trawa

Autor Wątek: Upadle Anioly  (Przeczytany 3415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [maggot]

Upadle Anioly
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 22, 2003, 11:19:24 pm »
Acha w ten sposob. ok
Co do historii to tez troche czytalem na wlasnie www.gildia.pl ale tam akurat nic o barwach nie bylo.
A ty grasz nurgleami ?

Offline Pokpoko

Upadle Anioly
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 22, 2003, 11:24:02 pm »
ja?niee..ja gram tau..i zaczynam 13th company SW/ew. Black Templars(te same figsy)

Offline [maggot]

Upadle Anioly
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 22, 2003, 11:30:10 pm »
acha to cos mi sie pomylilo w takim razie. nevermind
a dlugo grasz? no jesli bys mogl to moze bys mi przedstawil pokrotce zasady obowiazujace w Wh40k?? bo choc mam ten podrecznik to moje umiejetnosci jezykowe sa zdeczko za niskie zeby to wszystko zalapac.
Bylbym wielce rad.

Offline Pokpoko

Upadle Anioly
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 22, 2003, 11:32:51 pm »
gram kilka lat ale na porady taktyczne typu"co zrobić żeby wygrac"nie licz...3wygrane na ...eee...dużo przegranych to nie powód do chwały... :) co do zasad...moge sprobowac ale pytaj o konkrety...całego podręcznika nie przetłumacze...

Offline [maggot]

Upadle Anioly
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 22, 2003, 11:47:10 pm »
acha rozumiem. brak doswiadczenia lub logistyki ;) spox
no wiec chodzi mi o podstawy: wiem ze kazda jednostka moze wykonac w turze jedna z trzech faz, moze opisal bys mi jakos kazda? kiedy wiadomo ze figurka przeciwnika ginie? rzucanie koscmi itd. takie same podstawy

Offline Netsu

Upadle Anioly
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 22, 2003, 11:51:46 pm »
na gildii jest link do stronki z podstawami po polsku
czuj sie w banana...

Offline [maggot]

Upadle Anioly
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 22, 2003, 11:57:18 pm »
O to wybornie!  :)
Netsu moglbys m podac ten link na pismie? tnx

Offline Pokpoko

Upadle Anioly
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 22, 2003, 11:57:21 pm »
a moge od jutra?bo jestem..śpiący :oops:  :) ...ale ok..na zaostrzenie apetytu:zasady ruchu:primo:jednostki dzielą sie na:Piechote-rusza sie 6" i szarżuje 6"(sa od tego odstępstwa ale to jest napisane przy opise jednostek w codexie),Kavalerie:ruch 6" szarza 12",jumpakowców(assult marines itp)ruch:12" szarża 6",motory:ruch 12" szarża 6"(motory róznia sie tym od jumppacków że daja +1Toughtness dla jeźdźca,zazwyczaj juz wliczone w stsystyki)i pojazdy...o pojazdach później.jeśli jednostka wejdzi ew Trudny Teren(las,błotko,teren zabudowany itp.)to musisz rzucic 2D6(dwie kości)i wybrac najwyższy wynik-tyle mozesz sie ruszac w tej turze w tym terenie...jeśli jestez motorem lub kavalerią to rucasz kostka za kazdego kolesia z oddziału..na rzucie 1 ten koleś schodzi(wpadł na dzrewo itp)..jumppacki moga ignorowac teren przy ruchu ale jeśli kończą ruch w Trudnym terenie to musza rzucac jak motory.
i jeszcze jedno:koherencja-wszycy członkowie oddziału musza byc do 2"(cale)od siebie...patrzrysunek w rulboku str 43.to tyle jesli chodzi o ruch(sa rózne odstepstwa od normy ale to już w codexach znajdziesz).

Offline [maggot]

Upadle Anioly
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 23, 2003, 12:05:33 am »
ok dzieki za poswiecenie :))
W sumie to akurat mniej wiecej kumalem ale dzieki i tak :)
Najbardziej mi chodzi o to kiedy moge stwierdzic ze jednostka przeciwnika ginie.
tnx jeszcze raz
teraz netsu mi podsunal linka do zasad in polish wiec puki co uwaznie przestudiuje zawartosc.

Offline Pokpoko

Re: Upadle Anioly
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 23, 2003, 12:08:21 am »
Cytat: "[maggot
"]
W sumie to akurat mniej wiecej kumalem ale dzieki i tak :)

Cytat: Netsu
na gildii jest link do stronki z podstawami po polsku

*czyta powyższe...patrzy na swój post..idzie strzelic sobie w głowe**BlaMM*....just kidding :wink:

Offline Netsu

Upadle Anioly
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 23, 2003, 12:08:57 am »
http://vault.portent.net/librarium/pl/instruktorP.htm
ale radziłbym ci znaleźć jakiegoś dobrego gracza z którym często grając nauczyłbyś się tych mniej podstawowych zasad bo to pod tym linkiem to absolutne minimum
czuj sie w banana...