Autor Wątek: DC Deluxe  (Przeczytany 498013 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1800 dnia: Marzec 07, 2018, 08:56:37 pm »
podane tez jest okładka: miękka ze skrzydełkami. DC deluxe wychodzi w twardej z obwolutą. Wiec moze i opisa jest zly i beda dalsze czesci
Nie. Pomylić dodanie okładki a zrobić zły opis to chyba trochę co innego  :smile:

Offline bluebeery

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1801 dnia: Marzec 08, 2018, 09:09:17 pm »
Mam pytanie, czy Waszym zdaniem jest szansa na wydanie w ramach DC Deluxe albo gdzieś indziej komiksu Batman: The Cult (1988) Starlina i Wrightsona?

Offline Nawimar

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1802 dnia: Marzec 08, 2018, 09:49:41 pm »
Blueberry, nie mam pojęcia czy taka szansa jest, ale jestem zdania, że dobrze by było. Ten tytuł w sumie nie za wiele się zestarzał.

Offline -gościu-

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1803 dnia: Marzec 08, 2018, 10:40:19 pm »
Moim zdaniem są duże szanse na The Cult. W tym roku pewnie nie, ale może w przyszłym? Bo co właściwie im zostało z Batmanów, które pasowałyby do DC Deluxe, które mają dość nowe wydania oryginalne, na których można by bazować? Vampire, Noel, Mad Love, Batman vs Predator? Knightfall, czy No Man's Land jeśli będzie, to może poza DC Deluxe.

Offline clandestino

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1804 dnia: Marzec 08, 2018, 11:39:22 pm »
Myślę, że Egmont mógłby spokojnie zacząć wznawiać tytuły wydane dawno temu przez TM semic, bazując na nowych wydaniach zbiorczych. Run duetu Moench+Jones, Nietoperz Breyfogle'a, Knightfall...

Ale najchętniej przeczytałbym red rain/bloodstorm/red mist.

Offline LordDisneyland

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1805 dnia: Marzec 08, 2018, 11:56:44 pm »
Nie zapominajmy o elsewordach Bata- toć to rzecz stworzona na Deluxy :) !

Offline mack3

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1806 dnia: Marzec 09, 2018, 01:37:51 am »
Ja również z battytułów najbardziej czekam na tego Culta.

Offline Maragast

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1807 dnia: Marzec 09, 2018, 07:10:36 am »
Zostały jeszcze dwa tomy z Legend Mrocznego Rycerza: Shaman i Pray (nie wspominając o Vonomie wydanym przez Semica). Wydali Gotyk więc może za rok pójdzie Szaman.

Offline -gościu-

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1808 dnia: Marzec 09, 2018, 09:14:57 am »
Prey jak najbardziej, i powinni go wydać. Ale Shaman póki co, nie był wznawiany od wielu lat, więc z braku materiałów odpada. Oprócz wydanego już u nas Venom, jest jeszcze również wydany przez TM-Semic Faces, i niewydane dotąd Snow i Going Sane.

Offline Nawimar

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1809 dnia: Marzec 09, 2018, 12:55:41 pm »
Mi by się też marzyły raczej niezbyt cenione prace Gene'a Colana (pierwsze "Batmany" jakie w życiu widziałem), które ostatnio zostały wznowione. Na to chyba jednak nie ma szans.
 

« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2018, 12:58:52 pm wysłana przez Nawimar »

Offline absolutnie

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1810 dnia: Marzec 09, 2018, 01:38:01 pm »
Mi by się też marzyły raczej niezbyt cenione prace Gene'a Colana (pierwsze "Batmany" jakie w życiu widziałem), które ostatnio zostały wznowione.


Jego "Batmanów" nie znam, ale uważam, że Gene Colan to naprawdę znakomity twórca jest.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Nawimar

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1811 dnia: Marzec 09, 2018, 03:07:01 pm »
Podzielam tę opinię; ostatnio trafiam jednak w różnych miejscach anglojęzycznego netu na krytyczne uwagi pod adresem tego twórcy. Na ogół niczym nieuzasadnione. Może polscy czytelnicy okazaliby się bardziej wyrozumiali. Ogólnie mam nadzieję, że doczekamy się pewnego dnia więcej tytułów z linii "Tales of the Batman". "Monografia" Tima Sale'a, choć dobra, to jednak trochę za mało.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1812 dnia: Marzec 09, 2018, 04:25:31 pm »
  Wolałbym ,chyba raczej coś nieco późniejszego (druga połowa lat 80-tych, lata 90-te), ale i dla tego Batmana wielkie tak. Format DC Deluxe nieco mnie osobiście zawodzi, po ogłoszeniu sądziłem że będę kupował większość a dotychczas kupiłem 3 tomy zaledwie, jeden mam do kupienia i nad jednym-dwoma się zastanawiam.

Offline sum41

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1813 dnia: Marzec 09, 2018, 04:27:26 pm »
Gene Colan nie wiem czemu ale zawsze myli mi się z Gil Kane'em obaj super rysowali choć jak zawsze sporo zależy od ikera  zwłaszcza w przypadku tego ostatniego i jego pięknych artów w John Carter Warlord of Mars z lat 70tych;]
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline bluebeery

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1814 dnia: Marzec 23, 2018, 05:40:12 pm »
Mi by się też marzyły raczej niezbyt cenione prace Gene'a Colana (pierwsze "Batmany" jakie w życiu widziałem), które ostatnio zostały wznowione. Na to chyba jednak nie ma szans.
Oprócz "Batmanów"G. Colana chętnie zobaczyłbym po polsku historie autorstwa Marshalla Rogersa. :)