trawa

Autor Wątek: Jak powinno wyglądąć kino domowe w stylu Star Wars?  (Przeczytany 3123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szyjkowski.com

Jak powinno wyglądąć kino domowe w stylu Star Wars?
« dnia: Luty 10, 2015, 12:51:25 am »
Witam,
 
 Obecnie jestem w trakcie tworzenia projektu kina domowego w standardzie THX (standard stworzony przez LUCAS FILM). Chciałbym aby oprócz tego certyfikatu kino było związane z Georgem Lucasem pod względem designu wnętrza. W związku z premierą nowego Epizodu VII chciałbym aby wnętrze kina klimatem nawiązywało do Gwiezdnych Wojen.
 Wykonałem już wstępny projekt wraz z wizualizacją i chciałbym prosić was jako znawców tematu o uwagi i korekty.
 Wizualizacje można zobaczyć tutaj:
 http://szyjkowski.com/star-wars-cinema/
 Z góry za wszelkie opinie dziekuję.

Offline Hollow

Odp: Jak powinno wyglądąć kino domowe w stylu Star Wars?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2015, 05:35:58 am »
Skoro to ma być związane z Gwiezdnymi Wojnami to co tu robi pulpit z symbolami ze Star Treka?


Offline szyjkowski.com

Odp: Jak powinno wyglądąć kino domowe w stylu Star Wars?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2015, 04:11:17 pm »
Dzięki za odpowiedź. No właśnie średnio pasuje ale mam problemy ze znalezieniem dobrego zdjęcia lub rysunku z panelem sterowniczym statku ze star wars może wiesz gdzie znajdę coś takiego?

Offline Hollow

Odp: Jak powinno wyglądąć kino domowe w stylu Star Wars?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2015, 06:05:28 pm »
Tu masz fotki z mostku gwiezdnego niszczyciela:





Albo możesz za przykład wziąć ten z Gwiazdy Śmierci:

https://www.youtube.com/watch?v=VyH2OxnH5Rs

W obu przypadkach jest to ciemne pudło z dużą ilością świecących przycisków i kilkoma wajchami lub jakimś małym przedpotopowym ekranikiem.

Offline szyjkowski.com

Odp: Jak powinno wyglądąć kino domowe w stylu Star Wars?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2015, 10:01:49 pm »
Wygląda to naprawdę fajnie po prostu zestaw kwadratowych wypukłych podświetlonych przycisków. Zaraz coś pokombinuje i zrobię render. Oczywiście jak zrobię to podeśle:) 

 

anything