - głównym kanałem dystrybucji są kioski. Także w Empiku SW Komiks jest na dziale czasopism, a nie książek. [czasem, czasem, komiksy z obu tych działów są razem, ale to pojedyncze przypadki]
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline blackwaterpark

Odp: Odp: Fables
« Odpowiedź #1975 dnia: Październik 14, 2015, 08:49:23 pm »
przecież mówili, że dodrukują 3 tom (jest to chyba nawet na nagraniu, które wrzucił kelen)

A gdyby kelen nie wrzucił...?  :wink: To powinno się jechać na jakieś-tam-targi, by zasięgnąć języka.  :cool:

Offline misiokles

Odp: Odp: Fables
« Odpowiedź #1976 dnia: Październik 14, 2015, 09:12:16 pm »
Często wchodzisz na stronę Egmontu do działu aktualności?

mgnesium

  • Gość
Odp: Odp: Fables
« Odpowiedź #1977 dnia: Październik 14, 2015, 09:17:34 pm »
Często wchodzisz na stronę Egmontu do działu aktualności?

podeślij proszę linka do informacji na stronie wydawnictwa o dodrukach zabójczego żartu, jokera, lub drugiego blueberry. pobieżne przeszukanie nie dało bowiem rezultatów.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2015, 09:29:32 pm wysłana przez mgnesium »

Offline misiokles

Odp: Odp: Fables
« Odpowiedź #1978 dnia: Październik 14, 2015, 09:30:36 pm »
Zmierzam do czego innego. I tak byś się dowiedział o ruchach Egmontu z forum niż z aktualności na stronie E.

mgnesium

  • Gość
Odp: Odp: Fables
« Odpowiedź #1979 dnia: Październik 14, 2015, 09:35:57 pm »
Zmierzam do czego innego. I tak byś się dowiedział o ruchach Egmontu z forum niż z aktualności na stronie E.

tak, ale dowiaduję się z for, ponieważ innej drogi najwyraźniej nie ma (poza przeglądaniem ofert księgarni).
timof, kultura gniewu czy ongrys wrzucają informację o planowanych wznowieniach, zatem uważam że to samo mógłby robić egmont (ponieważ jak już wspominano, najprawdopodobniej decyzje w takich sprawach nie zapadają spontanicznie).

 

anything