Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Konfrontacja

Nowy fanatyk do was dołączył...

(1/4) > >>

veyDer:
... znaczy się ja ;)

Właśnie skończyłem bitwę testową na 200 pkt prawie samych proxów (prawie bo Dawn Warriors miałem szczęście kupić na ostatniej Inkwizycji :))

Alchemicy lekko ulegli Gryfom, ale nic to, jeszcze dziś po południu rewanż :wink:

Jaką armię możecie mi polecić? Nie bardzo się orientuję, która armia jest lepsza w ofensywie, a która w defensie, która ma dobre strzelanie, a która "dopał" do czarów, więc prosiłbym o krótką charakterystykę lub o adres jakiejś strony z jakimś opisem.

Od razu z góry zapowiadam, że będę postępował bardzo brzydko i proxował w Battlu figurki DE figurkami z Confrontation :twisted:
(No co ja poradzę, że Rackham ma lepsze figurki niż GW?)

Alchemik:
Klimatyczne wstepniaki znajduja sie na konfrontacja.prv.pl i chyba w kaciku Konfrontacji na gildii.

Jesli chcesz poogladac sobie statystyki armii i ich umiejetnosci - znajdziesz je na www.rackscan.net w dziale Armies.

Co moge powiedziec w skrocie o armiach:

Wiekszosc jest w sumie wybalansowana, najbardziej strzelajace armie do tej pory to Gryfowie z Akkylanii (tu oczywiscie rzadza fizylierzy)  i Lwy z Alahanu (maja najlepszych magow w grze teoretycznie).

Najbardziej ofensywne armie to Wulfeny (musza byc ofensywni:), Orki.

Alchemicy to najbardziej (moim zdaniem) zbalansowana armia - glownie dzieki umiejetnosci mutagenic ktora pozwala ci na dopakowanie bandy w odpowiednim dla ciebie miejscu i czasie:)

Martwiaki - no coz tak samo jak w WFB im dluzej z nimi grasz tym wiecej ich na stole:)

Gobliny, Krasnoludy, Barbarzyncy - to nie moja specjalnosc wiec nie specjalnie sie moge o nich opowiadac.

Czy figurki sa lepsze? Moim zdaniem po prostu inne i to w nich tak pociaga:) Zastanawiałem się czy tak samo by było gdybym przez lata grał w Konfrontacje i zobaczył potem modele WFB - nie potrafie powiedziec:)

BeRsErK:
No właśnie to jest to - figórki do Konfry po prostu są inne niż te do Młotka.
Rozwiązania klimatyczne też poszły w inną stronę bo np, rasy efów różnią się od siebie już nie tylko postrzeganiem dobra i zła ale także wyglądem:leśne - rośliny, mroczne - pająki i wysokie-smoki.
Od razu widać mocny wpływ Francuskiego komiksu na projektantów Rackham'a;)

veyDer:
Faktycznie, figurki są... nietypowe :roll:

Co do armii, poczekam, aż wyjdą Akkyshan a do tego czasu pouczę się zasad i pogram proxami.

Raptaparat:
Bartek, gełeś w Konfrę beze mnie? Ja też w końcu muszę spróbować... ktoś jeszcze z Legionowa chce grać?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej