Autor Wątek: Jaszczuroludzie i Kotołaki......  (Przeczytany 13076 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BeRsErK

Jaszczuroludzie i Kotołaki......
« dnia: Sierpień 22, 2003, 06:39:05 pm »
Oki temat robię ponieważ zamiast załorzyć taki topik wsadzacie zdjęcia i opinie o ww. na innych tematach;)

Tu wpisujcie jak wyobrażacie sobie te armie, czego sie spodziewacie etc.

Offline Alchemik

Jaszczuroludzie i Kotołaki......
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2003, 06:49:11 pm »
Ok to jja najpierw powtorze zaslyszana plotke, ze jesli chodzi o jaszczuroludzi to beda to bardziej wężoludzie:) Jesli chodzi o kotołaki to mam nadzieję na czarne pantery i tygrysy:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

Jaszczuroludzie i Kotołaki......
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2003, 06:54:25 pm »
Ja jeśli chodzi o kotołaki to nad jednym się zastanawiam - czy to pójdzie w siłę czy w szybkość a może w jedno i w drugie???
Nie wydaje mi sie aby zrobili rasę, w której są lwy, tygrysy, oceloty, pantery, gepardy etc. pewnie postaraja się ujednolicić armię.
To tak jak z wilkami - przecież mogli zrobić im jeszcze tanie kojoty czy szakale czy skałtowskie lisy;)
Swoja drogą mogło by to nadać fajnego kolorytu armii.

Offline Toadi

Jaszczuroludzie i Kotołaki......
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2003, 08:12:32 pm »
Ciekawym rozwiązaniem byłaby całkowicie scautowska armia(umiejętność którą posiadałyby wszystkie modele kotołaków). O jaszczuroludziach już się trochę napisało...

Btw U wulfenów praktycznie można znaleźć kilka bardzo różniących się od siebie fizycznie modeli. Szkoda tylko że hien nie ma  :D . Ale za to Pożeracze to nasze domowe pupile na skraju depresji po-porodowej  :lol: .
.Ó.D.K.A Soplica

Włódka Bols

We don't want any prohibiton!

Prezentacja przeniesiona na późniejszy termin, powód:
1. War' :)
2. Mała jadka z dyrekcją szkoły :)

Offline Pokpoko

Jaszczuroludzie i Kotołaki......
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2003, 10:35:56 pm »
jaszczuroludzie?serio?macie zdjątka,albo chcoiaz skeche?jeśi wyjda to moze zaczne zbierac konfre(btw:jakiej wielkości jest werewolf do confr?większy od ogra WHB?)

Offline Alchemik

Jaszczuroludzie i Kotołaki......
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 22, 2003, 10:40:22 pm »
To zalezy w jakiej pozie:) - ale moim zdaniem sa wieksze. Na ostatniej Inkwizycji porównywalismy jedynie minotaury. Konfrontacyjny jest wyzszy o glowe od GW. Jaszczurek nie ma zadnego szkicu i moim zdaniem w najblizszym czasie ich nie bedzie - w kolejce od dwoch lat czekaja elfy i kanibale:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Toadi

Jaszczuroludzie i Kotołaki......
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 22, 2003, 10:46:40 pm »
"Nie spamuj władza nie lubi konkurencji"  :D . Nie będę cię odsyłał na temat w którym musiałbyś odkopywać tego linka, poczekaj poszukam...
No już jest: http://www.wegotgame.net/jen/scale.html
Jaszczury jak sam Alchemik mówi będą podchodziły pod yuan-ti z D&D(to już sam musisz na forum poszukać  :D )
.Ó.D.K.A Soplica

Włódka Bols

We don't want any prohibiton!

Prezentacja przeniesiona na późniejszy termin, powód:
1. War' :)
2. Mała jadka z dyrekcją szkoły :)

Offline Pokpoko

Jaszczuroludzie i Kotołaki......
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 22, 2003, 10:48:11 pm »
akurat jak yuan ti wygląda to wiem...czyli beda coś jak Naga do L5K?cusz...poczekamy zobaczymy... :)po obejrzeniu:ale skurkowańec wielki...nici z wulf Lorda do 13th...boo...chociaz wulfen już z nego dobry*mamrocze do siebie*

Offline Filip

Jaszczuroludzie i Kotołaki......
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 25, 2003, 11:44:57 am »
http://www.bioware.com/games/throne_bhaal/other_multimedia/concept_art/index.html?galleryID=7

BeRsErK - oki poprawiłem ten post ale następnym razem prosił bym abyś, jak coś Ci nie wyjdzie to nie pisał 2 postu - "sorki coś mi się nie udało" - zamieść to w tym samym poście i jak będę mógł pomóc to to zrobię;)
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline BeRsErK

Jaszczuroludzie i Kotołaki......
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 25, 2003, 01:50:23 pm »
Cytat: "Toadi"
Jaszczury jak sam Alchemik mówi będą podchodziły pod yuan-ti z D&D(to już sam musisz na forum poszukać  :D )


Z tego co pamiętam to Alchem pisał, że by chciał aby jaszczury Konfrontacyjne tak wyglądały;) - nie ma jeszcze nawet szkiców a więc nie można twierdzić, że będą tak wyglądały.
Toadi prosił bym abyś uważnie przyglądał się temu co piszesz bo później wychodzą kwiatki takie jak na Cytadeli :
"...Razem z ludźmi z fora Ng zrobiliśmy coś z niczego-otóż system zaczął przynosić dochody jeszcze przed premierą rynkową... "
- gdzie na miejscu ludzi z Mythosa, którzy jeżdzą, promują, załatwiają umowy licencyjne itp. bym się, lekko mówiąc, zirytował.
Należy pamietać, że nasza działalność to tylko malutki efekt ich działalności.

Offline BeRsErK

Jaszczuroludzie i Kotołaki......
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 26, 2003, 11:47:38 am »
No i stało się:P wczoraj dostałem od kolegów z za morza wiadomość, że na końcu księgi do Rag'narok znajduje się tajemnicze zdjątko Snakemen'a a więc w połączeniu z newsem od Mythosa(którego oni nie słyszeli) można wnioskować, że będą to nie jaszczuroludzie a wężoludzie ;)
Chyba wielu z was to urządza:D

Offline Mythos

Jaszczuroludzie i Kotołaki......
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 27, 2003, 02:57:42 pm »
Te modele nie pojawią się wcześniej niż koniec 2004 - priorytet teraz mają modele elfów i klanu Drune. Zakładając że średnio miesięcznie pojawia się 6 modeli (do różnych armii a nie do jednej) ten termin wydaje sie być bardzo optymistyczny.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline Filip

Jaszczuroludzie i Kotołaki......
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 29, 2003, 11:42:18 am »
Moze to i lepiej zeby sie nie spieszyli, bo figórki beda ladniejsze :D
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline Jaskier

Jaszczuroludzie i Kotołaki......
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 29, 2003, 08:21:09 pm »
)wężoludzie........ hmm........ nieźlew się zapowiafda - jak usłyszałem o jaszczuroludziach to myślałem że wpadną w manie powielania armi z wfb
(tyle że szybciej, dalej, wyżej.... :wink:

Offline BeRsErK

Jaszczuroludzie i Kotołaki......
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 13, 2004, 06:02:58 pm »
oki czas odgrzebac ten temacik :)

Kolejne nowiny z katalogu - ponoć są w nim wzmianki, że oprócz 3 ras elfów mają wyjść jeszcze 2 potężne armie z połudnoiwo-wschodniego kontynentu(w ciekawostkach z Aarklash pisałem troszkę o nich):


At the back of the catalogue they mention the other people. they talk about the three different elves AND ...

they mention two other races.
The Utopia of the sphinx : The legends of ancient times tell the story of wo civilisations, the utopia of the Sphinx and the ophidian alliance, who would have conquered Aarklash if they hadn't destroyed one another. The writs describe the Sphinxes as being enigmatic warriors equipped with terrifying weapons of war. Some say that the sphixes are now the messengers of the gods of light.

The ophidian alliance : In atime when the other peoples were only scattered tribes, the empires of the Ophidian alliance and the Utopia of the Sphinx were at the height of their power. alas, a merciless war tore them apart and they destroyed each other. The age of darkness announces their return: Led by he spirit of vortiris, the serpent-god, the Ophidians will consume aarklash in an onslaught of Darkness.

Czyżby to były od dawna zapowiadane kotołaki(sphinx??) i jaszczuroludy(serpent-god) ??

 

anything